Přímý přenos demokratické debaty: Sledujte dnešní debatu v Las Vegas online

Las Vegas Demokratická debata

Getty Las Vegas Demokratická debata

Dnešní demokratickou diskusi pořádají NBC, MSNBC a The Nevada Independent. Existuje mnoho způsobů, jak sledovat dnešní debatu živě online, i když nemáte kabel. Pokračujte v čtení, abyste viděli všechny možnosti, které máte dnes k dispozici.


Takto můžete debatu streamovat dnes večer

Dnešní demokratická debata začíná ve 21 hodin. Východní a očekává se, že bude trvat dvě hodiny do 23:00. Východní.

Debata bude vysílána na NBC a MSNBC. Existuje mnoho způsobů, jak sledovat živý přenos dnešní debaty online. Debatu můžete streamovat na NBCNews.com , MSNBC.com , nebo Web Nevada Independent . Debatu můžete také streamovat živě Facebooková stránka NBC News nebo facebooková stránka MSNBC.

Zatímco čekáte na zahájení debaty, můžete se na NBC podívat na tuto Pre-Show.Hrát si

Pre-Show: Demokratická prezidentská debata 2020 | NBC News (živý přenos) Celou demokratickou prezidentskou debatu 2020 můžete sledovat živě na 9 hodin ET zde: nbcnews.com/ NBC News NYNÍ se koná předpremiéra před primární demokratickou prezidentskou debatou v Las Vegas v Nevadě. Přihlaste se k odběru novinek NBC: nbcnews.to/SubscribeToNBC Podívejte se na další video NBC: bit.ly/MoreNBCNews NBC News Digital je sbírka inovativních a výkonných novinek… 2020-02-13T15: 36: 58 000Z

Sestava a podrobnosti pro debatu 19. února

Dnešní debatu pořádají NBC, MSNBC a The Nevada Independent.

Kandidáti dnešní debaty jsou:

  • Joe Biden, bývalý viceprezident
  • Michael Bloomberg, bývalý starosta New Yorku
  • Pete Buttigieg, bývalý starosta South Bend, Indiana
  • Amy Klobuchar, senátorka za Minnesotu
  • Bernie Sanders, senátor za Vermont
  • Elizabeth Warrenová, senátorka za Massachusetts


Sestava vypadá trochu jinak než předchozí debaty. Tentokrát budeme mít jen šest lidí. Andrew Yang vypadl ze závodu po New Hampshire, takže dnes večer nebude v debatě. Tom Steyer se také nekvalifikoval do debaty, ale Michael Bloomberg se tentokrát kvalifikoval.

Moderátory z NBC jsou Lester Holt, Chuck Todd a Hallie Jackson. Dnes večer debatu moderují také Vanessa Huac z Telemundo a Jon Ralston z The Nevada Independent.

Požadavky na hlasování jsou pro dnešní debatu přísnější, ale požadavky na darování byly zrušeny. Kandidáti musí mít 10 procent v nejméně čtyřech národních nebo časných průzkumech veřejného mínění v Nevadě nebo Jižní Karolíně, nebo 12 procent v nejméně dvou průzkumech raného stavu. Mohou se také kvalifikovat, pokud mají delegáta v Iowě nebo New Hampshire.

Další debatu po této hostují Congressional Black Caucus, CBS a Twitter. Tato debata bude v úterý večer 25. února v Jižní Karolíně.


Populární Problémy

Rumunský kapitán Fed Cupu Ilie Nastase se omluvil za své kontroverzní poznámky týkající se těhotenství Sereny Williamsové.

Mnoho vnitřních kamen na dřevo je vyrobeno zcela ze silné litiny. Přestože tento materiál účinně zadržuje oheň a poskytuje teplo v interiéru, bude také nutné čas od času jej vyčistit. Popel se hromadí uvnitř ...

V neděli večer má premiéru nová série Starz „Hightown“. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz.

Elektronika může být velkým zabijákem. Dlouhodobé dívání se na obrazovky elektronických zařízení není dobré pro vaše oči, a když se dostanete na to, nekonečné vystavení elektronice v dnešní době může získat ...

Karpální tunel je průchod v zápěstí, kterým procházejí nervy a šlachy do ruky. Syndrom karpálního tunelu, CTS, je bolestivý stav způsobený skřípnutím nervu v tunelu. Příznaky CTS zahrnují bolest a necitlivost v ...

Jak vylepšit svoji golfovou hru. Ať už jste profesionál nebo začátečník, golfovou hru si může užít kdokoli. Golf je skvělý způsob, jak se zbavit stresu a zůstat atletický. Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti, je skvělé vyvinout úsilí, abyste se zlepšili ...