French Open 2019: Rafael Nadal vs. David Goffin třetí kolo- kde sledovat, podrobnosti živého přenosu, televizní program a další

French Open 2019 - čtvrtý den

French Open 2019 - čtvrtý den

Rafael Nadal zůstal v tempomatu, když se dostal do třetího kola French Open, které ho korunovalo králem z hlíny díky letům neúnavného úspěchu, který tam ochutnal.

První dvě kola zápas Španělka téměř nerušil, když vyhnal dva německé kvalifikace, kteří ho v příslušných kolech konfrontovali- Yannick Hanfmann a Yannick Maden.

Po rutinních a komplexních výhrách se zdá, že Nadal je na správné cestě k historii skriptů a pokusí se o nadšený výkon, když na svém „domácím“ povrchu zajistil rekordní 12. titul French Open.

použitá tenisová raketa

Rafael Nadal, nasazený proti 27. belgickému nasazení Davidu Goffinovi, by ve třetím kole neměl mít na talíři velké problémy, když vezme v úvahu výhodu 3: 1 nad hlavou, kterou nad ním Rafa ovládá. Goffin také neprožívá nejlepší antukovou sezónu a jeho forma se v poslední době značně snížila.

Ačkoli jeho výkon proti R. Berankisovi a M. Kecmanovicovi byl vzhledem k přímočarým povrchům působivý, ale mít v raných fázích grandslamu soupeře, jako je hliněný král, je úplně jiná míčová hra.

Rafael Nadal by doufal, že vzkřísí a udrží svou impozantní formu, když dnes nastoupí na Goffina.

jak nosit ortézu na tenisové lokty

Osmadvacetiletý Belgičan byl předchozím čtvrtfinalistou zde na Roland Garros, ale úkol před rozrušením Nadala nebo dokonce s tím, že ho to stálo set tak brzy v turnaji, je sám o sobě skličující.

Sedmý Goffin, který předtím porazil Rafa ve finále Nitto ATP v roce 2017.

Bylo by užitečné sledovat průběh tohoto zápasu, který má jen málo šancí vyrazit směrem ke Goffinovi, ale červená hlína vždy přináší překvapení a Belgičan by se na ně podíval.

Zde je vše, co potřebujete vědět o French Open 2019:

Název turnaje: Roland Garros 2019

jak hrát tenis sám

Datum: 27. května-9. června 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Paříž

Povrch: Jíl

Čas: (2) Rafael Nadal v (27) David Goffin 31. května 2019 v 17:25 IST

Kde sledovat French Open 2019 v USA?

Tennis Channel a NBC Sports předvedou French Open 2019 v USA v přímém přenosu.

tabulka velikosti tenisového gripu

Kde sledovat French Open 2019 ve Velké Británii a Evropě?

ITV4 předvede French Open 2019 živě ve Velké Británii.

Kde sledovat French Open 2019 v Indii?

V Indii bude French Open 2019 předveden živě na Star Sports Select 1/Select 1 HD a Select 2/Select 2 HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu na French Open 2019

Přímý přenos French Open 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také zobrazen živě na hotstar.com.

Populární Problémy

Shaku Shaku je tanec ve stylu ulice, který poprvé začal v Nigérii, ale nyní se stal populárním po celém světě, kde jej předvádějí profesionální sportovci při oslavách mistrovství světa a dokonce i významné osobnosti, jako je prezident ...

Rafael Nadal ve druhém kole Citi Open 2021 zaregistroval ve středu výhru 6-2, 4-6, 7-6 (1) nad Jackem Sockem.

Novak Djokovic objevila Jelena Gencic ve věku 5 let a ona okamžitě poznala jeho ohromný potenciál. Srb připisuje svůj úspěch Gencicovi, jeho prvnímu trenérovi, i dnes.

Jak zacházet se zlomeným růžovým prstem. Váš růžový prst je nejmenším prstem na vnějším okraji chodidla a může se zranit v důsledku zakopnutí, pádu, strčení o něco nebo upuštění něčeho na něj. Zlomený prst na noze může vypadat oteklý a ...

Vstupenky na Aircel Chennai Open 2014 jsou k dispozici od 9. prosince

Koordinace umožňuje dětem plynulý a stabilní pohyb při plnění každodenních úkolů, jako je chůze a jízda na kole. Zatímco děti mají přirozeně různé rychlosti vývoje, můžete podniknout kroky ke zlepšení koordinace u dětí, které zaostávají ...