Jak se dívat na hry Chiefs online bez kabelu 2019

Sledujte hry Chiefs bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Chiefs, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

Vedení Kansas City Chiefs, které vede obranný tým NFL MVP Patrick Mahomes, se snaží zlepšit před rokem hvězdné umístění 12: 4 a v roce 2019 prolomit půlstoletní sucho v Super Bowlu.

Hlavní hry letos budou buď na CBS (9 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (3 hry - vysílané na vybraných trzích), NBC (3 hry - na národní úrovni) nebo ESPN (1 hra - na národní úrovni) z her Fox (17. října vs Denver) budou také zapnuty Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Chiefs sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Kanály šéfů v ceně : CBS, Fox, NBC, ESPN (CBS, Fox a NBC jsou k dispozici naživo v Kansas City a na dalších vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Chiefs, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Chiefs pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Kanály šéfů v ceně : CBS, Fox, NBC (všechny dostupné živě v Kansas City a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob, jak sledovat hru Chiefs na ESPN, FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Chiefs pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (letos jich je 9 pro Chiefs) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

informace o badmintonu

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her Chiefs CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše, je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s nákupem na trhu (pro Chiefs je jich letos 9) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. To je stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Chiefs CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Chiefs a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

opravit tenisový loket

Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Chiefs 2019

V minulé sezóně netrvalo dlouho, než Patrick Mahomes ukázal, že se Chiefs rozhodli správně ho držet poté, co z města poslali bývalého QB Alexe Smithe.

Mahomes během své první plné sezóny absolvoval 5 097 yardů a 50 přistání jako startér v Kanas City, vyhrál MVP a ohromil svým divokým stylem hry a házením mimo rovnováhu.

Navzdory obrovskému úspěchu Mahomese však hlavní trenér veteránů Chiefs Andy Reid udržuje své mladé QB pokorné.

Jsou věci, na kterých teď může zapracovat a které budou důležité, řekl Reid. Když bude patnáctiletým veterinářem, budou věci, na kterých bude muset ještě zapracovat. Je to jen jedna z pozic, ve kterých ji musíte zdokonalit, a vždy existuje něco, co chcete do své hry přidat.

Kansas City nedávno přidalo do svého běhu novou vrásku přidáním LeSeana McCoye, kterého Bills překvapivě uvolnili v den střihu. McCoy předtím hrál za Reid s Eagles čtyři sezóny a v roce 2011 získal první tým All-Pro.

Neběhne tam mnoho 31letých běžících záda, řekl Reid krátce po podpisu McCoye, který bude zpočátku hrát za Damienem Williamsem. Ale stále má skvělé nohy a vizi.

Na obrannou stranu míče přidali náčelníci několik klíčových prvků v bezpečí Tyranna Mathieua a přihrávače Franka Clarka. Doufají, že duo může pomoci jednotce, která skončila v loňské sezóně na 31. místě v celkové obraně - jen před pokornými Bengály. Jednotku převzal veteránský koordinátor Steve Spagnuolo - dříve z Obrů.

Očekávání jsou velká, zejména u našeho fotbalového týmu, zejména u obrany, která se snaží nastavit standard, řekl Mathieu. Začíná to Spags. Vyhrál několik šampionátů. Do Síně slávy dal několik skvělých hráčů, přičemž několik dalších bylo uvedeno.

Nebe je limit, ale bude to těžký kopec na výstup. Nebude to snadné. Je to nové schéma pro nás všechny, takže tam budou nějaká údolí. Myslím, že to je důvod, proč jsem tady, abych udržel chlapce vzhůru, abych udržel jejich náladu v pořádku. Myslím, že budeme v pořádku.

Kurz Shark má součet vítězství Chiefs pro rok 2019 na 10,5 - druhý nejvyšší, jen za New England Patriots, kteří před rokem ukončili sezónu Kansas City na mistrovství AFC.


Populární Problémy

Sestava: (1) Novak Djokovic (Ser) vs Alejandro Davidovich Fokina (Esp)

Jak zlepšit rychlost netopýra. Rychlejší švih je silnější švih. Pokud se chcete dostat na základnu, pak musíte mít rychlou pálku. Dobrou zprávou je, že rychlost vaší pálky je něco, co můžete rozhodně zlepšit cvičením! Tento článek...

Můžete se naučit, jak vyrobit květinový kostým na Halloween nebo na další kostýmní párty. Buďte kreativní a můžete si vyrobit květinový kostým pro dospělého, dítě nebo dokonce pro vašeho mazlíčka. Existuje spousta různých druhů květin a jak váš kostým ...

Nejlepší střely v tenise - 2. Forhend

Atletičtí trenéři a vojenští instruktoři milují procházení medvědů a je snadné pochopit proč. S procházením medvěda budujete základní sílu, zlepšujete pohyblivost ramen a zvyšujete stabilitu kyčlí - to vše pomocí jednoho jednoduchého cvičení, které ...

Švýcarsko se utká s Německem v opakování loňského finále!