Přímý přenos demokratické debaty: Sledujte dnešní debatu v Las Vegas online

Las Vegas Demokratická debata

Getty Las Vegas Demokratická debata

Dnešní demokratickou diskusi pořádají NBC, MSNBC a The Nevada Independent. Existuje mnoho způsobů, jak sledovat dnešní debatu živě online, i když nemáte kabel. Pokračujte v čtení, abyste viděli všechny možnosti, které máte dnes k dispozici.


Takto můžete debatu streamovat dnes večer

Dnešní demokratická debata začíná ve 21 hodin. Východní a očekává se, že bude trvat dvě hodiny do 23:00. Východní.

Debata bude vysílána na NBC a MSNBC. Existuje mnoho způsobů, jak sledovat živý přenos dnešní debaty online. Debatu můžete streamovat na NBCNews.com , MSNBC.com , nebo Web Nevada Independent . Debatu můžete také streamovat živě Facebooková stránka NBC News nebo facebooková stránka MSNBC.

Zatímco čekáte na zahájení debaty, můžete se na NBC podívat na tuto Pre-Show.Hrát si

Pre-Show: Demokratická prezidentská debata 2020 | NBC News (živý přenos) Celou demokratickou prezidentskou debatu 2020 můžete sledovat živě na 9 hodin ET zde: nbcnews.com/ NBC News NYNÍ se koná předpremiéra před primární demokratickou prezidentskou debatou v Las Vegas v Nevadě. Přihlaste se k odběru novinek NBC: nbcnews.to/SubscribeToNBC Podívejte se na další video NBC: bit.ly/MoreNBCNews NBC News Digital je sbírka inovativních a výkonných novinek… 2020-02-13T15: 36: 58 000Z

Sestava a podrobnosti pro debatu 19. února

Dnešní debatu pořádají NBC, MSNBC a The Nevada Independent.

Kandidáti dnešní debaty jsou:

  • Joe Biden, bývalý viceprezident
  • Michael Bloomberg, bývalý starosta New Yorku
  • Pete Buttigieg, bývalý starosta South Bend, Indiana
  • Amy Klobuchar, senátorka za Minnesotu
  • Bernie Sanders, senátor za Vermont
  • Elizabeth Warrenová, senátorka za Massachusetts


Sestava vypadá trochu jinak než předchozí debaty. Tentokrát budeme mít jen šest lidí. Andrew Yang vypadl ze závodu po New Hampshire, takže dnes večer nebude v debatě. Tom Steyer se také nekvalifikoval do debaty, ale Michael Bloomberg se tentokrát kvalifikoval.

Moderátory z NBC jsou Lester Holt, Chuck Todd a Hallie Jackson. Dnes večer debatu moderují také Vanessa Huac z Telemundo a Jon Ralston z The Nevada Independent.

Požadavky na hlasování jsou pro dnešní debatu přísnější, ale požadavky na darování byly zrušeny. Kandidáti musí mít 10 procent v nejméně čtyřech národních nebo časných průzkumech veřejného mínění v Nevadě nebo Jižní Karolíně, nebo 12 procent v nejméně dvou průzkumech raného stavu. Mohou se také kvalifikovat, pokud mají delegáta v Iowě nebo New Hampshire.

Další debatu po této hostují Congressional Black Caucus, CBS a Twitter. Tato debata bude v úterý večer 25. února v Jižní Karolíně.


Populární Problémy

Jak hrát Left 4 Dead pro začátečníky. Tento článek vysvětlí základy toho, jak přežít ve Valve FPS Multiplayer, Left 4 Dead. Upozorňujeme, že tato strategie byla vytvořena v době demo, takže tento článek může být zastaralý ....

Letecké hedvábí, nazývané také tkáň, začalo v cirkusu, ale nyní je k dispozici v táborech, tanečních studiích a dokonce i v klubech. Letecké hedvábí je divadelní umění, ve kterém je dlouhý kus látky zavěšený na stropě nebo jiném držáku u ...

Skákací zvedáky jsou základní cvičení, které téměř každý dělal v dětství, ale věděli jste, jak prospěšné mohou být skákací zvedáky pro vaše srdce a plíce? Ať už muž nebo žena, mladý nebo starý, fyzicky zdatný nebo teprve začínáte cvičit, ...

Obhájce titulu z US Open Dominic Thiem ve středu na Twitteru oznámil, že se v této sezóně nebude moci vrátit do akce kvůli zranění zápěstí.

Medvědi a Packers se setkají v neděli na klíčové bitvě NFC North. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Patriots a Texans se dnes setkávají v zajímavém zápase AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos online.