San Jose 2021: Elena Rybakina vs Danielle Collins náhled, head-to-head & prediction | Mubadala Silicon Valley Classic

Elena Rybakina

Elena Rybakina

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Elena Rybakina vs (7) Danielle CollinsDatum: 6. srpna 2021Turnaj : Mubadala Silicon Valley Classic 2021

Kolo : Čtvrtfináletenisová čtyřhra strategie pro začátečníky

Místo : San Jose, Spojené státyKategorie : WTA 500

tenisky umývat v myčce

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 565 530 $Načasování zápasu: Ne dříve než v 19:00 místního času, 2:00 GMT, 7:30 IST


Náhled Elena Rybakina vs Danielle Collins

Druhá nasazená Elena Rybakina se v pátek postaví proti sedmé nasazené Danielle Collinsové a čeká se na semifinále na Mubadala Silicon Valley Classic 2021.

Rybakině se po těžkých několika měsících podařilo najít svůj nejlepší tenis. Kazachstanka byla v posledních týdnech na tahu a zlepšila svůj rekord vítězství-prohry na 24-14.

Největšími vrcholy roku pro znovuoživující se světovou jedničku 20 byl běh na její první grandslamové čtvrtfinále na Roland Garros a několik semifinálových finišů v Eastbourne a olympijských hrách.

Dvaadvacetiletá žena utrpěla v Tokiu dvě srdcervoucí prohry, přičemž padla nejprve na Belindu Bencic a poté na Elinu Svitolinu, která jí zabránila dodat Kazachstánu první tenisovou medaili na olympiádě.

tenisový tiebreak

Rybakina bude chtít tuto porážku za sebou před klíčovou částí sezóny. Kazachstanka zahájila kampaň v San Jose vítězstvím 2: 6, 6: 0, 6: 2 nad americkou divokou kartou Claire Liu a bude se snažit udržet dynamiku.

Danielle Collins

Danielle Collins

Mezitím je Rybakina čtvrtfinálová soupeřka Danielle Collinsová uprostřed své nejkonzistentnější sezóny. Sedmadvacetiletý Američan se letos dostal do čtvrtfinále nejméně sedmkrát.

Světová jednička 36 vstoupila do americké hardcourtové sezóny s velkým sebevědomím, když jen pár dní předtím v Palermu získala svůj první titul WTA.

Přenesla tuto formu do San Jose, ve svém otvíráku prošla Shelby Rogersovou ve dvou setech, než ve druhém kole vyhrála comeback proti bývalé šampionce US Open Sloane Stephensové.

Elena Rybakina vs Danielle Collins hlava-nehlava

Elena Rybakina a Danielle Collins se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

jak zacházím s tenisovým loktem

Předpověď Elena Rybakina vs Danielle Collins

Elena Rybakina

Elena Rybakina

jak se dívat na michiganský fotbal

Jedná se o střet dvou hráčů, kteří mají bohatou formu.

Rybakina je agresivní hráčka, která může dle libosti servírovat esa a svými plochými předklony ovládnout základní rally. Rychlé americké tvrdé boje by měly vyhovovat její mocenské hře.

Je však známo, že Kazach se pod tlakem rozpadá. To bylo evidentní na olympijských hrách, kde promrhala značné náskoky proti Bencicovi a Svitolinovi, aby opustila japonskou metropoli s prázdnou. To je aspekt její hry, na kterém bude muset zapracovat, má -li soustavně soutěžit na nejvyšší úrovni.

Collins je mezitím mnohem stabilnějším hráčem než Rybakina. Její forhend dělá většinu těžkých zvedání v zápasech, ale může také přijít a dokončit body u sítě. Její podání však zůstává velkou slabinou a Američanka má tendenci unikat mnoha dvojchybám pod tlakem.

Rybakina má palebnou sílu, aby zasáhla Collinse, a pokud dokáže omezit své chyby, měla by být schopna projít.

Předpověď: Elena Rybakina vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Chcete -li získat dobré známky, zůstaňte organizovaní tím, že si necháte plánovač se všemi svými úkoly a nadcházejícími testy. Vytvořte si studijní plán na každý týden, abyste přesně věděli, kolik byste měli pro své třídy studovat. Ujistěte se, že máte dobré ...

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit datum a čas na Nintendo Switch. Můžete se rozhodnout zadat datum a čas ručně nebo synchronizovat interní hodiny přes internet. Jdi do nastavení. Tuto ikonu ozubeného kola uvidíte na ...

Toto je třetí wimbledonské finále pro šampiona Andyho Murraye z roku 2013.

Pro hráče golfu není nic frustrovanějšího než plátek - když se váš míč zakřiví napravo od místa, kam jste ho chtěli zasáhnout. Vidět, jak se váš míč pomalu unáší dál a dál doprava do drsného terénu, může být zdrcující duše. Několik faktorů ...

Arkansas a Indiana se v neděli setkají na nekonferenčním basketbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.