Jak sledovat Štědrý večer půlnoční mši online

Půlnoční mše papeže Františka

Getty Images

nejlepší nové tenisové rakety

Než se o vánočním ránu dostanete ke všem dárkům pod stromečkem, koná se štědrovečerní bohoslužba, které se věřící mohou zúčastnit po celém světě. V USA bude NBC vysílat každoroční půlnoční mši z baziliky svatého Petra ve Vatikánu v Římě pod vedením papeže Františka, začínající ve 23:35. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Štědrého večera na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a událostí až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

puntíkované tenisky

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Štědrého dne mši na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos mše vánoční na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových pořadů a událostí) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na půlnoční mši svatého papeže Františka 2019

Oficiálně voláno Slavnost Narození Páně - půlnoční mše svatá, tato každoroční tradice je něco, co si katolíci na celém světě na Štědrý večer naladí. V rámci přípravy na službu vatikánská tisková kancelář nabízí vánoční přání a pozdravy na svém webu . První je připomínkou toho, co Vánoce znamenají pro Kristovy následovníky.

I letos nám Pán dává příležitost shromáždit se pro tento okamžik společenství, které posiluje naše bratrství a je založeno na našem rozjímání o Boží lásce zjevené o Vánocích ... naše výměna vánočních pozdravů je další šancí, jak reagovat na Kristovo nové přikázání : „I když jsem tě miloval, musíš se také navzájem milovat. Podle toho všichni lidé poznají, že jste moji učedníci, budete-li se navzájem milovat “(Jan 13: 34–35).

Ježíš nežádá, abychom ho milovali, jako odpověď na jeho lásku k nám; spíše nás žádá, abychom se milovali navzájem jako on. Jinými slovy, žádá nás, abychom se stali jako on, protože se stal jako my. Jak se modlil svatý Jan Jindřich Newman: „Kéž by nás každé Vánoce, jak to přijde, stále více a více podobaly Němu, který se v tuto dobu stal pro nás malým dítětem, prostoduchším, pokornějším, svatějším, láskyplnějším, rezignovanější, šťastnější, plnější Boha. “A pokračoval:„ [Vánoce] jsou časem nevinnosti, čistoty a jemnosti, mírnosti, spokojenosti a míru. “

A druhý je připomínat věřícím Boží úsměv a jak to může fungovat v jejich životech každý den.

Dnes si toto přání vyměníme: o Vánocích, účasti na liturgii a také rozjímání o jeslích, přemýšlejme o Božím úsměvu, který přišel přivést Ježíš. Je to On sám, tento úsměv. Stejně jako Marie, jako Josef a betlémští pastýři Ho vítejme, nechme se očistit a i my můžeme druhým pokorně a jednoduše usmívat.

breg tenisový loketní popruh

Děkuji vám všem! Vezměte toto přání svým blízkým doma, zejména nemocným a starým lidem. A zůstaňme jednotní v modlitbě. Veselé Vánoce!

Kromě půlnoční mše na Štědrý den slaví Vatikán také Slavnost Narození Páně na Štědrý den a Svátek svatého Štěpána Protomučedníka 26. prosince

Štědrý večer mše 2019 se koná v úterý 24. prosince od 23:30. do 1:00 ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Jak přimět manželku, aby zhubla. Nadváha může vést k cukrovce typu 2, zvýšenému krevnímu tlaku, náchylnosti k artritidě a srdečním chorobám, spánkové apnoe a dokonce i k mrtvici. Http://www.webmd.com/diet/obesity/obesity-overview ...

Zatímco plánování svatby je vzrušující doba, může být také stresující mezi rozsáhlým plánováním a prováděním těch nejjemnějších detailů. Jedním z těchto detailů je výběr dokonalého účesu, přičemž aktualizace patří mezi nejoblíbenější ....

Zjistěte, jak streamovat „The Great American Baking Show“ 2019 online, pokud nemáte kabel a chcete se na něj podívat.

Andrey Rublev nedávno sdílel své aspirace na Miami Masters 2021, kde nebudou chybět Rafael Nadal, Roger Federer a Dominic Thiem.

Felix Auger-Aliassime se ve čtvrtek utká s Henri Laaksonenem ve druhém kole kolínské akce ATP 250. Auger-Aliassime nikdy nehrál Laaksonen na ATP Tour, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.