Jak tančit jako Cece a Rocky

Chcete tančit jako CeCe a Rocky ze seriálu Hit TV na Disney Channel, Shake it Up? Kdo by ne? Mají talent a úžasný styl! Postupujte podle těchto kroků a budete pracovat jako Rocky a Cece.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Krok 1

  1 Sledujte show! Určitě sledujte pořad Shake it Up. Na Dailymotion získáte všechny epizody od první až po třetí sérii. Budete mít nejen příležitost vidět je tančit, ale uvidíte jejich jevištní přítomnost, pohyby, talent, pódium a další! Pokud sledujete na Youtube, stiskněte opakovat, pokud dojde k posunu, kterému nerozumíte.
 2. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 2

  2 Najděte instruktora CeCe a Rockyho online. Existuje skvělý web Disney, ve kterém vás skutečný taneční instruktor Zendaya a Belly (Rocky a CeCe) naučí skutečné pohyby, které v show dělají ... vše ve videu !. Některé z jejich skvělých tanečních pohybů jsou k dispozici na YouTube. Jejich podpis Shake it Up dance najdete také na YouTube. Zkuste se naučit některé z těchto pohybů a skutečně vstát a následovat kroky! Je to velmi užitečné a zlepší vaše taneční dovednosti. Níže uvedený odkaz bude mít tato videa na oficiálních webových stránkách a naučí vás skvělé taneční pohyby od jejich skutečného instruktora a skutečné pohyby, které používají v show! Přejděte na odkaz níže a bavte se tancem! http://makeyourmark.disney.go.com/watch.do?play=cat:c53
 3. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 3

  3 Vytvořte taneční rutinu. Zkuste si vytvořit taneční rutinu! Můžete to zkusit nazpaměť a všechny ty pohyby, které jste se naučili, nenechte je jít nazmar! Než na ně zapomenete, spojte je dohromady a vytvořte si rutinu! Jen si to pamatujte a ukažte své rodině a přátelům. Nyní pochybuji, že ty pohyby v dohledné době zapomenete!
 4. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 4

  4 Učte se od ostatních. Určitě se učte od ostatních. Pravděpodobně znáte mnoho dalších lidí, kteří jsou skvělí v tanci. Podívej se na ně! Berte je jako součást svého vzoru. Nekopírujte z nich tahy, ale snažte se získat představu o jejich tanečních strategiích.
 5. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 5

  5 Získejte partnera. Získání partnera je skvělým krokem ke zlepšení vašich tanečních dovedností a bude mnohem zábavnější! Ujistěte se, že se můžete na svou partnerku spolehnout, že partnerka ráda tancuje, a není v tom nijak hrozná!
 6. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 6

  6 Zúčastněte se soutěží. Zkuste se přihlásit do soutěží. Získáte nejen skvělé rady (taneční rady) od ostatních, seznámíte se s novými lidmi, ale dostanete šanci vystoupit! CeCe a Rocky jsou velcí umělci. Dostat se do tohoto tématu je skvělý začátek být tanečníkem jako oni.
 7. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 7

  7 Buďte co nejveřejnější. Ukažte svým přátelům, zapojte se do soutěží a ukažte svou rodinu. Buďte připraveni na náhlou taneční soutěž, předveďte své pohyby! Nestyďte se, pokud jde o tanec.
 8. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 8

  8 Ukázat ostatním. Pokud vymyslíte rutinu, naučíte se rutinu, naučíte se taneční krok nebo vymyslíte taneční krok, ukažte svým pohybům své přátele, rodinu nebo partnera! Mohli by vám pomoci, pokud to potřebujete. Buďte co nejveřejnější a nebojte se ukázat svůj skutečný taneční talent!
 9. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 9

  9 Pořiďte si oblečení. Nikdo nechce tančit v těsných nových džínách a elegantním topu. Když tančíte, klidně si vezměte ležérní top a nějaké šortky, džíny budou fungovat, ale ujistěte se, že nejsou příliš těsné a nedoporučoval bych pravidelně tancovat v úzkých džínách. Bez ohledu na to, jak jsou roztomilé, pot je také skvělý pouze pro cvičení tance a můžete nosit vysoké topy, tenisky nebo být naboso!
 10. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 10

  10 Chcete se chovat jako oni? Chcete se chovat jako CeCe a Rocky, stejně jako tančit jako oni? Zde je několik odkazů, jak se chovat jako CeCe a Rocky. Bavte se a buďte sami sebou, bavte se tancem!
 11. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 11

  jedenáct https://www.wikihow.com/Dress-and-Be-Like-Rocky-Blue
 12. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 12

  12 Taneční pohyb za den udrží talent, aby zůstal. Zkuste se naučit taneční pohyb denně. Můžete si něco vymyslet, ukázat ostatním nebo se podívat na videa s tanečními pohyby online!
 13. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 13

  13 Fáze času! Pokuste se zvyknout si na jakýkoli jevištní čas, pokud jde o tanec. Nebojte se vyjít na pódium a ukázat ostatním, jak tančíte, abyste se připravili na menší trému. Udělejte vše, co je v vašich silách, a předveďte tyto pohyby, nenechte všechnu tu tvrdou práci přijít vniveč!
 14. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 14

  14 Zvažte lekce. Tance CeCe a Rocky do jsou svým způsobem hip hop, pop/rock. Pokud se v lekci neučíte taneční pohyby, které chcete, odejděte ze třídy, líbí se vám, co máte rádi! Při prvním pokusu bych zvážil, jak bude lekce probíhat, pokud se ti to nelíbí, přestaň. Pokud se vám to líbí, zůstaňte ve třídě ... gratuluji!
 15. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 15

  patnáct Sledujte taneční strategie ostatních, online nebo osobně! Zkuste sledovat videa lidí, kteří tančí online. Mnoho dalších rádo tancuje jako CeCe a Rocky, zkuste se tedy podívat na některá z těchto videí a možná se dokonce pokusit naučit některé jejich pohyby! Určitě si nedávejte kredit za žádné pohyby, které jste sami nevymysleli.
 16. Obrázek s názvem Dance Like Cece and Rocky Step 16

  16 Věnujte pozornost tomu, jak vystupujete. Při vystoupení se určitě usmějte a vypadejte reprezentativně. Úsměv je pravděpodobně nejdůležitější, stejně jako to, jak jste hladká, držení těla, make -up a vlasy.
 17. 17 pokud chcete přidat styl CeCe a Rocky, vhoďte nějaké roztomilé a funky oblečení! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu stále tančit jako Cece, když jsem emo a je mi 11? Jistě, pokud máte vášeň pro tanec jako Cece, jděte do toho. Nedovolte, aby vám věk, osobnost nebo označení překážely v tanečních snech.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při tanečním pohybu zvažte pohled do zrcadla, možná si myslíte, že to vypadá skvěle, když to vypadá naprosto šíleně ... to nikdo nechce!
 • Nebojte se být sami sebou a dejte do tance svůj styl.
 • Udělejte si z toho zábavu.
 • Místo košile s dlouhým rukávem nebo trička se 3 čtvrtletními rukávy noste tílko nebo tričko. Tílka vás udrží při tanci nejchladnější a budete mít menší šanci, že vám bude příliš horko.
 • Získejte pomoc od ostatních.
 • Tančete v pohodlném oblečení.
 • Mějte dobré držení těla.
 • Ukažte ostatním své taneční pohyby.
 • Postarejte se o svou pokožku, vlasy a make -up, abyste byli na pódiu.
 • Zvažte lekce.
 • Zkuste si najít tanečního partnera.
 • Zapojte se do tanečních soutěží.
 • Pokud najdete partnera, zeptejte se ho, zda má nějaké návrhy.

reklama

Varování

 • Neberte si zásluhu na tanečním tahu, který jste sami nevymysleli.
 • Netancujte v šatech jako minisukně a podpatky.
reklama

Populární Problémy

Co činí návrat Novaka Djokoviče ze podání nejlepším ve hře?

Princeton a Yale se v sobotu setkají v klíčovém basketbalovém zápase Ivy League. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Č. 4 Ohio State wrestling čeká v pátek tvrdá zkouška proti č. 8 ve Wisconsinu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

„Návrat do opatství Downton“ je speciál NBC, který poskytuje náhled do připravovaného filmu o spinoffu.

Venuše čelí na středním soudu mladému uchazeči Ostapenkovi

Jak odemknout World 4 v Super Mario Bros. DS. V New Super Mario Bros pro DS je svět 4 volitelný svět. Jeho odemčení vyžaduje, abyste ve hře World 2 porazili úroveň hradu ve formě Mini-Mario. Tento wikiHow vás naučí, jak odemknout ...