Jak se dívat na Auburn Football Online bez kabelu 2019

Sledujte Auburn Football online

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít fotbalovou hru Auburn, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.


Po loňské neuspokojivé sezóně 8-5 vstupují Auburn Tigers do kampaně v roce 2019 v naději, že skutečný nováček quarterback Bo Nix pomůže zapálit obrat.

V roce 2019 budou fotbalové zápasy Auburn vysílány buď na ESPN, ESPN2, ESPNU, SEC Network, ABC nebo CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Auburn naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Auburn fotbalové kanály v ceně : ESPN, ESPN2, ESPNU, SEC Network, ABC, CBS (ABC a CBS jsou aktivní na vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně fotbalový zápas Auburn, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Auburn pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Sling TV & CBS Naplno

Auburn fotbalové kanály v ceně : ESPN (Sling Orange), ESPN2 (Sling Orange), ESPNU (doplněk Sports Extra) SEC Network (doplněk Sports Extra), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 25 $ měsíčně za Sling Orange; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra; 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 41 $ za měsíc, ale je to moje druhá volba, protože neobsahuje ABC, bude stát více než Hulu S Live TV, pokud chcete přidat DVR, postrádá zábavní hodnotu knihovny Hulu na vyžádání a existuje další potíže s používáním dvou různých streamovacích služeb, jako Sling TV je nejlevnější volbou pro kanály ESPN a SEC, ale neobsahuje CBS.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a poté můžete hry Auburn, které jsou na kanálech ESPN nebo SEC Network, sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

ABC není zahrnuto, ale můžete sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

CBS také není zahrnuto, ale tyto hry můžete sledovat buď prostřednictvím kanálu CBS Amazon Prime nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

jak sloužit v tenisovém videu

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

YouTube TV

Auburn fotbalové kanály v ceně : ESPN, ESPN2, ESPNU, SEC Network, ABC, CBS (ABC a CBS jsou aktivní na vybraných trzích)

Cena : 49,99 $ za měsíc

YouTube TV také zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Auburn, ale je dražší než Hulu With Live TV a neobsahuje obrovskou knihovnu TV/filmů na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a hry Auburn pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled fotbalu Auburn 2019

Tigers v minulé sezóně odehráli 8: 5 a svou kampaň ukončili porážkou Purdue 63: 14 v Music City Bowl.

Letos budou mít za úkol překonat jeden z nejtěžších rozvrhů školního fotbalu, včetně šesti zápasů proti soupeřům zařazeným do top 12 předsezónních příprav.

Auburn otevírá sezónu proti č. 11 Oregon, v jediném zápase 1. týdne s hodnocenými protivníky.

Dobrá věc pro mě je, že mám zkušenosti a perspektivu, řekl hlavní trenér Gus Malzahn Tiger Talk rozhlasový pořad, podle 247Sporty . Byl jsem tu v roce 2010, když jsme vyhráli národní šampionát. Byl jsem tu v roce 2013, když jsme se dostali tak blízko, a ‘17 byli jsme si blíž, než to ve skutečnosti vyšlo.

Pokud máte šanci, je to dobré. Náš plán je takový, jaký je. Bereme to jako skvělou příležitost. Nebereme to negativně. Musíme vyhrát těsné zápasy. Musíme posílit kluky, musíme zůstat zdraví na správných pozicích, ale teď je to do sezóny opravdu vzrušující.

Jedenáct dní před nakloněním s Oregonem Malzahn oznámil skutečného nováčka, kterého Bo Nix prohlásil, že tým zahájil svůj rozehrávač v soutěži s redshirtovým nováčkem Joey Gatewoodem.

Máme dva rozehrávače, se kterými si myslíme, že můžeme vyhrát, řekl Malzahn Auburn Plainsman . Ale na konci dne Bo Nix soutěž vyhrál. Odvedl dobrou práci s citem pro detail a vším, co k tomu patří. … Náš tým byl velmi nadšený.

Trenér dodal: [Nix] není váš normální nováček. Získal startovní rozehrávač. Měl opravdu dobrý podzimní tábor a s tím souvisí spousta nehmotných věcí. Na konci dne nám konzistence… dává dobrou šanci být úspěšný.

Posledním opravdovým nováčkem, který zahájil Auburnův první zápas v sezóně pod středem, byl Travis Tidwell, který vedl národ v totálním provinění, když v roce 1946 pomáhal proti útoku Tygrů.

Nixův otec Patrick Nix hrál v letech 1992-95 rozehrávku v Auburn.

Je jasné, že je to splněný sen, řekl Bo Nix Auburn Plainsman . Vždycky jsem chtěl hrát quarterback v Auburn. Je to můj cíl, který mám už dlouho, dlouho; pokud si pamatuji. Celou cestu zpět k házení fotbalu na dvorek s tátou jsem chtěl hrát quarterback v Auburn. Takže to byl prostě úžasný okamžik. Upřímně jsi to nemohl napsat lépe.


Populární Problémy

Guillermo Vilas: Král bez koruny

Třetí bowser je také posledním bossem v Super Mario 64. Pokud máte potíže s jeho poražením a chtěli byste vědět jak, pokračujte v čtení tohoto článku. Nasbírejte 70 hvězd z různých úrovní na hradě.

Indie měla svůj podíl na romantice s Davisovým pohárem, když se umístila na třetím místě-v letech 1966, 1974 a 1987. Jejich nejlepší výkon byl pravděpodobně v roce 1966, když porazili Brazílii v Kalkatě. Ramanathan Krishnan porazil Southpaw a světovou jedničku Thomaza Kocha v pěti setech, aby si zajistil finále Inter-Zonal 3: 2, a dal Indii do dnes již zaniklého Challenge Round, kde prohrál s Austrálií.

8. sezóna seriálu „Million Dollar Listing New York“ má premiéru ve čtvrtek 1. srpna v 9/8c na Bravu.

V pondělí večer míří řada Xfinity do Charlotte na Alsco 300. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat závod online.

Čilič se rozchází s trenérem Ivaniševičem