Jak sledovat americké krasobruslařské mistrovství 2019 online

Mistrovství USA v krasobruslení 2019

Getty

V Detroitu právě probíhá americké krasobruslařské mistrovství 2019, o víkendu se konají velmi očekávané soutěže starších mužů, žen, dvojic a ledního tance. Všechny čtyři soutěže (krátké programy i brusle zdarma) budou v přímém přenosu vysílány na NBC Sports Network (čtvrtek 17–19 a 21–11 hod. ET; pátek 16–18 hod. ET; sobota 19–21 hod. ET) a NBC (pátek 20–11 hod. ET; sobota 1: 30–16: 30 hod. ET; neděle 15: 30–18 hod. ET).

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos mistrovství USA 2019 na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných televizních stanic streamovací služby:

FuboTV

NBC Sports Network a NBC (live in většina trhů ) jsou oba zahrnuty v hlavním balíčku Fubo, který má více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu.

jak cvičit podání tenisu

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Mistrovství USA na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pokrytí jakéhokoli dne až tři dny poté, co se odvysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC Sports Network a NBC (live in většina trhů ).

Předplatné Hulu můžete zahájit pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos mistrovství USA ve svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC Sports Network a NBC (live in některé trhy ) jsou součástí balíčku Sling Blue.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos mistrovství USA ve svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled na mistrovství USA v krasobruslení 2019

Jak se stalo standardem v každé velké soutěži, všechny oči budou upřeny na Nathana Chena.

Od neuspokojivého pátého místa na olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu se 19letá senzace vrátila ke svým dominantním způsobům. O měsíc později získal rychlé vykoupení vítězstvím na mistrovství světa 2018, na konci roku 2018 získal svůj druhý titul v řadě v USA a poté na to navázal tím, že se stal prvním mužským americkým bruslařem, který minulý měsíc vyhrál druhé finále Grand Prix.

Král čtyřkolek pokračuje v vytváření rekordů a je téměř jisté, že se stane prvním mužem od doby, kdy Johnny Weir získal tři přímé tituly v USA, ale nic nebere jako samozřejmost.

Každou soutěž přijdete svěží, řekl . Nikdy jste tu soutěž nedělal. Hodně jsem se toho naučil z minulé sezóny, z olympiády, ze světů a z toho všeho. Rozhodně ale nechci své minulé chyby a úspěchy příliš přenášet do budoucnosti.

Hlavní Chenovou soutěží bude 18letý Vincent Zhou, který na olympiádě skončil šestý, a americký šampion Jason Brown z roku 2015.

Pokud jde o dámy, olympionik Bradie Tennell z roku 2018 je zpět, aby obhájil svůj národní titul. Při obhajobě stříbrných a bronzových medailistů chybí Mirai Nagasu (pauza) a Karen Chen (zranění nohy) a také dvojnásobná šampionka Grace Gold. odloží svůj comeback prozatím je Tennell jednoznačně oblíbeným opakováním.

Tennell byla jedinou Američankou, která v uplynulé sezóně zaznamenala medaili na akci Grand Prix, když ve Francii skončila třetí, ale Mariah Bell překonala skóre Tennell z Francie (198,96 až 197,78) během pátého místa na NHK Trophy.

Mám nejvyšší skóre ze všech závodů Grand Prix u dám (u státních příslušníků), Řekl Bell . Dívám se na ty věci zblízka. NHK Trophy byla těžká soutěž a já jsem se tam držel, takže mám pocit, že jsem na dobrém místě. Dokázal jsem, že dokážu vydržet s těmi nejtvrdšími dámami na světě.

Pokud jsou Tennell a Bell oba na vrcholu svých her, měla by to být opravdu těsná soutěž. Večírek ale mohl zhatit také 15letý fenomén Alysa Liu, který se stal v srpnu nejmladším bruslařem v historii, který v mezinárodní soutěži přistál s trojitým axelem.

jak najít tenisového trenéra

V soutěži v ledním tanci jsou Madison Hubbell a Zachary Donohue těžkými favority poté, co minulý měsíc získali stříbro na mistrovství světa 2018 a zlato na finále Grand Prix.


Populární Problémy

Dva specialisté na antukové hřiště, Rafael Nadal a Dominic Thiem, proti sobě bojují o postup do semifinále. .

Kiki Bertens se ve čtvrtek utká s Polonou Hercogovou ve druhém kole Italian Open v Římě. Pro Bertense to bude první profesionální zápas od začátku pandemie COVID-19.

Jak přestat plýtvat životem. Je opravdu snadné ztratit pojem o čase, zvláště pokud trávíte hodně času telefonem nebo sledováním televize. Vytěžit maximum ze svého života se může zdát zdrcující, ale není se čeho bát! ...

Calamari se může zdát něco, co si objednáte pouze v restauracích, ale existuje řada způsobů, jak si jej snadno uvařit doma. Chobotnice nakrájejte na tenké kroužky a obalte je v podmáslí, než je smažíte. Pokud chcete zdravější jídlo, ...

Jak se zlepšit ve sportu. Sport je skvělý způsob, jak zůstat fyzicky aktivní a bavit se. Pokud pravidelně sportujete, je pravděpodobné, že se budete chtít zlepšit ve své oblíbené nebo dokonce jakékoli činnosti, kterou děláte, i když nesoutěžíte. Ne...

„Cradle Did Fall“, další celoživotní skutečný kriminální film, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.