Jak sledovat premiéru jeho temných materiálů online bez kabeluHBO

Velmi očekávaná nová série HBO, Jeho temné materiály , premiéry dnes večer, pondělí 4. listopadu 2019. Premiéra se koná dnes večer ve 21 hodin. Východní (20:00 centrální). Pravděpodobně budete chtít sledovat premiéru v přímém přenosu, aby vás nic nezkazilo.
Jak streamovat „jeho temné materiály“HBOPokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Kanál HBO společnosti Amazon PrimePokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Potom můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

HuluAť už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


HBO Go vs HBO hned

Můžete také streamovat přes HBO.

HBO nyní je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. K tomu nepotřebujete kabelové ani satelitní předplatné, protože je to samostatné. Pokud ale již platíte za HBO jinde, tento zdarma nedostanete. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete místo toho streamovat přes HBO GO a nebude vás to nic stát.

HBO Go je další streamovací službou HBO. HBO GO by byla vaší volbou, pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, které již obsahuje HBO v balíčku. HBO Go však bohužel není k dispozici u všech kabelových společností. Někteří stále vyjednávají o podmínkách, aby mohli používat HBO GO. Měli byste si tedy dnes večer ověřit, zda vám kabelová společnost umožní přístup a používání dokumentu HBO GO ke sledování dokumentu.


Náhled „Jeho temných materiálů“Hrát si

Jeho temné materiály: 1. sezóna | Oficiální upoutávka | HBO HBO a BBC uvádějí His Dark Materials, novou originální sérii založenou na globálních bestsellerech, která měla premiéru v pondělí 4. listopadu na HBO. Stejně jako na Facebooku: facebook.com/HisDarkMater… Sledujte na Twitteru: twitter/daemonsanddust #HBO #HisDarkMaterials Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Jeho hvězdy Temných materiálů Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson a Lin-Manuel Miranda. Přizpůsobení oceněného Philipa Pullmana… 2019-10-03T17: 03: 01.000Z

Jeho temné materiály je nový fantasy epos, který by velmi dobře mohl být novinkou HBO Hra o trůny ekvivalent. Je založen na trilogii Philipa Pullmana, nazývané také Jeho temné materiály. Seriál vyvíjí BBC a HBO International.

Synopse seriálu HBO zní: Na základě milované trilogie autora Philipa Pullmana, Jeho temné materiály následuje Lyru, odvážnou mladou ženu z jiného světa. Lyřina snaha najít svého uneseného přítele ji přivede k odhalení zlověstného spiknutí tajné organizace, setkání s mimořádnými bytostmi a ochraně nebezpečných tajemství.

První sezóna vychází z prvního románu s názvem Northern Lights (neboli Zlatý kompas v USA.) Odehrává se na paralelní Zemi a sleduje příběh Lyry, sirotčí dívky. Její strýc Lord Asriel je v rozporu s Magisteriem a ona je chycena uprostřed.

Seznam hvězd této série je působivý. Obsazení zahrnuje Dafne Keen jako Lyra Belacqua, paní Coulter jako Ruth Wilson, James McAvoy jako Lord Asriel a Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby.

Zajímavá zápletka v Jeho temné materiály je, že lidské duše existují jako společenská stvoření zvaná Démoni, kteří žijí mimo jejich těla.

Synopse k 1. epizodě zní: Svět sirotky Lyry Belacqua se obrátil vzhůru nohama po návratu jejího dlouho nepřítomného strýce ze severu, zatímco okouzlující paní Coulterová navštíví Jordan College s návrhem.

Sezóna 1 bude mít osm epizod. Již byla obnovena na druhou sezónu.

počet tenistů na světě

Populární Problémy

Navzdory rozdělení se tým Santina letos spáruje naposledy.

V pátek začíná prohlídka Nového Zélandu po Západní Indii. Zde je vše, co potřebujete vědět, pokud jste ve Spojených státech.

Chcete se dívat na UFC PPV na PS4, PS5, Xbox One nebo Series X/S? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat události UFC prostřednictvím ESPN+ na vaší herní konzoli.

Oprah Winfrey pořádá rozhovor s černošskými vůdci s názvem „Kam půjdeme odsud?“ dnes večer a ve středu. Zde je návod, jak sledovat speciální VLASTNOST online.

Kabaddi je populární, snadno osvojitelný týmový kontaktní sport s kořeny v tisícileté historii starověké Indie a jižní Asie. Základní pravidla Kabaddi jsou jednoduchá: dva týmy po sedmi hráčích se utkají ve velké čtvercové aréně ...

Jak držet ukulele. Ukulele je malý a nádherný nástroj, který se snadno učí. Než však budete moci hrát, musíte se naučit správně držet nástroj. Ukulele byste měli vždy podporovat kolébkou těla, ...