Jak se dívat na Auburn vs South Alabama Basketball onlineGetty Hlavní trenér Auburn Bruce Pearl.

V úterý se střetla dvojice 2: 0, když se Auburn Tigers z 22. pozice vydali do Mitchell Center, kde se utkali s South Alabamou.

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Sledujte Auburn vs South Alabama na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí tuny univerzitních basketbalových her a dalších živých sportů každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za Měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Auburn vs South Alabama naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Auburn vs South Alabama

Auburn se v pátek posunul na 2: 0 vítězstvím 76: 66 nad Davidsonem. Pět tygrů bylo dvouciferných, vedených pětihvězdičkovým nováčkem útočníkem Isaacem Okoro, který měl 17. Danjel Purifoy (14), Samir Doughty (11), J'Von McCormick (10) a Anfernee McLemore (12) všichni přidali pevné představení.

hlavní trenér Bruce Pearl byl obzvláště nadšený z příspěvků a pokroku, kterého Okoro dosáhl.

Je to povzbudivé, ale ne překvapivé, řekla Pearl v pondělí. Má opravdu dobré basketbalové IQ. Vychytal všechno. Je opravdu štěstí, že je naším nejtalentovanějším nováčkem - o kterém jsme si mysleli, že by mohl být naším nejlepším nováčkem podle toho, kým byl, kde byl zařazen a jak dobrý byl.

Nejpůsobivěji může také viset na obranném konci a přinést na stůl dobře zaoblenou sadu dovedností

Může hlídat kohokoli na podlaze. Rozhodně bude schopen být problémem v SEC, řekl McLemore o Okoro. Může střežit centra. Může hlídat strážce bodu. … Je to výjimečný sportovec. Je to jeden z těch kluků, kteří opravdu umí hrát basketbal.

Pearl ví, že jeho tým bude velkým tahákem, když zamíří do Mitchell Center, které je připraveno na vyprodání. A nepodceňuje Jaguáry.

Před rokem vyhráli 17 her. Letos mají opravdu dobrý start. Jsou atletičtí. Jsou talentovaní. Získali tři různé lidi, kteří tě mohou porazit, řekla Pearl. Provozují opravdu dobré věci, hrají rychle a jsou atletičtí. Mělo by to být skvělé prostředí.

Je to Auburnův první výlet do Mobile v Alabamě od roku 1995 a basketbalový trenér South Alabamy Richie Riley je na tuto výzvu připraven.

Věc, kterou bych našim lidem řekl, je, doufám, že tam budeme mít víc modré a červené než oranžové, řekla Riley. Bude tam hodně oranžové; Rozumím tomu. Ale chci, aby naši lidé vyšli. Je to neuvěřitelná příležitost zahrát si v Mitchellově centru tým jejich kalibru. A abychom měli tým, který může být v boji. … Náš tým bude v boji, pokud se ukážeme a budeme hrát. Auburn je opravdu, opravdu dobrý. … I při ztrátách některých jejich kluků na NBA. Ale jsem z té hry nadšený. Nyní se k tomu můžeme dostat. Z výzvy jsme nadšení.

Auburn je 7bodový oblíbený hráč s celkovým počtem 145 bodů.


Populární Problémy

Jak vyrobit džusovou šťávu. Jungle juice je často ovocný a vždy silně alkoholický punč, který je specialitou na univerzitách po celé zemi, ale lze si jej vychutnat i v prostředí pro dospělé. Pokud si chcete vytvořit vlastní džungli ...

Basketbal v Daytonu otevírá v úterý večer sezonu proti Eastern Illinois. Zde je návod, jak a kde můžete hru sledovat.

Mickey Mouse je klasická kreslená postavička a díky velkým uším a výraznému vzhledu je skvělou volbou, když se snažíte rozhodnout, co nakreslit. Je také docela snadné ilustrovat, i když nemáte spoustu zkušeností ...

Baylor staví ve středu večer své nové číslo 2 v pořadí proti státu Iowa. Tato hra není v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete sledovat online naživo.

Verdasco vypadal během zápasu výhružně, ale nakonec zmizel.

Jak vyrobit sýrový sendvič. Sýr je základem sendviče, ale ne vždy chutná, když se používá samostatně. Budete potřebovat přinejmenším něco k navlhčení chleba, například máslo. Sýrové sendviče se dodávají ve všech typech, od ...