Jak se dívat na WSU vs Northern Colorado Football Online

Živý přenos WSU vs Northern Colorado

Getty

Po dominantním představení z 1. týdne čeká Washingtonský stát č. 22 další snadný test proti severnímu Coloradu v sobotu odpoledne.

Hra začíná v 17 hodin. ET/14:00 PT a budou vysílány na Pac-12 Washington (což je jiné než Pac-12 Network).

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Pac-12 Washington, můžete WSU vs Northern Colorado sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím FuboTV , jediná streamovací služba, která zahrnuje Pac-12 Washington.

nejlepší středně pokročilá tenisová raketa

Pravidelná síť Pac-12 je jednou z nich Více než 100 kanálů obsažených v hlavním balíčku FuboTV , zatímco všechny regionální kanály Pac-12 (včetně Pac-12 Washington) jsou v doplňku Sports Plus.

nenápadně podávat tenis

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete WSU vs Northern Colorado sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.


Náhled WSU vs Northern Colorado

Po odchodu Gardnera Minshewa se během offseasonu objevily otázky o tom, zda bude dalším dirigentem plodného přestupku Mikea Leache Gage Gubrud přestup Anthonyho Gordona nebo východního Washingtonu.

Počáteční práci nakonec vyhrál Gordon, a přestože jsme teprve týden v sezóně, zdá se, že již dokázal, že to bylo správné rozhodnutí. Při vítězství WSU 58-7 nad New Mexico State minulý víkend dokončil Gordon svých prvních 15 průchodů a nakonec skončil 29 z 35 na 420 yardů a pět přistání.

Nevypadal nervózně ani venku. Svou práci vykonal dobře a neliší se od toho, co dělá v praxi, a proto je tím chlapem, Washington State běží zpět Max Borghi řekl . Umí hrát a to je přesně to, co tam dnes dělal.

Přestože Gordon zablokoval práci QB1, stále probíhá nějaká soutěž na širokém přijímači, kde Calvin Jackson Jr., Tay Martin a Rodrick Fisher bojují o získání hracího času na vnější pozici X. Minulý týden vedl nováček Fisher tři úlovky na 66 yardů a skóre, zatímco Martin - který v loňském roce šel na 685 yardů a osm skóre - zaznamenal pět chytů na 57 yardů.

jaká je velikost badmintonového hřiště

Nemáte s tím jasný plán, Řekl Leach . Část toho je, že tihle kluci si trochu hrají, držte se od nás trochu stranou. Jeden chlap vypadá, že je nejlepší hráč. Poté ho druhý hráč porazí. Poté ho druhý hráč porazí. A tak to chodí.

Ať tak či onak, všichni by měli dostat spoustu příležitostí proti obraně severního Colorada, která umožnila Joshovi z San Jose State hodit na 224 yardů (7,2 yardu na pokus) a dvě přistání při porážce 35-18 minulý týden.

Medvědi v minulé sezoně prohráli 2: 9, přičemž jejich jediná vítězství přišla proti severní Arizoně a jižnímu Utahu. Jinými slovy, tohle by mohlo být docela ošklivé, protože Cougarové jsou zvýhodněni neuvěřitelných 43 body.


Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič bude vypadat jako první muž od Roda Lavera v roce 1969, který dokončí Calendar Slam vítězstvím na US Open, které začíná v pondělí.

French Open je notoricky náročné na tělo, ale těchto 5 velikánů dokázalo, že věk nebyl žádný bar, protože triumfovali v vyčerpávajících podmínkách.

Tuba je důležitý a často podceňovaný nástroj. V koncertní kapele nebudete moci hrát vzrušující části, budete se unavovat pohybem a tuba hráči mohou být terčem vtipů o kapele. Ale tuba je nezbytná ...

Serena Williamsová utrpěla nejtěžší porážku v kariéře, když Johanna Kontaová v úterý porazila v San Jose 6-1 6-0.

BNP Paribas Open: Analýza široce otevřeného hřiště WTA - Li Na, Sharapova, Azarenka, Radwanska.

Jak vyrobit přírodní toaletní bombu. Komerční čisticí prostředky na toalety mohou obsahovat škodlivé chemikálie; nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Stále můžete získat rodinný trůn zářivě čistý vyrobením přírodní toaletní bomby. Nejen...