Jak natáhnout plátěné boty

Plátěné boty jsou pohodlné, levné a univerzální. Při prvním nákupu však mohou být úzké v prstech, takže jejich prolomení vyžaduje úsilí a trpělivost. Plátěné boty můžete natáhnout metodami pro kutily, jako je použití tepla, vycpávání novinami a ponožkami, nošení po domě, natahovací zařízení nebo převezení ševce. Pokud jedna metoda nefunguje, vyzkoušejte jinou, dokud nenajdete takovou, která vám vyhovuje.

Metoda 1 ze 3: Použití tepla k roztažení plátěných bot

 1. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 1

  1 Mikrovlnné plátěné boty pro rychlý způsob jejich protažení. Boty vložte do mikrovlnné trouby na maximálně 30 sekund. Teplo z mikrovlnné trouby způsobí, že bude tkanina pro vaše nohy poddajnější.
  • Před vložením do mikrovlnky se ujistěte, že v botách nejsou žádné kovové kousky. Ujistěte se také, že očka ve vašich botách nejsou kovová.
  • Vyndejte boty z mikrovlnky a hned je obujte, dokud je materiál teplý. Procházejte se s nimi na minutu.
  • Po minutě se začnou ochlazovat, sundejte je a znovu vložte na 20 sekund do mikrovlnné trouby. Po 20 sekundách si znovu obujte boty a měly by být dostatečně rozšířené.


 2. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 2

  2 Při nošení ponožek používejte na boty vysoušeč vlasů. Teplo z vysoušeče vlasů změkčí látku pro roztahování. V silných ponožkách si obujte boty a na 20-30 sekund na ně zamiřte vysoušečem vlasů.
  • Fén držte pár centimetrů od nohou, abyste se nespálili.
  • Vyzkoušejte si boty bez tlustých ponožek a vyzkoušejte jejich vhodnost. Měly by být volnější.
 3. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 3

  3 Pomocí páry změkčete plátěné boty pro protahování. Pára uvolní vlákna obuvi a učiní je tvárnějšími podle tvaru vašich nohou. Uvařte konvici s vodou a držte boty nad párou 3 až 5 minut. Dávejte pozor, abyste se nespálili.
  • Vyzkoušejte si boty a pokrčte v nich chodidla, dokud nebude látka dostatečně široká, aby se do ní vaše noha vešla.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vycpané plátěné boty, které je roztáhnou

 1. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 4

  1 Napchejte si boty sáčky naplněnými vodou a zmrazte je. Jak se voda mění v led, expanduje v těsných oblastech obuvi a roztahuje materiál. Naplňte dva malé sáčky se zipem a pevně je uzavřete. Sáčky vložte do obuvi až k oblasti prstů a dejte přes noc do mrazáku.
  • Vyjměte boty z mrazáku a vyzkoušejte, zda dobře sedí. V případě potřeby tento postup opakujte.
 2. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 5

  2 Vložením novin do prstů vašich bot je rozšíříte. Zabalením a pevným zabalením novin do prstů na botách byste měli být schopni vytvořit nějaký kroutící se prostor pro vaše prsty.
  • Nechte noviny v botách přes noc, abyste měli čas natáhnout materiál, a ráno je vyjměte. Pokud stále není dostatek místa, tento krok opakujte.
 3. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Step 6

  3 Do bot si nacpete kouli ponožek, abyste je rozšířili. Podobně jako noviny lze ponožky použít také k nacpání bot a jejich rozšíření přes noc.
  • Balíček ponožek pevně zabalte, abyste zajistili, že se prsty plátěných bot přes noc pořádně natáhnou.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Protahování obuvi profesionálně nebo ručně

 1. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 7

  1 Pokud můžete, noste plátěné boty po celém domě. Tím, že si kolem domu obujete nové boty, můžete je zlomit, když budete dělat každodenní úkoly a sedět u stolu.
  • Začněte ráno, obujte si boty silnějšími ponožkami a věnujte se každodennímu plnění každodenních úkolů, jako je praní prádla, úklid nebo sledování televize T.V.
  • Ohněte nohy a vytvořte v botách více prostoru, zatímco je budete nosit po celém domě.
 2. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Step 8

  2 K rozšíření problémových oblastí použijte napínák na míč a prsten. To by mělo poskytnout okamžité výsledky a tento typ nosítek můžete nechat v botách přes noc.
  • Rozhodněte, která oblast vašich bot potřebuje nejvíce natažení, a umístěte míč dovnitř boty s prstenem na vnější straně.
  • Spojte ramena nosítek dohromady v oblasti obuvi, což vám způsobí největší problémy. Okamžitě byste měli vidět pokrok, ale můžete nosítko nechat v botě přes noc, abyste se ujistili, že poskytuje dostatek místa pro vaše nohy.
 3. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 9

  3 Pomocí obousměrného nosítka obuvi natáhněte celou botu najednou. Pokud je celá bota příliš těsná než jedna oblast, obousměrná nosítka rozšíří a prodlouží celou botu.
  • Nosítka na boty jsou dodávána se zátkami, které lze připevnit, aby se zlepšilo roztahování v mimořádně těsných oblastech.
  • Před použitím tohoto zařízení byste si měli na boty nastříkat natahovací tekutinu.
  • Když roztok nasytí látku, otočte knoflíkem napínacího zařízení o jednu celou otáčku každých 8 hodin. Nosítka můžete nechat přes noc.
 4. Obrázek s názvem Stretch Canvas Shoes Krok 10

  4 Zajděte si na švec na profesionální protahování obuvi. Profesionál může použít stroj na natahování bot k rozšíření nebo prodloužení plátěných bot.
  • Ševci si za natažení bot účtují mezi 10 až 20 dolary. Je to také jeden z nejbezpečnějších způsobů, pokud se nechcete obtěžovat metodou DIY.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Protože plátno nemá velkou pružnost ani nedává, může být opravdu obtížné natáhnout plátěné boty.

reklama

Varování

 • Pokud nemáte mikrovlnnou troubu, nepoužívejte troubu jako náhradu. Trouby jsou teplejší než mikrovlnné trouby a roztaví vaše boty.
reklama

Populární Problémy

Rafael Nadal se poprvé od roku 2014 dostal do třetího kola Wimbledonu.

Trofejová póza je nezbytná pro dosažení maximální síly a zrychlení raketové hlavy při vašem podání. Naučte se to zde s pokyny krok za krokem.

Pokud se snažíte ze svého domu dostat bloudící okolí, můžete udělat pár jednoduchých kroků, abyste je nedostali. Pachové zábrany, stejně jako elektronická zařízení a odstrašující prostředky proti vodě dokážou udržet kočky v určité vzdálenosti. Může také pomoci podívat se ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.

Jak cvičit, aby se zabránilo tvorbě krevních sraženin. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí umírá každý rok více lidí na krevní sraženiny než na rakovinu prsu, HIV a dopravní nehody dohromady. Některé faktory, jako je věk, hmotnost, ...

Během posledních několika dnů Bernie Sanders memy ovládly internet a sociální média.