Jak se dívat na Yale vs Brown Football onlineGetty

Fotbalový tým Brown Bears bude v sobotu hostit akci Yale Bulldogs v Ivy League.

tenisová masážní masáž chodidel

Hra (čas zahájení 12:30 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny školních fotbalových her Ivy League, plus dalších univerzitních fotbalů a živých sportů každý týden, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ za měsíc.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Yale vs Brown sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte Yale vs Brown na ESPN+


Náhled Yale vs Brown

Minulý týden Bulldogs porazili Columbia Lions 45-10, aby se zlepšili na 6-1 celkově a 3-1 ve hře Ivy League, což je hra za neporaženými týmy Dartmouth Big Green a Princeton Tigers o nejlepší místo konference.

sledování sítě pac 12 online

Tento tým měl neuvěřitelný týden tréninku a přípravy a dnes se to ukázalo na hřišti, řekl hlavní trenér Yale Tony Reno. Yale Daily News . Tento tým se stále zlepšuje každý týden. Když se podíváte na tým a podíváte se na kluky, které máme, máme podle mého názoru nejlepší tým v zemi. Kluci, kteří nejen rádi hrají tuto hru, ale kteří se milují navzájem a spoluhráči kolem nich. Odvedli skvělou práci při posilování vztahů se všemi ostatními. Jsem za tento tým velmi šťastný, přesto nás ve všech třech fázích hry čeká ještě hodně práce. Na tom budeme zítra pracovat.

Starší rozehrávač Bulldogs Kurt Rawlings dokončil 20 z 33 přihrávek za pár přistání, odposlech a 390 yardů na maximum. Také spěchal pro dvě skóre.

Rawlings našel vedoucího přijímače JP Shohfiho devětkrát na 189 yardů - osobní rekord šířky - a přistání.

jak vybrat tenisovou raketu pro začátečníky

Mezi celým útokem panuje velká důvěra a já mám to štěstí, že jsem měl příležitost vybudovat s Kurtem tolik odvahy, řekl Shohfi, podle Yale Daily News. Opravdu to usnadňuje. Ví, kde budu, a já vím, kde bude míč. Pokud je něco, na co bychom mohli přijít, můžeme si o tom promluvit na postranní čáře-víme, jak provést úpravy ve hře. Úroveň důvěry a chemie, která v týmu existuje, je tím, co umožňuje, aby přestupek probíhal tak bez námahy.

Medvědi minulý týden přerušili šestý zápas za sebou, v sezóně klesli na 1–6 a ve hře Ivy League na 0–4. Brown ve druhém poločase dotáhl Penn Quakers o 16, poté zařval se 17 rovnými body, aby na začátku čtvrté čtvrtiny vedl 36: 35. Tuto výhodu drželi, dokud Quakers nezasáhli do hry vítěznou branku ze zbývajících dvou sekund.

Je těžké brát ztrátu v poslední vteřině takhle, zvláště poté, co jsme ušli dlouhou cestu, řekl seniorský těsný konec Emerson Logie, podle The Brown Daily Herald . Ale po zhlédnutí filmu jsme udělali spoustu opravdu dobrých věcí, díky nimž jsme se mohli vrátit.


Populární Problémy

Seahawks se setkávají s Bengals na nedělní zápas 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak snížit spotřebu paliva v automobilu. Všichni někdy musíme řídit auta - abychom se dostali na místa, kam potřebujeme. Možná však budete muset hodně řídit auto, což vám může způsobit spotřebu tun plynu. Chtěli jste někdy ...

Alexander Zverev hrál skvěle, když vyhrál Rogersův pohár, ale zdálo se, že Roger Federer má obavy ze zranění.

Rod Laver věří, že Novak Djokovic by mohl své šance na vítězství v Kalendářním slamu narušit otevřenou deklarací svých ambicí. Laver však řekl, že by rád uvítal Djokoviče v 'klubu', kdyby se mu podařilo dosáhnout nepolapitelného výkonu.

Koopasům se nedaří obchodovat s Kentem C. Koopou, což způsobuje potíže. Měli byste zaplatit? Pokud ale budete bojovat, můžete snadno prohrát. Tato příručka vám dá naději. Vyberte Watt.

Crocs jsou lehké a pohodlné, což z nich činí oblíbenou volbu obuvi pro každodenní aktivity. Poté, co budete nosit Crocse při práci na zahradě, procházce přírodou nebo hraní v dešti, budete muset být ...