Živý stream Broncos vs Raiders: Jak se dívat bez kabelu

Přímý přenos Broncos vs Raiders

Getty

Poté, co se Raiders konečně dostali na konec ságy Antonio Brown v Oaklandu, vypadají, že zahájí sezónu pravou nohou, když budou hostit Denver Broncos pro divizní zápas AFC West a uzavřít 1. týden sezóny NFL.

Začátek hry je naplánován na 22:20. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ESPN.

Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Raiders na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamování zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Raiders na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 25 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Raiders na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Raiders na vašem počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení přes aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Raiders a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Broncos vs Raiders

Pro Oakland Raiders to bylo posledních pár týdnů divokých, protože se v offseasonech vypořádali s dramatem pramenícím z obchodu s hvězdným přijímačem Antoniem Brownem.

Brown odseděl preseason a zmeškal většinu tréninkového kempu s omrzlými nohami, měl problém s helmou, kvůli kterému údajně vyhrožoval, že odejde do důchodu, a dokonce měl plivance se svým GM, který se málem stal fyzickým.

dívat se na televizi na počítači

Dobyvatelé konečně ukončili utrpení a Browna propustili poté, co to požadoval na Instagramu.

Krátce po jeho propuštění New England Patriots po jeho propuštění nabrali Browna a podepsali s ním roční smlouvu v hodnotě až 15 milionů dolarů. Podle Iana Rapoporta z NFL Network získá Brown s týmem podpisový bonus 9 milionů dolarů.

Dobyvatelé byli očividně zklamaní, že se vzdali majetku pro hvězdného hráče, který pro ně nikdy nehrál down, ale zdálo se, že se jim trochu ulevilo, když dali situaci za hlavu.

Právě jsme vyčerpali všechno, řekl hlavní trenér Jon Gruden v sobotu po Brownově propuštění. Zkoušeli jsme všechny možné způsoby, aby to fungovalo. Všechno, co řeknu, je, že je to zklamání. Jsem opravdu hrdý na naše hráče, naše trenéry, našeho majitele, naši přední kancelář. Udělali jsme vše pro to, aby to fungovalo. Je mi líto, že ne. Omlouvám se, ale řeknu vám, že jsem velmi hrdý na to, co jsme jako organizace zkusili, a přeji Antoniovi jen to nejlepší a mrzí mě, že jsme nikdy neměli šanci ho vidět ve Silver and Black. Velké zklamání v mé kariéře trenéra.

Navzdory dramatu, které v poslední době pohltilo Oakland, neberou Broncos lupiče na lehkou váhu.

Všichni víme, jaký je Derek Carr, když ho můžete chránit, dokáže procházet čtení a cítí se tam dobře, řekl Denver na okraji Denveru Von Miller pro Associated Press. Pokud to dokáže, je to jeden z nejlepších rozehrávačů v lize.

Broncos byli v úvodním týdnu jedním z nejlepších týmů ligy. Denver má v prvním zápase sezony bilanci 39-19-1 a vyhrál posledních sedm i přes nesrovnalosti trenérů a začínajících quarterbacků.

Podle Odds Shark je Denver 2,5-bodovým favoritem na silnici, celkem 42.


Populární Problémy

I když s žonglováním s fotbalovým míčem nemáte mnoho zkušeností, stále můžete na ostatní udělat dojem vyvažováním míče. Se správným umístěním chodidla se vyvažování fotbalového míče snadno naučíte. Vylepšete svou techniku ​​pomocí ...

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Jak můžete streamovat „Velké malé lži“ v televizi? Podrobnosti získáte zde.

Místo v šampionátu ACC je na řadě, když se Virginie ujme Virginia Tech v poháru Commonwealthu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru bez kabelu.

Jak minimalizovat otoky během těhotenství. Otok je normální součástí těhotenství. Abyste se přizpůsobili svému expandujícímu tělu, produkujete další krev a tekutinu. Zadržování tekutin pomáhá otevírat pánevní tkáň a klouby, což umožňuje porod ...

Jak vyrobit Skordalia. Skordalia (také známá jako skorthalia) je dip nebo omáčka řeckého původu. Skordalia, která se tradičně konzumuje společně se smaženou rybou nebo pečenou řepou, svítí také jako dip k chlebu nebo jako omáčka k dalším hlavním chodům. ...