Přímý přenos finále „Euphoria“: Jak sledovat 1. epizodu 8. epizody online dnes zdarmaHBO

Dnešní noc, 4. srpna 2019, je osmým dílem a finále série úspěšného seriálu HBO Euforie . Tuto sérii vytvořil Sam Levinson a výkonný producent Drake. Tato série již byla obnovena pro druhou sezónu a každý týden přináší něco neočekávaného. Poslední epizoda Euforie vysílá dnes večer v 10 hodin Východní (21:00 střední) a trvá o šest minut déle, než byste čekali. Budete chtít sledovat živý přenos, abyste nebyli ničím rozmazleni.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání. Mnoho z nich má bezplatné zkušební verze, které uvedeme níže, které vám umožní sledovat zdarma:

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

hrát tenis ve francouzštině

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO. Tuto službu může zdarma použít kdokoli se satelitním nebo kabelovým balíčkem, který zahrnuje HBO. Nejprve si však zkontrolujte službu, protože ne všechny kabelové společnosti mají uzavřené smlouvy o spolupráci s HBO Go.

nejlepší stolní tenis

Náhled „Euphoria“Hrát si

euforie | promo sezóna 1 epizoda 8 | HBO na další #EUPHORIA #HBO Přihlaste se k odběru euforie na YouTube: po.st/subscribe.euphoria O euforii: Zendaya vede obsazení souboru, které zahrnuje také Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Hunter Schafer, Algee Smith a Sydney Sweeney. Od obsahu zákulisí až po exkluzivní rozhovory, přihlaste se k odběru budoucích ... 2019-07-29T03: 00: 00.000Z

Euphoria Episode 7 má název And Salt the Earth Behind You.

Synopse zní: V první sezóně je to zimní formace na East Highland.

Zde je zopakování toho, co se stalo minulý týden. To bude mít spoilery pro epizodu 7.

Minulý týden jsme viděli příběh Cassie, sledovali jsme Jules, jak se vrací do svého rodného města, aby se pokusila uniknout tomu, co se jí stalo, a viděli jsme, jak Rue téměř skončila v nemocnici kvůli ochromující depresi a úzkosti.

Bylo těžké sledovat tuto epizodu.

Dozvěděli jsme se, že Cassiin otec odešel, možná proto, že ho jeho matka podvedla. Poté se dostal do špatného vraku a skončil v nemocnici. V nemocnici dostal závislost na drogách a nakonec se z toho stala nelegální drogová závislost, kterou nikdy nebyl schopen setřást, alespoň pokud to Cassie ví.

Cassie se zamilovala do každého chlapa, se kterým kdy chodila, a McKay není výjimkou. Nyní je těhotná a McKay chce, aby se dítěte vzdala, protože není připraven být otcem. Cassie řekne své matce, co se děje, ale není jasné, jaké bude Cassiino rozhodnutí.

Rue v záchvatu deprese sleduje hodinu za hodinou Ostrov lásky nepřetržitě a zároveň se snažil zjistit, jak se Nate osvobodil. Zjistí Tylerovu část a proč se přiznal (kvůli vydírání), ale mylně si myslí, že Jules měl něco pro Natea, a proto obvinila někoho jiného. Rueina deprese a úzkost se jen zhoršovaly a zhoršovaly, dokud nemohla ani vyčůrat ze strachu, že opustí svůj pokoj. Zhroutí se a vypadá to, že by kvůli tomu mohla skončit v nemocnici.

Rue je v této epizodě vážně v depresi. I když víte, že jste v depresi, nemůžete zabránit tomu, aby se to ještě zhoršilo. To je pravda.

aplikace fubotv pro chytrou televizi

Vypadá to, že s Rue se toho může dít ještě víc, když zkoumá myšlenku být také maniakální. Říká své matce, že potřebuje vrátit své léky.

A Rue NEMÁ ráda nového přítele její matky, Ricka. Rue mu řekne, že její matka to zvládne lépe a ona nesnáší, když vidí Ricka sedět na otcově židli. Pamatujte, Ruein otec zemřel na rakovinu a Rue se o něj dlouho starala. Její příběh je opravdu srdcervoucí.

Mezitím se Rue také pokusila přimět Fezca, aby ohrožoval Natea, aby chránil Julese. Fezco to udělal, ale Nate na něj nakonec zavolal policii. Zůstal nám Fezco, který se snažil zbavit důkazů, zatímco policie zaklepala na jeho dveře.

Jules mezitím na večírku vzal nějaké drogy a skončil s halucinacemi. Anna a Jules se políbili, ale Jules se nakonec rozhodl, že se jí po Rue stýská a chtěla být zpátky s ní.

Epizoda skončila tím, že nám dala malý kousek naděje: Rue by se mohla zlepšit (druh) a Jules si uvědomuje, jak je pro ni Rue důležitá. Ale Fezcův život může být u konce a stále není nikdo, kdo by zastavil Natea.


Populární Problémy

Jak přežít havárii letadla. Šance na smrt při letu komerční letecké společnosti jsou ve skutečnosti tak nízké jako 9 milionů ku 1. To znamená, že nad zemí se může hodně pokazit, a pokud máte tu smůlu, že jste na palubě, když se něco stane, ...

Jak hrát městský golf. Příliš se zlomilo platit za zelené poplatky? Příliš daleko od zeleně? Už vás nebaví vidět golfová hřiště vytesaná z nedotčené země a zalévaná vzácnými, rychle se vyčerpávajícími zdroji? Nebo si jen chcete užít zábavu v ...

Jak si hrát s kočkami. Domácí kočky, zejména mladá koťata, jsou známé svou láskou ke hře. Toto chování napodobuje lov a je důležité pro pomoc koťatům naučit se pronásledovat, chytat a zabíjet kořist. Kočky také bojují, ...

Ať už stavíte perfektní halloweenský kostým, nebo chcete svůj šat okořenit vintage nádechem, práce se retro styly je neuvěřitelně zábavná. Termín „retro“ může znamenat cokoli, co odkazuje na minulost, ale obvykle ...

Mark Cuban dostal od NBA obrovskou pokutu poté, co navrhl, aby Dallas Mavericks tankoval.

Pokud ve svém životě potřebujete trochu více blingu, zvažte bedazzling párů bot. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale můžete je velmi prodražit a často je levnější je jednoduše oslnit sami. Vysoké podpatky a klínky jsou ...