Jak sledovat Frances Tiafoe vs Andreas Seppi online v USA [Australian Open 2019]

GettyUvidíme, co si raná hvězda Australian Open 2019 připraví na přídavek, když 20letá Američanka Frances Tiafoe nastoupí s veteránem Andreasem Seppi v bitvě třetího kola v Melbourne Parku.

Pro ty ve Spojených státech, kteří se chtějí dívat, je zápas naplánován na začátek ve čtvrtek kolem 20:30. ET (po uzavření Kontinen/Peers vs. Skupski/Skupski). V televizi to nebude, ale můžete sledujte celý zápas naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není nutné předplatné kabelu), že bude mít pokrytí všech netelevizních zápasů Australian Open 2019 .Můžeš zaregistrujte se zdarma na sedmidenní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos Tiafoe vs Seppi na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Tiafoe vs Seppi

Zatímco Frances Tiafoe si už ve své mladé kariéře užila několik působivých okamžiků, včetně tlačení Rogera Federera na pět setů na US Open 2017 a získání jeho prvního titulu v ATP v únoru, nebylo mnoho těch, kteří očekávali, že porazí pátého nasazeného Kevina Anderson - hráč, kterému Tiafoe v roce 2018 třikrát prohrál - ve druhém kole Australian Open 2019.

A když Anderson - kdo je šestý na Tour v procentu vítězství v servisních hrách a proto je těžké se proti němu vrátit-vyskočil na set a vedl 3: 0, šance Tiafoe na vítězství se ještě zmenšily.Ale od té chvíle byl dominantní, energií naplněnou silou, která zasáhla různé kreativní řezy a silné předpažbí, které světu připomínaly jeho potenciál. Do konce zápasu měl dav na své straně a vítězství 4-6, 6-4, 6-4, 7-5.

Loni jsem třikrát prohrál s Kevinem, Řekl Tiafoe . Dnes jsem měl set a zlomil jsem se. Šel jsem na jiné místo. Kopal jsem hluboko. Je to tak špatné, jak to chceš, a já jsem to chtěl špatný.

Tiafoe loni postoupil do třetího kola ve Wimbledonu, ale ještě jedna výhra mu poskytne první cestu na grandslamové čtvrté kolo. I když bude pokračovat ve hře, jakou hrál proti Andersonovi, hluboký běh není vyloučen.Podívejte se na dnešek, myslím, je mu pět na světě, řekl Tiafoe po svém vítězství nad Andersonem. Dokázal jsem ho porazit. Teď je to tak těsné. Každý hraje dobrý zápas, v daný den můžete porazit kohokoli.

V cestě mu stojí veterán Andreas Seppi, který je ve světovém žebříčku o dvě příčky před Tiafoem (37. vs. 39.). Čtyřiatřicetiletý muž postoupil do čtvrtého kola v Melbourne Parku ve třech z posledních čtyř let a celkem čtyřikrát, ale nikdy nepostoupil do čtvrtfinále. Jeho rekord 20-13 na Australian Open je jeho nejlepší z grandslamových akcí.

Seppi v prvním kole sestoupil ze semene č. 31 Steva Johnsona ve čtyřech setech, poté na to navázal vítězstvím nad Australanem Jordanem Thompsonem. Zvlášť dobrý byl ve hře na oplátku, když vyhrál čtyři z pěti brejkbolů proti Johnsonovi a šest z 13 proti Thompsonovi. Využil druhého podání a získal 53,5 procenta z těchto bodů (pro informaci, Rafael Nadal vede Tour v této statistice na 56,6 procenta), takže Tiafoe bude muset důsledně získat své první podání.

Vítěz se utká buď s osivem č. 20 Grigorem Dimitrovem nebo Thomasem Fabbianem.


Populární Problémy

Zde je návod, jak zdarma sledovat online epizody Archer Season 11, pokud nemáte kabel.

Vans vyrábí celou řadu primárně plátěných skate bot s bílou podrážkou, které vypadají nejlépe, když vypadají svěže a čistě. Pokud chcete, aby vaše dodávky vypadaly znovu jako nové, můžete se naučit pár rychlých tipů, jak je vyčistit, vybělit bílé a ...

Jak zarámovat podlahu. Podlahy nejmodernějších struktur jsou stavěny uspořádáním jednotlivých kusů rozměrového řeziva do konzistentního, opakujícího se vzoru. Tento proces, běžně známý jako 'rámování tyčí', má za následek strukturu, která ...

Jak se rozcvičit na běh. Zahřátím svalů nemusíte trávit dlouhou dobu, ale lehká rozcvička může předcházet zraněním a pomůže vám z běhů vytěžit maximum. Před spuštěním je dobré rozproudit krev s ...

Matka to ví nejlépe, když Azarenková narušuje Watsonovy wimbledonské sny

11. sezóna seriálu The Dead Files má premiéru ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.