Jak se dívat na „Uzamčený v zahraničí“ onlinenárodní geografie Zamčený v zahraničí

THE vysunutý do zahraničí je zpět se všemi novými epizodami. Série National Geographic podrobně popisuje skutečné zkušenosti lidí, kteří byli zatčeni a obviněni ze zločinu v cizí zemi. Dvoudílná premiéra začíná ve 20 hodin. ET/17:00 PT.

vysvětlit systém bodování tenisu

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu National Geographic na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících předplatných streamování živého televizního vysílání bez kabelu služby:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

National Geographic je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

Hulu s živou televizí

National Geographic je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují National Geographic. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

loketní ortéza pro laterální epikondylitidu

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled „Uzamčeno v zahraničí“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

#lockedupabroad #costumedesign #costumedesigner #phaedrad #jordan #costumehouse #costumerental #phaedrashouseofcostume #costumedepartment #costumedesigner

Příspěvek sdílený uživatelem Kostel Phaedry (@phaedrashouseofcostume) 12. května 2019 v 10:01 PDT

Série má mnoho různých titulů. Je známý jako Zamčený v zahraničí v Asii a USA, as Uvězněn v zahraničí v Indii a jako Vrazil do zahraničí v rodné Británii. Vzniklo v roce 2006 a formát pro každou epizodu do značné míry zůstal stejný.

Každá epizoda mísí rozhovory s lidmi ze skutečného života s herci, kteří dramatizují události pro diváky. Odsouzený hovoří o svých zkušenostech ve vězení a podrobně popisuje události, které vedly k jejich zatčení. V některých epizodách je osoba stále ve vazbě, zatímco jiné epizody je ukazují, jak se vrací do země, kde byli zatčeni.

Popis National Geographic zní „Dream Adventures se pro cestovatele představované v této sérii promění v pekelné noční můry, které líčí rozhovory z první ruky a zopakují jejich zkušenosti se zatčením v cizí zemi za pašování drog a jak se vypořádali s následnými dlouhými tresty odnětí svobody.

tenisový loketní pásek
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Letěl jsem ze země šestkrát a nikdy nebudu brát vážněji slova, prosím, nenechávejte tašku bez dozoru. ? #icantgotomexicanprison #lockedupabroad #dontleavebagbattattended #dontsmuggledrugs #scaryshit

Příspěvek sdílený uživatelem Brooke Robertson (@ brooke.jenae) 23. ledna 2019 v 19:35 PST

Některé z nejpozoruhodnějších epizod Zamčený v zahraničí již byly zdramatizovány na velké obrazovce. Některé ze skutečných událostí, které jsou v pořadu dramatizovány, jsou nejlépe známé jako inspirace klasickými filmy jako Půlnoční expres , Goodfellas , Argo , Ďáblův dvojník a kasino .

Ve středu 15. ledna mají mít premiéru dvě nové epizody. První epizoda má název Večírek skončil , a synopse zní: Partier se obrátí k pašování kokainu; a párty dívka považuje pašování drog za příležitost. Trvá od 8 do 9 hodin ET.

Druhá epizoda má název Popová hvězda pašerák , a líčí život zpěváka bachaty Jimmyho Bauera. Zpěvák byl zatčen za pašování dvou liber heroinu na dominikánském letišti v roce 2010 a následně byl převezen do nemocnice, když mu praskly některé pelety s heroinem v žaludku. Bauer byl odsouzen na šest let do dominikánského vězení, ale byl propuštěn poté, co si odseděl jen tři roky. Epizoda běží od 9 do 10 hodin ET.


Populární Problémy

Jak hrát jako liška v Super Smash Brothers Melee. Pokud chcete rychlou a všestrannou postavu, Fox je postava pro vás. Fox je široce považován za nejlepší postavu ve hře díky své úžasné kombinační schopnosti, rychlé a silné ...

Jak zahájit vlastní hlídání dětí. Pokud chcete začít vydělávat trochu peněz navíc a užít si péči o děti, hlídání dětí je dobrá volba. Na rozdíl od otevření profesionálního obchodu s dětmi neexistují žádné ...

Dominic Thiem měl od obnovení turné na kurtu rušnou dobu a nyní se těší na přestávku. Thiem nebude moci mimo sezónu navštívit Island a Švédsko mimo sezónu, jak měl v plánu, kvůli pravidlům COVID.

Nick Kyrgios oznámil, že ve Wimbledonu 2021 bude hrát smíšenou čtyřhru s 23násobnou grandslamovou vítězkou Venus Williamsovou.

Ženská těla jsou podobná tělům mužů, ale ženy mají často větší potíže s budováním svalové hmoty. Aby se dosáhlo stejných výsledků, může být proto nutné, aby se ženy více soustředily na svou dietu a trénink než muži. Ženské tělo také jde ...

Alexander Zverev během tiskové konference na US Open odmítl obvinění z domácího násilí ze strany bývalé partnerky Olgy Sharypové a pohrozil právními kroky. Sharypova ale na své stránce na Instagramu dala jasně formulovanou odpověď a tvrdila, že se Němce nebojí.