Jak sledovat ESPN online

ESPN je jedním z nejpopulárnějších kabelových kanálů na světě a nabízí několik kanálů, které poskytují 24hodinové sportovní přenosy. Pokud se přihlásíte k odběru ESPN prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb, můžete se do aplikace nebo na webovou stránku ESPN přihlásit pomocí informací o svém účtu operátora a streamovat obsah ESPN. Pokud ne, můžete vyzkoušet streamovací aplikaci třetí strany, jako je Kodi. Tento wikiHow vás naučí sledovat ESPN přes internet.

Metoda 1 ze 4: Pomocí oficiální aplikace ESPN

 1. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 5

  1 Stáhněte si oficiální aplikaci ESPN. Pomocí následujících kroků stáhněte a nainstalujte oficiální aplikaci ESPN pro telefony a tablety iPhone, iPad a Android:
  • Otevřeno Obchod s aplikacemi na iPhonu a iPadu nebo Google Play obchod na chytrých telefonech a tabletech Android.
  • Klepněte na Vyhledávání (pouze iPhone)
  • Zadejte ' ESPN 've vyhledávacím panelu.
  • Klepněte na DOSTAT nebo Nainstalujte vedle aplikace ESPN.


 2. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 6

  2 Otevřete aplikaci ESPN. Aplikace ESPN má bílou ikonu s červeným logem „E“. Klepněte na ikonu na domovské obrazovce nebo v nabídce aplikací nebo klepněte na OTEVŘENO v App Storu nebo Google Play Store, jakmile dokončí stahování a instalaci.
  • Při prvním otevření aplikace ESPN se vás může zeptat, zda jí chcete umožnit přístup k vašim fotografiím a mediálním souborům a také k poloze. Klepněte na Dovolit pokračovat.
 3. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online Krok 3

  3 Klepněte na Přihlásit se nebo Přihlásit se . Pokud již máte účet u ESPN, můžete klepnout na Přihlásit se a přihlaste se pomocí uživatelského jména nebo e -mailové adresy a hesla přidruženého k vašemu účtu. Pokud účet nemáte, klepněte na Přihlásit se a zadejte e -mailovou adresu a požadované heslo a klepněte na Přihlásit se k vytvoření účtu.
 4. Obrázek s názvem Sledujte ESPN Online Krok 4

  4 Klepněte na své oblíbené ligy a klepněte na další . Při prvním přihlášení do aplikace ESPN vás požádá, abyste klepli na své oblíbené ligy (tj. NFL, NHL, NBA, MLB, UFC atd.). Klepněte na ligy, o kterých chcete dostávat oznámení. Poté klepněte na další v pravém dolním rohu.
  • Případně můžete klepnout Přeskočit v pravém dolním rohu, pokud si nepřejete dostávat oznámení o jakýchkoli ligách.
 5. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 5

  5 Klepněte na své oblíbené týmy a klepněte na Dokončit . Klepnutím na některou z lig uvedených vlevo vyberte konkrétní sportovní ligu. Poté klepněte na logo svých oblíbených týmů. Vyberte tolik týmů, kolik chcete. Klepněte na Dokončit po dokončení v pravém dolním rohu.
 6. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 7

  6 Klepněte na Hodinky Obrázek s názvem Android7play.png

  ikona.
  Je ve spodní části obrazovky. Je to vedle ikony, která připomíná trojúhelník „Play“.
 7. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 8

  7 Klepněte na video. V horní části stránky je několik videí s živými kanály ESPN. Můžete také přejít dolů na předem vysílané televizní epizody a krátká videa. Můžete také procházet videa podle sportu nebo týmu.
  • Obsah, který má označení „ESPN+“, vyžaduje k zobrazení další placené předplatné.
 8. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 8

  8 Klepněte na Přihlásit se pomocí poskytovatele televize (Pouze Android) V systému Android si můžete na několik minut prohlédnout náhled videa, než se budete muset přihlásit ke svému poskytovateli televize. Pokud si můžete zobrazit náhled videa bez přihlášení, klepněte na modré tlačítko, které říká Přihlásit se pomocí poskytovatele televize přihlásit se.
 9. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 9

  9 Klepněte na svého poskytovatele televize. Klepněte na společnost, od které přijímáte živé televizní vysílání. Může to být váš poskytovatel satelitu nebo kabelu (tj. Xfinity, Verizon Fios, CenturyLink, DirecTV, Dish) nebo služba pro živé televizní vysílání (tj. Hulu +, YouTube TV, Sling TV).
  • Pokud nemáte poskytovatele televizních služeb, můžete klepnout na Získejte poskytovatele televize Chcete -li zobrazit seznam živých televizních služeb, ke kterým se můžete zaregistrovat. Patří sem služby streamování internetu a poskytovatelé kabelových a satelitních služeb ve vaší oblasti.
 10. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 10

  10 Zadejte informace o účtu poskytovatele televizních služeb. V některých případech může být aplikace ESPN schopna detekovat vašeho poskytovatele televizních služeb prostřednictvím vašeho bezdrátového internetu. Pokud ne, ověřte předplatné svého poskytovatele televizních služeb zadáním uživatelského jména a hesla přidruženého k vašemu účtu poskytovatele televizních služeb.
 11. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 11

  jedenáct Klepněte na Obrázek s názvem Android7cast.png

  přenášet do chytré televize (volitelně).
  Pokud máte chytrý televizor, který podporuje Smart Cast, můžete klepnutím na ikonu, která připomíná televizní obrazovku s rádiovými vlnami, přenášet video do vaší televize. Je to v pravém horním rohu aplikace. reklama

Metoda 2 ze 4: Pomocí aplikace pro streamování TV

 1. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 12

  1 Otevřete si živou televizní aplikaci. Většina poskytovatelů služeb kabelové a satelitní televize má aplikaci, kterou si můžete stáhnout a streamovat živou televizi přes internet. Některé z těchto aplikací zahrnují Xfinity Stream, Fios TV, DirecTV App a Dish Anywhere. Pokud nepřijímáte televizi prostřednictvím kabelového nebo satelitního poskytovatele, můžete se přihlásit k odběru služby streamování televize, jako je Hulu + , YouTube TV, nebo Sling TV .
  • Tyto aplikace pro streamování televize si můžete stáhnout z App Storu pro iPhone a iPad nebo z Obchodu Google Play do chytrých telefonů a tabletů Android.
  • Živé televizní vysílání můžete také sledovat ve webovém prohlížeči na oficiálním webu poskytovatele streamovacích služeb.
  • Ověřte si u svého poskytovatele televizních služeb, zda jste přihlášeni k televiznímu balíčku, který obsahuje ESPN.
 2. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 13

  2 Přihlaste se ke svému účtu. K přihlášení do aplikace pro živé televizní vysílání použijte uživatelské jméno nebo e -mail a heslo přidružené k vašemu poskytovateli televizních služeb.
  • U aplikací pro streamování satelitní a kabelové televize bude možná nutné vytvořit nový účet. Chcete -li to provést, klepněte na Přihlásit se , Vytvořit účet nebo podobné. Poté vyplňte formulář s informacemi o svém účtu, uživatelským jménem nebo e -mailovou adresou a preferovaným heslem pro vytvoření účtu.
 3. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 14

  3 Klepnutím na možnost zobrazíte televizní seznamy. Každá aplikace je trochu odlišná, obecně mají karty, na které můžete klepnutím zobrazit různé možnosti zobrazení ve spodní části. Klepněte na možnost, která říká televize , Žít , Živá TV , Průvodce , Sledujte nyní , nebo něco podobného.
 4. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 15

  4 Přejděte dolů a klepněte na kanál ESPN. Seznamy televizních kanálů se u různých poskytovatelů služeb liší. Přejděte dolů, dokud nenajdete kanál ESPN. Klepněte na něj, když ho najdete. Buď se začne streamovat kanál, nebo se načte vyskakovací okno s tlačítkem, které říká Hodinky , Proud nebo něco podobného. Klepnutím na možnost sledujte kanál.
  • Existuje několik kanálů ESPN. Váš balíček předplatného TV nemusí obsahovat všechny. Možnosti balíčku si ověřte u svého poskytovatele televizních služeb.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Pomocí ESPN.com

 1. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online Krok 1

  1 Jít do https://www.espn.com pomocí webového prohlížeče. Toto je oficiální web pro ESPN.
 2. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online Krok 2

  2 Klikněte na Hodinky . Je na pravé straně panelu nabídek v horní části okna prohlížeče.
 3. Obrázek s názvem Sledujte ESPN Online Krok 4

  3 Klikněte na video. V horní části stránky je několik videí s živými kanály ESPN. Můžete také přejít dolů na předem vysílané televizní epizody a krátká videa. Můžete také procházet videa podle sportu nebo týmu.
  • Obsah, který má označení „ESPN+“, vyžaduje k zobrazení další placené předplatné.
  • Programy bez ikony klíče vedle nich nebo pod nimi lze okamžitě sledovat online bez dalších informací nebo přihlašovacích údajů.
 4. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 19

  4 Klikněte na svého poskytovatele televize. Klepněte na společnost, od které přijímáte živé televizní vysílání. Může to být váš poskytovatel satelitu nebo kabelu (tj. Xfinity, Verizon Fios, CenturyLink, DirecTV, Dish) nebo služba pro živé televizní vysílání (tj. Hulu, YouTube TV, Sling).
 5. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 20

  5 Zadejte informace o účtu poskytovatele televizních služeb. V některých případech může webová stránka ESPN detekovat poskytovatele vašich televizních služeb prostřednictvím vašeho bezdrátového internetu. Pokud ne, ověřte předplatné svého poskytovatele televizních služeb zadáním uživatelského jména a hesla přidruženého k vašemu účtu poskytovatele televizních služeb. Video se začne přehrávat, jakmile bude ověřen váš účet poskytovatele televizních služeb. reklama

Metoda 4 ze 4: Používání daní

 1. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 21

  1 Stáhněte a nainstalujte Kodi . Kodi je bezplatný přehrávač médií a streamovací aplikace s otevřeným zdrojovým kódem. Můžete si jej stáhnout pro Windows a macOS na https://kodi.tv/ , z Obchodu Google Play na zařízeních Android nebo z TweakBoxu na iPhonu a iPadu. Je také k dispozici pro Amazon Fire Stick .
  • Tato metoda nemusí být legální ve všech oblastech. Doporučuje se vám použijte VPN při streamování televizních kanálů přes Kodi.
  • Doplňky Kodi mohou být nestálé. Je možné, že možná nebudete moci nainstalovat potřebné doplňky pro sledování ESPN na Kodi.
 2. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 22

  2 Otevřená daň. Kodi má modrou ikonu s bílým „K“. Kliknutím nebo klepnutím na ikonu otevřete Kodi ve svém počítači, smartphonu nebo tabletu.
 3. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 23

  3 Klikněte nebo klepněte na Videa . V nabídce vlevo je vedle ikony, která připomíná filmový pás.
 4. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 24

  4 Klikněte nebo klepněte na Doplňky videa . Je to černé tlačítko s ikonou, která připomíná filmový pás.
 5. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 25

  5 Klikněte nebo klepněte na Možnosti . Je to vedle ikony, která připomíná převodový stupeň v levém dolním rohu.
 6. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 26

  6 Klikněte nebo klepněte na Získat více . Je v dolní části nabídky možností vlevo.
 7. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 27

  7 Přejděte dolů a klikněte nebo klepněte na ESPN3 . Všechny doplňky jsou uvedeny v abecedním pořadí. Přejděte dolů na Es a klikněte nebo klepněte na 'ESPN3'.
 8. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 28

  8 Klikněte nebo klepněte na Nainstalujte . Je to modré tlačítko s ikonou, která připomíná mrak a pod ním šipka směřující dolů.
 9. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 29

  9 Klikněte nebo klepněte na OK . Je to v pravém horním rohu okna ve středu obrazovky. Při troše štěstí to nainstaluje doplněk ESPN3 se všemi potřebnými závislostmi.
 10. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 30

  10 Přejděte zpět do nabídky Doplňky videa. Stisknutím klávesy 'Esc' na počítači se vrátíte zpět, nebo klepnutím na ikonu šipky zpět v systému Android se vrátíte zpět do nabídky doplňků videa.
 11. Obrázek s názvem Sledujte ESPN online, krok 31

  jedenáct Klikněte nebo klepněte na ESPN3 . Je to ve vašem seznamu doplňků videa. Doplňky ESPN3 a další doplňky pro video můžete vždy najít v nabídce Doplňky videa.
 12. Obrázek s názvem Sledujte ESPN Online, krok 32

  12 Klikněte nebo klepněte na kanál ESPN. Existuje řada kanálů ESPN. Klepnutím na jeden jej načtete a začnete sledovat v Kodi.
  • Některé kanály nemusí být možné načíst.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak získám WatchESPN, pokud mám DIRECTV? Potřebuji kód? Postupujte podle pokynů v článku. Když kliknete na Přehrát na videu na webu, objeví se okno s výzvou k výběru poskytovatele. Stačí vybrat DIRECTV a měli byste být automaticky přihlášeni a připraveni sledovat (pokud ne, zkuste se nejprve přihlásit ke svému účtu DIRECTV na webu DIRECTV a poté to zkuste znovu).
 • Otázka Jak se mohu podívat na video s ESPN, jehož platnost vypršela? Kopie videa, jehož platnost vypršela, můžete vyhledat na webech jako Vimeo, YouTube atd.
 • Otázka Existuje způsob, jak zaznamenat hru z ESPN3? Můžete použít software pro nahrávání obrazovky.
Nezodpovězené otázky
 • Proč nevidím hru, kterou chci sledovat? Je něco, co musím udělat?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak získat perfektní valentýnský dárek pro svého přítele. Nakupování dárků může být těžké. Nákup dárků pro svého přítele může být ještě těžší. Muži mohou být neuvěřitelně obtížní nakupovat, zejména na Valentýna. Naštěstí wikiHow je ...

Colorado přebírá letectvo v sobotu 3. týden ve vysokoškoláckém fotbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby, zde je 8 nejlepších mikrofonů pro stolní počítače, které byste měli zvážit pro streamování nebo nahrávání na webech, jako jsou Twitch a YouTube.

Pokud to s vývojem své hry myslíte vážně, je kontinentální přilnavost nezbytností. Přečtěte si o jeho původu, o tom, jak jej držet, a o různých střelách, které můžete zasáhnout.

Zde je návod, jak můžete sledovat show A & E „Extreme Unboxing“ online, pokud nemáte kabel.

Jak upravit zájmy na Facebooku. Tento wikiHow vás naučí, jak přidat a odebrat zájmy z vašeho profilu na Facebooku. Vaše „zájmy“ na Facebooku jsou stránky, které se vám líbí. Může se vám líbit více stránek, které můžete přidat ke svým zájmům na Facebooku, ...