Jak sledovat basketbal Gonzaga vs Severní Karolína online bez kabeluGetty Gonzaga Bulldogs a North Carolina Tar Heels se v sobotu setkají v odvetě hry o titul v roce 2017.

Gonzaga Bulldogs navštíví v sobotu v Dean Dome v patách Dean Dome North Carolina Tar Heels v bitvě známých nepřátel.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN2. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

je pamatovat na titány na hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

jak zacházet s tenisovým loktem

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled

Bulldogs č. 4 (9-1) a č. 13 Tar Heels (7-2) se naposledy střetly v národním zápase o titul 2017, vítězství 71-65 v Severní Karolíně.

Pro nás je to skvělá příležitost znovu se podívat na mistrovskou hru před několika lety, řekl hlavní trenér Gonzaga Mark Few podle 247Sporty . K trenérovi [Royovi] Williamsovi mám největší respekt, díváte se na jeho kariéru a na to, jak dokázal řídit svůj program a dosáhnout úspěchu, kterého dosáhl. Je to můj velmi dobrý přítel. Vzal mě pod (svá) křídla, když jsem právě začínal jako trenér první divize.

živé přenosy canelo vs Jacobs

Gonzaga vyskočil na start 9: 0 a na první místo v žebříčku, když porazil tehdejší nejlepší tým Blue Devils. Ale při posledním výletu, 76-73, padli na 7. místo v Tennessee v rezervaci letectva Jerry Colangelo Classic ve Phoenixu. Aby se vyhnul smyku ve dvou hrách, bude muset málokdo vést svůj tým kolem talentovaného týmu Tar Heels za pomoci muže, od kterého si půjčil.

Je to muž s vysokou integritou, řekl málokdo o Williamsovi. Svůj program spouští správnou cestou. Po Carolině jsme vymodelovali spoustu našeho programu. Je to elegantní a dělá se to správným způsobem. Dělají to správným způsobem.

Respekt je vzájemný.

jak zabalit rukojeť tenisové rakety

Velmi obtížné pro nás jako zaměstnance připravit se, řekl Williams v pátek, za 247Sporty . Připomínají mi některé z našich opravdu dobrých týmů. Kdo ví, co se stane do konce roku, ale myslím si, že jsou lepší než jejich tým v 17. Nyní možná nedojdou tak daleko, nebo mohou celou věc vyhrát.

Williams dodal: Mohou skórovat uvnitř. Venku mohou dát gól. Mohou skórovat v polovině hřiště. V přechodu mohou tlačit míč a skórovat. Brání vás muže proti muži. Brání vás zónou. Odrazili míč. Zabraňují vám odrazit míč.

V sobotu se budou hodit tři hráči, kteří se zúčastnili posledního setkání týmů: Luke Maye a Seventh Woods v Severní Karolíně, kteří během 13 minut kombinovali nula bodů a dva doskoky, a strážce Gonzaga Josh Perkins, který zaznamenal 13 bodů, trefili tři trojky , a chytil pár doskoků za 35 minut.

Maye, starší útočník, nyní vede Tar Heels při odskoku, 9,3 na zápas, a je třetí v týmu s 13,7 body na soutěž. Woods, mladší strážce, je druhým v týmu s asistencemi na zápas, 4,6, přestože má průměr pouhých 16,3 minuty.

Perkins je senior pátého ročníku, který má 10,2 bodu na zápas. Jeho 8,4 asistence na zápas je třetí v národě.


Populární Problémy

Kyrgios vyhrál svůj zápas prvního kola na Japan Open proti Američanovi Ryanovi Harrisonovi a přišel na pomoc nemocného fanouška.

Patrioti a obři uzavírají své předsezóny ve čtvrtek v Nové Anglii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Osm sezónní show Arrowverse se chýlí ke konci. Takto můžete sledovat finále série online.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.

Chůze v mokrých botách může vést k puchýřům na nohou a tvorbě plísní v botách. Pokud máte jen pár hodin času nazbyt, můžete si boty usušit v sušičce, s ventilátorem nebo v novinách. Metoda, kterou si vyberete, by měla záviset na obuvi ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Warriors vs Clippers Game 2 online bez kabelu.