Jak sledovat Štědrý večer půlnoční mši online

Půlnoční mše papeže Františka

Getty Imagespůvod lásky v tenise

Než se o vánočním ránu dostanete ke všem dárkům pod stromečkem, koná se štědrovečerní bohoslužba, které se věřící mohou zúčastnit po celém světě. V USA bude NBC vysílat každoroční půlnoční mši z baziliky svatého Petra ve Vatikánu v Římě pod vedením papeže Františka, začínající ve 23:35. ET/PT.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Štědrého večera na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a událostí až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:průchodky pro tenisové rakety

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Štědrého dne mši na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos mše vánoční na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových pořadů a událostí) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na půlnoční mši svatého papeže Františka 2019

Oficiálně voláno Slavnost Narození Páně - půlnoční mše svatá, tato každoroční tradice je něco, co si katolíci na celém světě na Štědrý večer naladí. V rámci přípravy na službu vatikánská tisková kancelář nabízí vánoční přání a pozdravy na svém webu . První je připomínkou toho, co Vánoce znamenají pro Kristovy následovníky.

kolik her v tenise

I letos nám Pán dává příležitost shromáždit se pro tento okamžik společenství, které posiluje naše bratrství a je založeno na našem rozjímání o Boží lásce zjevené o Vánocích ... naše výměna vánočních pozdravů je další šancí, jak reagovat na Kristovo nové přikázání : „I když jsem tě miloval, musíš se také navzájem milovat. Podle toho všichni lidé poznají, že jste moji učedníci, budete-li se navzájem milovat “(Jan 13: 34–35).

Ježíš nežádá, abychom ho milovali, jako odpověď na jeho lásku k nám; spíše nás žádá, abychom se milovali navzájem jako on. Jinými slovy, žádá nás, abychom se stali jako on, protože se stal jako my. Jak se modlil svatý Jan Jindřich Newman: „Kéž by nás každé Vánoce, jak to přijde, stále více a více podobaly Němu, který se v tuto dobu stal pro nás malým dítětem, prostoduchším, pokornějším, svatějším, láskyplnějším, rezignovanější, šťastnější, plnější Boha. “A pokračoval:„ [Vánoce] jsou časem nevinnosti, čistoty a jemnosti, mírnosti, spokojenosti a míru. “

A druhý je připomínat věřícím Boží úsměv a jak to může fungovat v jejich životech každý den.

Dnes si toto přání vyměníme: o Vánocích, účasti na liturgii a také rozjímání o jeslích, přemýšlejme o Božím úsměvu, který přišel přivést Ježíš. Je to On sám, tento úsměv. Stejně jako Marie, jako Josef a betlémští pastýři Ho vítejme, nechme se očistit a i my můžeme druhým pokorně a jednoduše usmívat.

Děkuji vám všem! Vezměte toto přání svým blízkým doma, zejména nemocným a starým lidem. A zůstaňme jednotní v modlitbě. Veselé Vánoce!

Kromě půlnoční mše na Štědrý den slaví Vatikán také Slavnost Narození Páně na Štědrý den a Svátek svatého Štěpána Protomučedníka 26. prosince

Štědrý večer mše 2019 se koná v úterý 24. prosince od 23:30. do 1:00 ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Roger Federer, Rafael Nadal, Marin Cilic, Maria Sharapova atd. Budou v akci 5. den.

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .

Jak hrát obranu v Lacrosse. Lacrosse je dynamický a rychlý sport, ve kterém se mohou rychle odehrávat útočné hry a hromadit góly. Aby s tím mohl bojovat, musí být hráč v obraně vybaven nejlepšími nástroji k vypnutí jakéhokoli ...

Tomic je „hanebný“, říká kapitán Davisova poháru Rafter

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Knicks vs Nets online bez kabelu, ať už jste v New Yorku, Brooklynu nebo mimo trh.