Jak přimět každou dívku, aby tě chtěla políbit

Zjistit, kdy je správný čas políbit dívku, může být matoucí. Možná si nejste jisti, jestli vás vidí jen jako přítele, nebo možná jen nevíte, jestli je připravena se políbit. Pokud chcete ve svém vztahu udělat romantický krok, musíte jí dát najevo, že vás zajímá víc než jen přítel. Zahájení polibku je přímým signálem, že ji chcete romanticky pronásledovat. Budujte chemii a pošlete jí tu správnou řeč těla pro první polibek. Můžete udělat několik kroků, aby vás váš romantický zájem chtěl políbit.Část 1 ze 3: Stavební chemie

 1. 1 Pochopte důležitost spojení. Co je to chemie? Je to termín používaný k označení, že mezi dvěma lidmi je jiskra neboli přitažlivost. Chemie je důležitá, protože právě to odlišuje romantické vztahy od přátelství. Máte -li zájem o dívku, budete chtít vybudovat nějakou chemii, abyste se mohli pohnout směrem k prvnímu polibku.
  • Nebojte se, pokud nemáte okamžitě chemii. Některé páry to dokážou časem postavit. Pokud se ale nevyvinul po několika datech, možná budete chtít zkusit věci posunout dál. Můžete to udělat tím, že projevíte více náklonnosti, nebo si otevřeně promluvíte o tom, jak si myslíte, že vztah pokračuje.
 2. 2 Ukažte spojení. Samice ve skutečnosti chemicky reagují na muže a na to, jak se chovají. Dívky budou mít pozitivní fyzickou reakci, když vaše chování ukáže, že jste dobří ve spojení s ostatními lidmi. Například ji nechte vidět, jak komunikujete se svými přáteli. Na večírku se smějte a říkejte vtipy svými pupeny. Jen to udělejte přirozeně-nevypadejte falešně.
  • Můžete také prokázat spojení se svým romantickým zájmem. Zkuste pro ni udělat něco hezkého, ale jednoduchého. Když například vstoupí do party, nabídněte jí, že ji popadnete na drink.
 3. 3 Zvyšte svůj srdeční tep. Dělat něco vzrušujícího způsobí, že se vám zčervená tvář a zvýší srdeční frekvence-stejné reakce, jaké má člověk, když se cítí fyzicky vzrušený. Vezměte svou dívku na rande a udělejte něco, co vám rozproudí adrenalin. Jednou z myšlenek je vidět strašidelný film. Pravděpodobně se k vám přirozeně nakloní, nebo vás chytne za ruku při obzvlášť strašidelných scénách. Tento typ dotyku otevře dveře pro polibek později.
  • Můžete také udělat něco dobrodružného. Pokud je poblíž zábavní park, vezměte ji ven na horskou dráhu. To vám rozhodně rozbuší srdce!
 4. 4 Mluvte o šťastných věcech. Pocit potěšení zvyšuje touhu po náklonnosti. Zkuste tedy na rande nastavit veselý tón. Zeptejte se jí na témata, která by pro ni měla být šťastná. Pokud například plánuje v blízké době jet na dovolenou, požádejte ji, aby vám řekla o svých plánech.
  • Další myšlenkou je zeptat se jí na její oblíbenou restaurační čtvrť. Nejen, že bude mluvit o příjemném zážitku, ale také získáte přehled o jejích zálibách a nelibostech. Bonus!
 5. 5 Udělejte si čas o samotě. Společné trávení času společně vám umožní poznat se navzájem na hlubší úrovni. Odstraňte rušivé vlivy včetně mobilních telefonů, nechtěných návštěvníků nebo křiklavé hudby. Vyberte si místo, kde můžete získat trochu soukromí, ale zároveň je to pohodlné. Může jí být nepříjemné přijít do vašeho domu na začátku vztahu. Možná vám není příjemné líbat se na veřejnosti, a proto si udělejte informovanou volbu o dobrém místě pro polibek.
  • Vyberte si aktivitu, kterou můžete oba dělat společně, jako je studium, turistika nebo si dáte něco k jídlu. Ujistěte se, že dáte jasně najevo, že to budete jen vy dva, abyste zvládli všechna očekávání.
  • Pokud jdete nebo ji vezete domů, okamžik, kdy řeknete dobrou noc, je často skvělým obdobím, kdy se můžete opřít o polibek.
  reklama

Část 2 ze 3: Správné načasování

 1. 1 Buďte si vědomi svého okolí. Zejména se chcete ujistit, že jste dva buď sami, nebo na místě, kde je vhodný polibek. Nechcete ji vyděsit pokusem o polibek před lidmi, kteří by tam neměli být. Pokud je například z konzervativní rodiny, asi není od věci zkusit polibek před jejími rodiči.
  • Někdy se stane, že je veřejný polibek vhodný i přirozený. Pokud jste například na sportovní akci a váš tým vyhraje velkou hru, bylo by zcela přirozené vzrušeně políbit vaše rande.
  • Nejlepší nápad je jít s vnitřností. Pokud máte pocit, že by byl polibek nevhodný, nepokračujte v tom.
 2. 2 Vyberte si ten správný okamžik. Stejně jako ona pravděpodobně nechce být líbána před svou rodinou, ona také nechce být líbána v nepříjemné chvíli. Věnujte pozornost jejím verbálním narážkám a řeči těla, abyste věděli, kdy nastal ten správný čas. Pokud vám vypráví příběh o důležitém pracovním projektu, není to ten správný okamžik. Místo toho ukažte, že ji posloucháte.
  • Pokud konverzace přirozeně zpomalí a vy dva navazujete oční kontakt a usmíváte se, je to dobrý okamžik na polibek.
 3. 3 Používejte efektivní řeč těla. Součástí správného načasování je zajistit, abyste byli oba otevření líbání. Chcete, aby vaše tělo naznačovalo, že polibek je váš záměr. Existuje mnoho způsobů, jak jí můžete dát najevo, že vás to zajímá.
  • Postavte se tváří k ní. Usmívejte se a navažte oční kontakt, abyste zajistili pozitivní a otevřené spojení. Pamatujte si, že chcete být upřímní, a proto nenutte úsměv ani oční kontakt, jinak narazíte na nepřirozený výraz, který by jí mohl připadat neatraktivní.
  • Soustřeďte se a sdělte svůj zájem kývnutím a odpovídajícím způsobem na konverzaci.
  • Uvolněte ruce a ramena tím, že budete dělat to, co vám připadá přirozené. Buď je mít složené před sebou, nebo je mít v kapsách. Pokud se nervózně vrtíte, možná vám některá z těchto možností dá ruce.
 4. 4 Prolomte dotykovou bariéru. Někteří z nás jsou přirozeně více zvyklí iniciovat fyzický dotek. Pokud jste ještě nevytvořili vzorec fyzického kontaktu, sdělte své záměry tím, jak se jí dotknete. Dotýkat se jí znamená, že se k ní musíte nejen fyzicky přiblížit, ale také se k ní chcete přiblížit na emocionální úrovni. Dotýkat se jí je skvělý způsob, jak flirtovat, a mělo by se to dělat ležérně.
  • Dotkněte se jí jako reakce na vtip nebo se k ní přibližte, aniž byste se jí dotkli tím, že pochválíte její parfém nebo vlasy.
  • Zkuste se dotknout její ruky, zatímco se smějete jejímu vtipu. Můžete jí také jemně poplácávat nebo drhnout rameno a zároveň jí dávat kompliment.
  • Tanec je skvělý způsob, jak prolomit dotykovou bariéru. I když je to rychlá píseň, existuje spousta důvodů, kterých se vás při tanci dotknou ruce nebo jiné části těla.
 5. 5 Otestujte vody dotykem její tváře. Jakmile od ní přečtete správnou řeč těla, pokračujte v mazlení její tváře zvednutím brady do dlaně. Pokud vám vrací váš dotek, umožňuje vám se k ní přiblížit a vrací vám vaše verbální flirtování, můžete přistoupit k dotyku její tváře.
  • Zvedněte její tvář směrem k sobě. Může se stydět a přerušit oční kontakt. Buďte trpěliví a hraví, když budete dál číst její řeč těla.
  • Pokud na dotek tváře nereaguje dobře, nepokračujte. Nedělejte věci trapně tím, že se pokusíte přinutit polibek.
  reklama

Část 3 ze 3: Přirozeně ji líbat

 1. 1 Lehce ji políbte. Nechcete ji líbat příliš tvrdě, příliš rychle nebo příliš nedbale. I když váš první polibek může zanechat trvalý dojem, chcete také zjistit, zda vás to také baví. Nespěchej. Místo toho si získejte její důvěru tím, že jí ukážete, že jí chcete udělat pohodlí.
  • Než se pustíš do polibku, podívej se jí do očí a nakloň se blízko. Vaše intuice by vám měla napovědět, kdy je ten správný okamžik na polibek.
 2. 2 Nespěchej. Pokud se nečekaně vrhnete na polibek, může reagovat nelaskavě a rychle se vzdálit. Může také dělat věci nepříjemné smíchem. Poskytnutí chvilky na rande buduje očekávání, ale také jí dává čas na to, aby se uklidnila.
 3. 3 Přečtěte si její reakci. Usmívá se a červená se, nebo je zmatená a napjatá? Pokud reaguje pozitivně, pokračujte v jejím flirtování nebo komplimentu a vyjádřete své pocity. Pokud reaguje negativně, zkuste přirozeně pokročit v konverzaci. Nehoupejte se a nekruťte.
  • Pokud se odtáhne, respektujte její instinkt. Dejte jí čas hledat ve svých vlastních emocích.
  • Pokud se usměje, polib ji znovu!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Čistěte si zuby a obecně udržujte ústa čistá. Pokud nemáte čas si čistit zuby nebo používat ústní vodu, mějte po ruce mátu a žvýkačku.
 • Neexistuje žádná časová osa pro budování romantické chemie. Jděte tempem, které je vám oběma příjemné. Pokud půjdete příliš rychle, můžete ji vyděsit; pokud půjdete příliš pomalu, bude si myslet, že vás to nezajímá.
 • Vždy mějte respekt.
 • Některé dívky se možná nechtějí během prvního polibku rozeznat, takže pokud to neopětuje, ponechte si to jako polibek se zavřenými ústy.

reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat druhou sezónu Tacoma FD, která má premiéru ve čtvrtek 26. března ve 22 hodin. ET/PT na truTV.

Karen Khachanov se ve čtvrtek ve druhém kole French Open 2020 utká s Jiřím Veselým. Chačanov měl ve svém úvodním zápase vzácný snadný výlet, zatímco Veselému hře letos také pomáhá povrch.

Jak přeskočit skály. Přeskakování skal je zábavná venkovní zábava, kterou si můžete udělat bez speciálního vybavení. Abyste se mohli odrazit od hladiny vody, musíte najít hladký, plochý kámen a rychle švihnout zápěstím dopředu. Po...

Peterson vítězí ve svém úvodním kole v New Yorku druhým rokem za sebou.'Double Shot At Love' s DJ Pauly D a Vinnym je zpět na sezónu 2 ve čtvrtek. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.