Přímý přenos Braves vs Phillies: Jak sledovat den zahájení online [28. března]

Přímý přenos Phillies vs Braves

Getty

espn 3 tenis naživo

Období Bryce Harper Philly začíná ve čtvrtek odpoledne v Citizens Bank Park, zatímco Philadelphia Phillies hostí zápas Atlanty Braves v den zahájení.

Začátek hry je naplánován na 15:05. ET a budou vysílány na NBC-10 na trzích Phillies, Fox Sports Southeast na trzích Braves a na ESPN+ všude jinde . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos ze hry, ať už žijete na trhu týmů nebo ne:

Pokud je hra mimo váš trh

ESPN+ : Diváci, kteří žijí mimo trh Phillies a Braves můžete sledovat živý přenos ze hry prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není nutný kabel), která každý den streamuje alespoň jednu hru MLB, navíc s exkluzivním pokrytím desítek dalších sportů.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

sledujte misku štěněte online zdarma

Pokud je hra na vašem trhu

FuboTV : Hlavní balíček obsahuje více než 85 živých televizních kanálů, včetně NBC-10, pokud žijete na trhu Phillies a Fox Sports Southeast, pokud žijete na trhu Braves.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

PlayStation Vue : Balíček Access a výše obsahuje NBC-10, pokud žijete na trhu Phillies, a balíček Core a výše obsahuje Fox Sports Southeast, pokud žijete na trhu Braves.

řezat tenisové míčky

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí : Zahrnuje streamovací knihovnu Hulu na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC-10, pokud žijete na trhu Phillies a Fox Sports Southeast, pokud žijete na trhu Braves.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Populární Problémy

Jak vyrobit banány. Banánové lívance jsou lahodný dezert, který lze podávat během chvilky. Zvenku ostré, uvnitř horké a měkké, banánové lívance chutnají jako kuličky vlhkého smaženého banánového chleba a skvěle se servírují ...

Ať už se vám nepodařilo najít pár v barvě, která se vám líbí, nebo chcete jen přejít na módnější vzhled, barvení starých semišových bot je šetrnou alternativou k jejich vyhození. Může to znít jako ambiciózní projekt, ale je to ...

Pohled na některé z uchazečů o wimbledonský dámský šampionát, který je nepředvídatelnější než kdykoli předtím.

Novak Djokovic je pravděpodobně nejslavnější polyglot na světě se schopností mluvit mnoha jazyky. Djokovič má neustálou touhu se stále zlepšovat, což se projevuje i v jeho lásce k učení se novým jazykům.

Jste fanouškem Warriors od Erin Hunter? Chcete si vytvořit svůj vlastní svět koček válečníků? Pak pokračujte ve čtení, protože to bude epické! Prozkoumejte sérii válečníků. Na začátku každé knihy Warrior Cats je mapa čtyř ...