Jak sledovat ECU vs NC State Football Online bez kabelu

Sledujte NC State vs ECU Football Online

Getty Státní nepřátelé East Carolina a NC State otevírají fotbalové sezóny 2019 sobotním zápasem.

Bitva ve státě otevírá první úplnou sobotu sezony univerzitního fotbalu v roce 2019, kdy se NC State a East Carolina setkají na stadionu Carter-Finley na zápase 1. týdne.

jak sledovat hru nabíječek

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v síti ACC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC síť ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat ECU vs NC State v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, když se přihlásíte pomocí svého Hulu pomocí přihlašovacích údajů pro Live TV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

YouTube TV

YouTube TV je dodáván s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě ACC.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat ECU vs NC State v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube . Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , s horními třemi balíčky včetně sítě ACC.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat ECU vs NC State v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

praní tenisových bot v pračce

Náhled stavu ECU vs. NC

Ofenzivně se ECU snaží otočit to, co bylo nevýraznou jednotkou z minulé sezóny. Poté, co převzal minulou sezónu, Holton Ahlers vypadal, že poskytne přestřelku a nyní dostane celou sezónu, aby předvedl, co má v zásobě. Ahlers potřebuje určitou podporu ze spuštěné hry, která se v roce 2018 potýkala s problémy, a potenciálně největším otazníkem v sezóně 2019 je ofenzivní řada. Se třemi vracejícími se startéry spárovanými se dvěma nováčky by útočná linie Pirátů měla být klíčem k rozpohybování pozemní hry. Pokud se jim to podaří a Piráti dokážou efektivně hýbat fotbalem, očekávejte od loňské sezony 3–9 zásadní obrat. Pokud ne, očekávejte více.

Defenzivně ECU ztrácí některé klíčové přispěvatele, ale celkově zůstává poměrně silnou jednotkou. Díky silnému jádru vracejících se předkrmů v kombinaci s několika zajímavými mladými tvůrci hry vypadá obrana jako připravená udělat v této sezóně krok vpřed a zlepšit si těžký rok, v němž v loňské sezóně skončili na 120. místě ze 130 způsobilých týmů.

Mezitím je NC State zcela odlišný tým od týmu, který v minulé sezóně ukončil činnost ECU Pirates. NC State vypustí do hry nového quarterbacka, nového beka, nové přijímače a většinou novou ofenzivní linii v roce 2019. Ztráta quarterbacka Ryana Finleyho do NFL určitě bolí, ale nový startér Matt McCloy nabízí nějaké intriky jako možnost dvojí hrozby, která by mohla najděte obrovské běžecké pásy v rozšířeném útoku státu NC. Odchod na přijímač a běh zpět by neměl být tak drastický - zvláště pokud ofenzivní linie zvládne změnu režimu, aniž by příliš poklesla produkce.

NC State vrací v roce 2018 tunu hráčů z nevýrazné obranné jednotky a doufá, že dojde k plošnému zlepšení. Schopní primárně se opřít o elitní útok, aby loni vyhráli přestřelky, totéž nelze říci o Wolfpacku 2019 a obrana bude muset začít nést svoji váhu. Talent je tu pro solidní krok vpřed, a přestože obrana neotáčí žádnou hlavu, měli by se trochu lépe udržet, když mají za úkol čelit některým z elity ACC.

Navzdory drastickým opravám z minulé sezóny zůstává NC State Wolfpack tím talentovanějším týmem. ECU by měla bojovat lépe než v minulé sezóně, ale neočekávejte, že by někdy skutečně postavily NC State do jakéhokoli nebezpečí, protože Wolfpack by měl dosáhnout pohodlného vítězství.


Populární Problémy

Video: Šarapovová přerušuje Djokovičovu tiskovou konferenci

Raiders si v neděli proti Patriots odnesli rekord 2: 0. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat film „Ex on the Beach: Peak of Love“ od MTV online bez kabelu.

Jak zabalit kulatý dárek. Balení dárků může být zábava, ale jde to ztěžka, když balíte podivně tvarované předměty, zejména kruhové. Nemají okraje, takže je těžké vědět, kde složit papír, aniž by se pomačkal nebo ...

Zde je návod, jak sledovat pondělní hru Nuggets vs Thunder online bez kabelu.

Zde je návod, jak streamovat The Baker and the Beauty online bez kabelu.