Rotterdam 2021: David Goffin vs Jeremy Chardy náhled, head-to-head & prediction | Světový tenisový turnaj ABN AMRO

David goffin

David goffin

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : David Goffin vs Jeremy Chardy

Datum: 4. března 2021

Turnaj : Světový tenisový turnaj ABN AMRO 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

lepidlo na podrážky tenisových bot

Místo: Rotterdam, Nizozemsko

Kategorie: ATP 500

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna: 980 580 EUR

Načasování zápasu: 11 hodin místního času, 15:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Náhled David Goffin vs Jeremy Chardy

David Goffin's prodloužil svou sérii výher na pět zápasů tím, že ve středu porazil v prvním kole 2021 Rotterdam Open Jan-Lennard Struff. Goffin se ve čtvrtek ve druhém kole utká s Francouzem Jeremym Chardym.

Chardy v prvním kole přežil talentovaného mladíka Uga Humberta, kde zvítězil 4-6, 7-6 (5), 7-6 (4).

Očekávalo se, že Goffin, čerstvý z titulu titulu v Montpellier, bude v Rotterdamu trochu unavený. Ale nebylo tomu tak, protože Belgičan prošel kolem Struffa asi za hodinu a vyhrál 6: 4, 6: 0.

Zdá se, že nový trenér Goffina Germain Gigounon dal třicetiletému muži nový život po jeho katastrofálním poklesu ve formě v loňském roce. Zatímco samotná Goffinova hra nebyla pod skenerem, byla to jeho údajná nedostatečná motivace, která ho vedla k dokončení sezóny 2020 s 11 porážkami z 23 zápasů.

Naproti tomu Belgičan vyhrál osm z 11 zápasů, které v roce 2021 dosud odehrál.

Proti Struffovi získal Goffin 81% bodů za první podání a celkově ztratil pouze 17 bodů na podání. Vzhledem k tomu, jak velký Němec se vrací, jsou to docela působivá čísla.

Jeremy Chardy mezitím potřeboval téměř tři hodiny na to, aby v úterý vyhnal vycházející hvězdu a krajana Uga Humberta.

Zajímavé je, že Chardy získal o sedm bodů méně než jeho protějšek v zápase. Humbertovi se také podařilo získat až 50 bodů za podání Chardy, zatímco ten druhý mohl získat pouze 38 bodů za Humbertovo podání. To ukazuje, jak těsný byl zápas, a vypovídá to o hře Chardyho spojky.

David Goffin vs Jeremy Chardy tváří v tvář

Jeremy Chardy

Jeremy Chardy

David Goffin vede Jeremy Chardy 2-1 v head-to-head. Ti dva se proti sobě postavili naposledy na Australian Open 2020, kde Goffin triumfoval ve dvou setech.

Chardyho jediné vítězství proti Belgičanovi se vrátilo na French Open 2015.

Predikce David Goffin vs Jeremy Chardy

Při současné podobě by bylo nerozumné dívat se v tomto přípravku za Davida Goffina. Ale Jeremy Chardy, se třemi vítězstvími pod pásem již v Rotterdamu (včetně kvalifikace), by se mohl ukázat jako ošidný zákazník pro Belgičana.

Goffin se ve čtvrtek bude snažit diktovat hru od základní čáry, protože oddávání se soubojům v přední části se zkušeným volejbalistou, jako je Chardy, by pro něj mohlo znamenat potíže.

To znamená, že Chardy hrál pět dní v řadě na Rotterdam Open, pokud počítáte i jeho čtyřhru. Pro Francouze se pravděpodobně stane únava, což by mu proti hráči Goffinovy ​​podobnosti mohlo velmi zkomplikovat život.

Předpověď: David Goffin vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak hrát Tug of War. Tug of War je jednou z nejstarších her na Zemi - sahá přinejmenším do starověkého Egypta, Řecka a Číny. Tug of War dokonce strávil nějaký čas jako olympijský sport v letech 1904 až 1920. Soutěž ...

Conor McGregor se vrací do Octagonu a 23. ledna se utká s Dustinem Poirierem na UFC 257. Zde si můžete předobjednat PPV právě teď.

Pokud pravidelně pracujete za stolem kvůli práci na počítači nebo studiu, budete muset sedět na kancelářské židli, která je správně přizpůsobena vašemu tělu, abyste se vyhnuli bolestem zad a problémům. Jak vědí lékaři, chiropraktici a fyzioterapeuti, mnoho lidí ...

Přehlídka Turnaje růží 2020 je milovanou každoroční novoroční tradicí. Zde je návod, jak sledovat letošní průvod online bez kabelu.

Průvodce, jak sledovat živý přenos Duke vs Virginia Tech v turnaji Sweet 16 turnaje NCAA 2018-19.

Génius Pete Samprase