Jak se dívat na Harvard vs Cornell Hockey onlineGetty Lewis Zerter-Gossage a Harvard Crimson navštíví Cornell Big Red.

sledovat online hru packers online zdarma

Cornell Big Red č. 15 bude v pátek hostit na Lynah Rink Harvard Crimson.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, stále můžete sledujte živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není nutný kabel), která má exkluzivní pokrytí většiny hokejových her ECAC - a několika dalších sportů - každý týden.Můžeš zaregistrujte se zdarma na sedmidenní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Harvard vs Cornell

Cornell vychází z dvojice domácích vítězství nad Arizonským státem 11. a 12. ledna. Vyhráli 6-1 a 3-2.Mluvili jsme o tom, jak to musíme hrát jako o víkendu v play -off, řekl po druhém vítězství hlavní trenér Mike Schafer. Cornell Daily Sun . Jelikož jsou v zemi č. 13, myslím, že je každý považuje za samozřejmost. Jsou opravdu, opravdu dobrý hokejový tým. … Byla to pro nás skvělá výhra a dobrý víkend pro získání tahu a nyní jeho ECAC pro zbytek cesty.Útočník Sophomore Cam Donaldson v sobotu dvakrát skóroval, čímž se jeho sezóna zvýšila na devět. Jeho 0,6 gólu na zápas ho řadí na 13. místo v zemi.

S Camem mluvíme o tom, že pokud chcete být dominantním hráčem ligy, musíte na to jít ofenzivně, řekl Schafer pro The Cornell Daily Sun. Odvedl také velmi dobrou práci v defenzivě. Plná důvěra v něj hrát proti komukoli, protože je zodpovědný, ale může být elektrický, a první gól, který dnes v noci vstřelil, se stále pohyboval nohama a ten druhý byl skvělým tahákem proti opravdu dobrému brankáři.Cornell nyní v posledních pěti zápasech vede 4: 0 na 1, což je úsek, který začal vítězstvím 2: 1 nad Harvardem 1. prosince. Crimson vyhrál první zápas týmů v sezóně 4: 1 24. listopadu.Nemyslím si, že je tu nějaké tajemství, když hrajete tým potřetí, máte tak trochu přehled o jejich hráčích, o tom, jaké systémy provozují a jak chtějí hrát, řekl Schafer. Cornell Daily Sun .

The Crimson jsou 7-5-3, 4-4-2 v konferenčním hraní. Svrhli č. 6 Quinnipiac 2-1 naposledy za 46 zákroků před brankářem Michaelem Lackeyem, čímž si odskočili na sérii dvou her.

Po našich prvních zápasech začal vypadat stále pohodlněji, řekl hlavní trenér Harvardu Ted Donato o Lackeyovi, podle Harvard Crimson . Myslím, že dal šatně pocit, že nám opravdu může dát takový typ brankáře, se kterým můžeme vyhrát velké zápasy.

Bobcats dávají 3,68 gólu na zápas, což je pátá nejlepší známka v národě. Zadní část sítě nenašli, dokud nezbylo 30 sekund.

Věděl jsem, že jakmile bude skóre 2: 1, bude to dramatický konec, řekl Lackey, podle Crimson. [Moje frustrace po gólu] byla směsicí mezi touhou po shutoutu a poté také pochopením, že zbytek 30 sekund… bude mnohem těžší než vést 2: 0.


Populární Problémy

Serena Williamsová má na svém kontě 23 grandslamových titulů ve dvouhře, 16 titulů ve čtyřhře a 319 týdnů na 1. místě.

Statický šok je výsledkem přerozdělení elektrických nábojů mezi různé materiály. Přestože jsou statické šoky relativně neškodné, mohou být nepříjemné a dokonce bolestivé. Naštěstí existuje celá řada metod, které můžete použít ke snížení ...

Hvězda NHL Ovečkin a Kirilenko WTA se zasnoubily

Žádná žena dosud nepřekročila hranici 100 milionů dolarů v odměnách za kariéru. .

Jak vyrobit sendviče bez chleba. Existuje spousta chutných receptů na chleba bez chleba. Pokud hledáte ve své stravě omezit nebo vyloučit chléb, možná vás budou zajímat náhražky chleba, které vám umožní stále si užívat ...