Jak sledovat hru Eagles vs Saints online zdarmaGetty New Orleans Saints hostí v neděli Philadelphii Eagles.

New Orleans Saints (13-3) bude v neděli hostit Philadelphii Eagles (9-7) v divizním kole play off NFL.

Začátek hry je naplánován na 16:40. ET a budou vysílány celonárodně na Foxu. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete hru stále sledovat živě a na vyžádání na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

25 tenisových raket

Sling TV

Fox ( žije na 17 trzích NFL ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud ho nemáte, můžete se stále zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté k přihlášení použít své přihlašovací údaje FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledujte digitální platformy Fox.

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

jak zasáhnout kop sloužit v tenise

DAZN je bezdrátová služba pro živé sportovní přenosy který je dodáván s měsíční bezplatnou zkušební verzí . Jeho nabídky závisí na vaší zemi, ale ti, kteří jsou v Kanadě, mohou sledovat všechny zápasy NFL, včetně play-off a sítě NFL, naživo a na vyžádání prostřednictvím DAZN.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a hru pak můžete sledovat na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled Eagles vs Saints

Svatí pochodovali po celých Orlech, když se týmy setkaly v týdnu 11. Rozehrávač New Orleans Drew Brees připojil 22 ze svých 30 pokusů o absolvování na 363 yardů, čtyři přistání a nulové zachycení na cestě k vítězství 48-7.

Byl to jen jeden z těch dnů, kdy všechno, co dělali, fungovalo a nic, co jsme dělali, nefungovalo, řekl nedávno linebacker Eagles Nigel Bradham. oficiální webové stránky týmu . Nyní jsme na jiném místě. Měli jsme tehdy omezenou obranu. Spustili jsme spoustu „Man“ a „Cover 2“ v pokrytí jen proto, že jsme měli nějaké nové kluky a ne každý byl synchronizován se schématem. Mám pocit, že nyní zkoumáme více schématu, protože ho lépe známe a cítíme se pohodlněji. Více rozumíme naší obraně a můžeme tak hrát.

Naše úroveň důvěry je vysoká. Hrajeme některé z našich nejlepších míčů ve správný čas. To je důležité. O tom je tento turnaj - hrát v tuto chvíli svůj nejlepší fotbal a vrcholit, když potřebujete dosáhnout vrcholu.

Hlavní trenér Saints Sean Payton tentokrát očekává mnohem lepší výkon ze sekundárního vedení Philadelphie. Eagles se vzdali 303 yardů vzduchem proti Chicago Bears v kole divokých karet, ale quarterback Bears Mitch Trubisky potřeboval 43 pokusů, aby se tam dostal.

tenisová masáž dolní části zad

Myslím, že byli opravdu konzistentní, řekl Payton o obranném zázemí Orlů týmový web . Jednička, minimalizovali velké hry a postavili se proti docela dobrým přestupkům. V tomto období sezóny můžete na filmu vidět tuto konzistentní sestavu. Myslím, že předtím bylo hodně pohyblivých částí a myslím, že Jim (Schwartz) odvedl dobrou práci, aby se ta skupina usadila, a můžete vidět komunikaci, když jsou ve svém balíčku desetníků. Malcolm (Jenkins) je jistě uvnitř jejich niklu (balení). Existuje několik balíčků (kde) vidíte tři-bezpečnostní pohled minulý týden do Chicaga. Na to všechno se musíme připravit. Ale myslím si, že hrají mnohem lépe.

V náklonu 11. týdne šel Carson Wentz na 196 z 33 na 156 yardů, bez přistání a tři odposlechy v centru Philadelphie. Obrana svatých získá v neděli jiný pohled na Nicka Folese.

Očividně je dobrý v rychlém úniku míče, uvedl obranný prostředek Saints Tyeler Davison. týmový web . Je to dobrý herní manažer, je to dobrý situační rozehrávač - vidíte, jak prochází třetími pády, vidíte, jak prochází v situacích spojky na konci hry, na konci poločasu. Je to dobrý, zdravý quarterback. Jak již bylo řečeno, musíme být dobrou a zdravou obranou.


Populární Problémy

6 nejlepších úderů mužského tenisu

Jannik Sinner vtrhl do pátečního semifinále Citi Open 2021 v pátek s velitelskou výhrou 6: 4 a 6: 2 nad Američanem Stevem Johnsonem.

Kanada nevyprodukovala mnoho tenisových šampionů, ale těchto 8 hráčů má více než jen své vlastní vítězství ve dvouhře i čtyřhře.

Jak opravit třískovou vanu. Oprava štípané vany je projekt, který si uděláte sami, který vám ušetří najímání drahého profesionála. Ať už má vaše vana jen několik malých žetonů, nebo je vážně poškozená a je třeba ji opravit, ...

ESPN získává vysílací práva CBS na US Open