Jak sledovat finále Grand Prix krasobruslení online bez kabelu

Getty Nathan Chen se bude snažit zopakovat jako vítěz finále Grand Prix.Nathan Chen se tento víkend v kanadském Vancouveru podívá na vítězství ve své druhé Velké ceně finále krasobruslení.

Ve Spojených státech bude pokrytí finále Grand Prix na NBC Sports Network (pátek v 23:30 ET; sobota ve 21:30 ET) a NBC (neděle v 16:00 ET). Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos s tímto pokrytím na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu .FuboTV

NBC Sports Network a NBC (live in většina trhů ) jsou oba zahrnuty v hlavním balíčku Fubo, který má více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos finále Grand Prix na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat celodenní pokrytí Velké ceny Konečně až tři dny po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí :

jaké jsou nejlepší tenisky

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC Sports Network a NBC (live in většina trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos finále Grand Prix na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

NBC Sports Network a NBC (live in některé trhy ) jsou součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi obou , a poté můžete sledovat živý přenos finále Grand Prix na počítači prostřednictvím webové stránky Sling nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Pět Američanů se utká ve finále Grand Prix krasobruslení: Chen, který na olympiádě v roce 2018 získal týmový bronz, a dva ozdobené páry ledových tanečníků. Madison Hubbell a Zachary Donohue získali na mistrovství světa na začátku tohoto roku stříbro a Kaitlin Hawayek a Jean-Luc Baker získali zlato na mistrovství čtyř kontinentů 2018 v Taipei.

tenisový serv

Devatenáctiletý Chen získal zlato v pěti po sobě jdoucích závodech Grand Prix. V minulé sezóně vyhrál 2017 Rostelecom Cup v Moskvě a 2017 Skate America v Lake Placid v New Yorku, než získal zlato ve finále Grand Prix v japonské Nagoji. Je třetím americkým mužem, který vyhrál finále Grand Prix dvouhry, a prvním od Evana Lycaseka v roce 2009.

V této sezóně opakoval jako šampion Skate America. Poté, co teenager spadl do svého krátkého programu na Internationaux de France v Grenoblu, přistál ve volné brusli tři čtyřnásobné skoky, aby získal zlato ve své páté akci Grand Prix za sebou.

Uprostřed svého divoce úspěšného běhu se Chen přestěhoval po celé zemi z jižní Kalifornie do New Haven v Connecticutu, aby navštěvoval Yale University. Nováček FaceTimes se svým trenérem Rafaelem Arutunianem během tréninků.

To, co Nathan Chen v této sezóně dokázal, je neuvěřitelné, řekl týmový kolega Chenova týmu USA Adam Rippon o Chenově účasti na Yale při soutěži, podle NBC Sports . Zdá se, že má tuto novou výzvu, ale dokáže ji tak dobře vyvážit. Jako bruslař a jako teenager je právě teď vývojově tam, kde by měl být. Jistě, všichni chceme, aby stále vyhrával, ale vykračuje sám a to mu bude prospěšné, když se vydá do Pekingu 2022.

Rippon není jediným ozdobeným americkým bruslařem, na kterého zapůsobila Chenova škola žonglování a soutěže.

Je neuvěřitelné myslet na věci, které Nathan právě řeší, řekl Ben Agosto, tanečník na ledě, který na olympiádě 2006 získal stříbro TeamUSA.org . Díval jsem se na něj ve Skate America a měl jsem docela dobrý pocit, že se chystá na skok, a vzadu v hlavě říká: „Blíží se mi střední doba.“ Je to tak odlišný prostor pro hlavu, ve kterém být. nyní vystaveni těmto neuvěřitelným novým nápadům a lidem, kteří mluví o vzrušujících a důležitých věcech. Myslím, že je skvělé, že této příležitosti využívá, dokud může. Myslím, že odvádí skvělou práci při udržování určité úrovně konkurenceschopnosti.

Japonec Yuzuru Hanyu, který na posledních dvou olympiádách bral zlato ve dvouhře mužů, musel kvůli zranění nohy odstoupit z finále Velké ceny.

Bude to dobrá soutěž bez ohledu na to, jestli tu bude Hanyu, řekl Chen Associated Press . Je to velký aspekt krasobruslení, ale musím se soustředit jen na sebe. Mohu ovládat pouze to, co mohu ovládat.


Populární Problémy

Sydney Sevens je čtvrtou částí HSBC World Rugby Sevens Series. Zde je návod, jak sledovat turnaj online v USA.

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odcházejí mimo jiné všechny filmy Sharknado a Kmotr, stejně jako Zákon a pořádek: Jednotky zvláštních obětí 15–17.

Chtěli jste někdy uvolnit svou vnitřní preppy, dívčí a ženskou stránku? To je možné. Můžete se oblékat preppy, působit dívčí a být ženská najednou. Tento článek vám řekne, jak na to. Rozvíjejte dobré mravy. Dobré mravy jsou ...

Ceny MTV Movie & TV Awards 2019 jsou zde. Zjistěte, jak sledovat obřad online, pokud nemáte kabel.

Jak nosit džíny Bootcut. Džíny Bootcut mohou být všestranným doplňkem vašeho šatníku, protože vypadají skvěle v kombinaci s botami, podpatky nebo stylovými byty. Tento styl je nahoře těsnější a na spodní části volnější, s mírným odleskem. Nosit...