Jak se dívat na „Uzamčený v zahraničí“ online

národní geografie Zamčený v zahraničíTHE vysunutý do zahraničí je zpět se všemi novými epizodami. Série National Geographic podrobně popisuje skutečné zkušenosti lidí, kteří byli zatčeni a obviněni ze zločinu v cizí zemi. Dvoudílná premiéra začíná ve 20 hodin. ET/17:00 PT.

bling tenisky

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu National Geographic na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících předplatných streamování živého televizního vysílání bez kabelu služby:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

National Geographic je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

Hulu s živou televizí

National Geographic je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizímá rok espn plus

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují National Geographic. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled „Uzamčeno v zahraničí“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

#lockedupabroad #costumedesign #costumedesigner #phaedrad #jordan #costumehouse #costumerental #phaedrashouseofcostume #costumedepartment #costumedesigner

Příspěvek sdílený uživatelem Kostel Phaedry (@phaedrashouseofcostume) 12. května 2019 v 10:01 PDT

Série má mnoho různých titulů. Je známý jako Zamčený v zahraničí v Asii a USA, as Uvězněn v zahraničí v Indii a jako Vrazil do zahraničí v rodné Británii. Vzniklo v roce 2006 a formát pro každou epizodu do značné míry zůstal stejný.

Každá epizoda mísí rozhovory s lidmi ze skutečného života s herci, kteří dramatizují události pro diváky. Odsouzený hovoří o svých zkušenostech ve vězení a podrobně popisuje události, které vedly k jejich zatčení. V některých epizodách je osoba stále ve vazbě, zatímco jiné epizody je ukazují, jak se vrací do země, kde byli zatčeni.

Popis National Geographic zní „Dream Adventures se pro cestovatele představované v této sérii promění v pekelné noční můry, které líčí rozhovory z první ruky a zopakují jejich zkušenosti se zatčením v cizí zemi za pašování drog a jak se vypořádali s následnými dlouhými tresty odnětí svobody.

cvičení, kterým je třeba se vyhnout s tenisovým loktem
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Letěl jsem ze země šestkrát a nikdy nebudu brát vážněji slova, prosím, nenechávejte tašku bez dozoru. ? #icantgotomexicanprison #lockedupabroad #dontleavebagbattattended #dontsmuggledrugs #scaryshit

Příspěvek sdílený uživatelem Brooke Robertson (@ brooke.jenae) 23. ledna 2019 v 19:35 PST

Některé z nejpozoruhodnějších epizod Zamčený v zahraničí již byly zdramatizovány na velké obrazovce. Některé ze skutečných událostí, které jsou v pořadu dramatizovány, jsou nejlépe známé jako inspirace klasickými filmy jako Půlnoční expres , Goodfellas , Argo , Ďáblův dvojník a kasino .

Ve středu 15. ledna mají mít premiéru dvě nové epizody. První epizoda má název Večírek skončil , a synopse zní: Partier se obrátí k pašování kokainu; a párty dívka považuje pašování drog za příležitost. Trvá od 8 do 9 hodin ET.

Druhá epizoda má název Popová hvězda pašerák , a líčí život zpěváka bachaty Jimmyho Bauera. Zpěvák byl zatčen za pašování dvou liber heroinu na dominikánském letišti v roce 2010 a následně byl převezen do nemocnice, když mu praskly některé pelety s heroinem v žaludku. Bauer byl odsouzen na šest let do dominikánského vězení, ale byl propuštěn poté, co si odseděl jen tři roky. Epizoda běží od 9 do 10 hodin ET.


Populární Problémy

Amazon Prime Video jsou připraveny vytvořit čtyřdílnou dokumentární sérii s Akademií Rafa Nadala. Série se zaměří na koučování, které Španěl a jeho tým předávají nadějným hráčům v jeho Akademii.

Jak hrát badminton ve čtyřhře. Badmintonová čtyřhra je podobná badmintonové dvouhře, existují však malé rozdíly. Hrajte badmintonovou čtyřhru tak, abyste znali pravidla služby a jak podat forhendový úder. Seznamte se také s ...

Zde je návod, jak sledovat páteční bublinovou hru Grizzlies vs Blazers NBA online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Jak podávat uzeného lososa. Uzený losos je zdravý, takže se snadno připravuje; nepotřebuje ani vaření! Lidé na celém světě si užívají všestrannost této uzené ryby. Ozdobí tácky na předkrmy na večírcích, slouží jako gurmánský předkrm ...

Roger Federer i jeho (miliony) fanoušků doufali, že se dočká svého dlouho očekávaného návratu na nadcházející Australian Open 2021.