Jak se dívat na 35. sezónu výzvy online bez kabelu

The Challenge Season 35 obsazení

MTV

Populární, dlouhodobá soutěžní série reality MTV Výzva vrací se ve středu 1. dubna ve 20 hodin ET/PT s 35. sezónou s názvem Total Madness.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Výzva na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos z Výzva na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

MTV je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Výzva žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

MTV je součástí buď balíčku Sling Orange + Comedy Extra od Sling TV (41 kanálů), nebo balíčku Sling Blue + Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 USD a poté 35 USD za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Výzva živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „The Challenge: Total Madness“Hrát si

The Challenge: Total Madness (sezóna 35) SUPER TRAILER 💥MTV Jste připraveni na tu nejdivočejší, nemilosrdnější a nejnáročnější sezónu The Challenge? 💥 Středu 1. dubna v 8/7c na MTV si nemůžete nechat ujít! #TheChallenge35 #MTV Přihlaste se k výzvě: bit.ly/2lCW9xv Válka skončila, ale šílenství teprve začíná. Návrat k sólovému formátu, ve kterém každý muž a… 2020-03-18T14: 30: 03Z

Jako většina sezón, Výzva má skupinu 28 mužů a žen, kteří všichni soutěží o milionovou cenu. Mezi účastníky letošního ročníku jsou oddaní MTV, jako Chris CT Tamburello a Johnny Bananas Devenanzio, ale také nové tváře z Velký bratr , Pozůstalý , Takže ty si myslíš, že umíš tancovat , a Úžasný závod .

Ale na rozdíl od většiny let je v sezóně 35 nový zvrat, díky kterému budou věci velmi zajímavé - každý soutěžící musí přežít vyřazovací bitvu, aby postoupil do finále. Pokud jste ještě nevyhráli a dostali na přilbu červenou lebku, nemůžete se dostat do finále.

Nyní se teprve uvidí, jestli to skutečně přijde do hry, tj. Někdo se dostane až do konce a nemá přežil eliminační bitvu. Ale i když to v tu chvíli nevstoupí do hry, bude to probíhající strategie v sezóně úplně jiná, než je obvykle. Je lepší jít do vyřazovací bitvy dříve a mít to za sebou? Měli byste počkat, až se můžete postavit tváří v tvář někomu konkrétnímu? Co když ale budete čekat příliš dlouho a poté vás soutěžící cíleně nehlasují do vyřazovací bitvy, abyste nemohli vyhrát celou show? Existuje tolik proměnných.Hrát si

Prvních 5 minut výzvy: Totální šílenství | Rozšířený náhled Blíží se ta NEJLEPŠÍ sezóna výzev, jakou jsme kdy měli! 💥 Sledujte prvních pět minut premiéry HNED TEĎ! The Challenge: Total Madness má premiéru ve středu 1. dubna v 8/7c na mtv! #TheChallenge35 #MTV Přihlaste se k výzvě: bit.ly/2lCW9xv Válka skončila, ale šílenství teprve začíná. Návrat do… 2020-03-30T14: 59: 50Z

Navíc hostitel T.J. Lavin hráčům hned na začátku říká, že to bude nejtěžší Výzva sezóna vůbec.

Bude to nejnebezpečnější sezóna, jakou jsme kdy měli. Pro ty z vás, kteří dokáží čelit šílenství a přežít, je ve hře 1 milion dolarů, říká Lavin. Nebude to snadné. To bude nejtěžší věc, kterou jste kdy udělali. Musíte dokázat, že se dokážete přizpůsobit každé situaci, protože budete žít ve světě neustálé nejistoty. Někdy budete zařazeni do týmů, někdy budete spárováni. Nenechte se však mýlit, jediný člověk, kterému můžete věřit, jste vy sami. Jedná se o individuální hru. Garantuji vám, že nikdo neví, co přijde. Přímo vzhůru, tato sezóna není vtip. Doufám tedy, že jste na to sakra připraveni. Rád bych všechny přivítal Výzva: Totální šílenství .

Producenti si rozhodně nezahrávají s ubytováním. Soutěžící zůstávají v zrekonstruovaném bunkru v České republice - a někteří z nich jsou z životních podmínek dost zděšeni. Mělo by to být hodně zábavné sledovat.

Výzva vysílá ve středu ve 20 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Devítinásobný římský šampion Rafael Nadal ve čtvrtek v italském otevřeném osmifinále porazil Denise Shapovalova 3: 6, 6: 4, 7: 6 (7: 3).

Když se Djokovič a Murray naposledy setkali na antuce, ukázalo se to jako vzrušující pětisetové vítězství Srbky na French Open 2015.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Louisville vs Florida State online bez kabelu.

Klasika US Open: Patrick Rafter vs Pete Sampras, semifinále US Open 1998

V sobotu večer má premiéru nový celoživotní speciál „Jodi Arias: Cellmate Secrets“. Zde je návod, jak sledovat celý film online zdarma.

Francouzský tenista hrotí, hází, láme rakety ve ztrátě.