Mexican Open: Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov, semifinále | Kde sledovat, podrobnosti živého streamu a další

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Nejlépe nasazený Rafael Nadal nastoupí proti Grigorovi Dimitrovovi v semifinále Mexican Open 2020. Nadal je po Australian Open ve fantastické formě a na cestě do finálové čtyřky nepustil ani jednu sadu. Ve čtvrtfinále prošel Španěl kolem jihokorejského Kwon Soon-woo 6-2, 6-1.

Nadal zachránil všech svých osm brejkbolů a na cestě k vítězství vyhrál 25 vítězů. Trvalo jednu hodinu a 31 minut, než jsme zvítězili, světová č. 2 byla pro hráče s 76 žebříčky příliš dobrá, protože Nadal snadno projížděl kolem Jižní Koreje.

Třiatřicetiletý hráč nyní nastoupil proti Bulharovi Grigorovi Dimitrovovi, který ve čtvrtfinále porazil Stana Wawrinku. Po pěti prohrách proti sobě proti Švýcarům se Dimitrovovi konečně podařilo přerušit sérii porážek v Acapulcu a vyhrát 6: 4, 6: 4.

V 13. souboji Dimitrova s ​​Nadalem bude mít tento druhý nad svým soupeřem impozantní rekord 12: 1. Nadal vyhrál posledních pět střetnutí mezi duem a bude zajímavé sledovat, zda Dimitrov dokáže prolomit i tuto pětizápasovou sérii porážek.


Zde je vše, co potřebujete vědět o plánu ATP Mexican Open 2020:

Turnaj: Otevřený mexický Telcel představený HSBC 2020

Kategorie: ATP 500

Město: Acapulco, Mexiko

Místo: Princezna Mundo Imperial

Povrch: Venkovní tvrdý kurt

Odměna: 1 845 265 dolarů

Termíny turnajů: 24. února- 29. února 2020

Rozpis zápasů: (1) Rafael Nadal (ESP) vs Grigor Dimitrov (BUL) semifinále v sobotu 29. února 2020 v 9:30 IST.


Kde sledovat zápasy v Indii?

Zápasy Mexican Open 2020 budou v Indii přenášeny živě na Sony ESPN a Sony ESPN HD.

Podrobnosti o živém přenosu Mexican Open 2020

Mexican Open 2020 Live Stream bude k dispozici na Sony Liv. Zápasy lze sledovat také živě Tenisová televize s placeným předplatným.


Sledujte Sportskeeda a získejte plán Mexican Open 2020, Mexican Open 2020 Výsledky , Mexican Open 2020 skóre, Mexican Open 2020 Nejnovější zprávy a aktualizace.

gel na tenisový loket

Populární Problémy

Žít 100 let je milník hodný velké oslavy! V závislosti na zdravotním stavu a osobnosti člověka může být oslava perfektním způsobem oslavy. Nebo něco nenápadnějšího, jako je virtuální párty nebo ...

Serena Williamsová se v pondělí utká s Arantxou Rusovou ve svém prvním zápase na Western & Southern Open. Toto je Rusovo první hlavní vystoupení na turnaji WTA Premier po sedmi letech.

Roger Federer přežil v úterý obrovské zděšení proti Adrianovi Mannarinovi v prvním kole Wimbledonu 2021.

Hackovaní pytli se ještě nedostali na olympiádu, ale to můžete změnit. Začněte tím, že si vyrobíte vlastní tréninkové vybavení. Zde je několik snadných způsobů, jak vyrobit hacky z domácích materiálů nebo ze základních řemeslných potřeb. Použijte to pro ...

Jak zabalit ránu. Balení rány je proces aplikace obalového materiálu, obvykle sterilní gázy, na hlubokou ránu, aby se z ní absorbovala drenáž a chránila rána. To umožňuje rychlejší hojení zevnitř ven. ...

Jak rehabilitovat koleno. Mít zraněné koleno může být frustrující, ale správným cvičením se za chvíli vrátíte na 100 procent! V počátečních fázích vašeho zranění začněte s cvičením kolen s nízkým dopadem. [V161498_b01]. 31 ...