Jak se dívat na speciální ABC Dolly Parton online

Getty Dolly PartonováDolly Parton: Tady je znovu! vysílá dnes večer v 10 hodin EST na ABC. Speciál přináší divákům intimní pohled na život a kariéru country hvězdy Dolly Partonové, spolu s dosud neviděnými archivními rozhovory a záběry z představení. Moderovat ho bude novinář Robin Roberts.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.


„Dolly Parton: Tady je znovu!“ NáhledHrát si

Dolly Parton přemýšlí o své neuvěřitelné kariéře v GMA Robin Roberts si povídá s legendárním zpěvákem, než spoluorganizuje CMA během Dolly Parton: Here She Comes Again! který se koná v úterý večer na ABC. SLEDUJTE PLNÉ EPIZODY: abc.go.com/shows/good-morning-america Navštivte Good Morning America's Homepage: goodmorningamerica.com/ #GMA #DollyParton #CMAAwards #Dollywood #HereSheComesAgainABC #ImaginationLibrary 2019-11-12T15: 27: 44 000Z

Tady je znovu! dokumentuje Partonovu kariéru od hudebního povýšence po legendu země. Je to jen příběh venkovské Popelky, opravdu, řekla během rozhovoru s ABC . Kdysi jsem si říkal, jaký by mohl být můj život, když jsem byl starší, a když jsem se ohlédl za svým životem, jaké to bude. Je to dobrý pocit, že jsem mohl vidět tolik splněných snů.

Všechno pro mě byla hudba ... kdyby někdo bušil na druhý kopec na pile, začal bych psát píseň s tímto rytmem, dodal Parton. Stále píšu [písně]. Stále musím mít své žluté legální podložky a kazetový přehrávač a musím je objednat z eBay. [Jsem] teto Dolly, jsem jako ta matka. Jsem ten, kdo je teď starší, aby se na děti díval shora a řekl: „Dobře, pojď, zvládneš to a děláš to skvěle. Jsem na tebe hrdý.'

Parton také mluvila o speciálu a o tom, jak nemá v plánu zpomalit svou kariéru. Snil jsem o sobě do kouta, takže musím být za tyto sny zodpovědný. Musím tam být a dělat to, vysvětlila. Někdy pracuji příliš tvrdě, ale tohle jsem chtěl. Viděl jsem, jak se tyto sny plní, a pokaždé, když se jeden sen splní, musíte ho podpořit. Opravdu mám pocit, že bych měl v tomto světě dělat něco dobrého. Chci se tam dostat a zkusit trochu zazářit, pokud to půjde.

Přečtěte si více od Heavy

Dolly Parton tehdy a nyní: FOTKY v průběhu let


Populární Problémy

Jak prodloužit životnost bot. Boty jsou důležitým aspektem každého šatníku. Pomohou vám se zorientovat a mohou být skvělým přízvukem pro báječný outfit. Pokud máte drahé boty, možná budete chtít, aby vypadaly jako nové ...

Buffalo Bills vstupují do roku 2021 s oprávněnými ambicemi Super Bowl. Zde je návod, jak můžete sledovat každou hru živě online, pokud nemáte kabel.