Jak sledovat radnici Kamala Harris Iowa online bez kabelu

Kamala Harrisová

Getty Senátorka Kamala D. Harrisová hovoří na pódiu na summitu The United State of Women Summit 2018 - 1. den 5. května 2018 v Los Angeles, Kalifornie.

Kalifornská senátorka a prezidentská naděje Kamala Harrisová dnes míří do Iowy, aby položila otázky voličům a zúčastnila se radnice moderuje Jake Tapper z CNN a je živě natočen z Drake University v Des Moines. Toto bude Harrisova první návštěva Iowy od té doby, co oznámila svou kandidaturu 21. ledna, a dnešní radnici bude pravděpodobně bedlivě sledovat, jak se Harris představí návštěvníkům klubu Iowa, což je klíčová skupina v prezidentských primárkách.

Radnice má podle plánu začít ve 22 hodin. ET (21:00 CT/19:00 PT) a bude vysíláno na CNN. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos z radnice na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

CNN je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos radnice na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořad až tři dny po něm vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CNN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

CNN je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi jakéhokoli balíčku , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled radnice Kamala Harris Iowa

Nedávný Des Moines Zaregistrujte hlasování ukázal, že Kamala Harrisová se snaží ve státě Iowa pokročit, přičemž jen pět procent pravděpodobných návštěvníků demokratického sboru ji označilo za nejlepší volbu pro demokratickou nominaci. Prosincový průzkum umístil Harrise na páté místo mezi možnými demokratickými kandidáty na prezidenta, za senátora Vermonta Bernieho Sanderse, bývalého viceprezidenta Joe Bidena, bývalého texaského kongresmana Beta O’Rourkeho a senátorku za Massachusetts Elizabeth Warrenovou.

Harrisová v neděli formálně zahájila svou prezidentskou kampaň shromážděním ve svém rodném městě Oakland v Kalifornii. Její kampaň řekl registru Des Moines že se Harris těší, že z Iowy udělá první zastávku její prezidentské kampaně. Senátor Harris miloval setkání s Iowans a slyšel jejich nápady, když byla v Iowě v kampani pro demokraty nahoru a dolů na lístek v říjnu, ředitelka komunikace kampaně Lily Adams uvedl v prohlášení . Je nadšená, že může pokračovat v těchto rozhovorech tím, že se stane Iowou její první zastávkou poté, co zahájí kampaň v Oaklandu.

Harris je kalifornská demokratka, která má ve svém domovském státě přirozené následovníky; její kampaň je přesvědčena o svých šancích získat stát v demokratických primárkách. Myslíme si, že je opravdu, opravdu těžké jí konkurovat v Kalifornii, jeden poradce řekl Politico . Kampaň je také opatrně optimistická ohledně Harrisových šancí v klíčových primárních státech Severní a Jižní Karolíny. Ale někteří političtí pozorovatelé diví se zda Harris může také apelovat na voliče v srdci Ameriky. Proto může být dnešní radnice, kde bude Harris klást otázky voličům z Iowy, raným testem Harrisových šancí na středozápadě - a indikací jejích šancí v národním závodě.

Zaměstnanci Harrisovy kampaně hovoří o jejích šancích ve státě Hawkeye a o řadě poradců řekl Politico že jsou přesvědčeni o jejích šancích. Poukázali na to, že Barack Obama koneckonců vyhrál stát už v roce 2008 - a ve skutečnosti byl Harris toho roku součástí týmu, který vedl kampaň za Obamu v Iowě. Zaměstnanci také poukázali na Harrisův úspěch při získávání bílých progresivních voličů v Kalifornii. Pokud dokáže totéž s bílými progresivními voliči v Iowě, říká se, pak bude ve státě konkurenceschopná.

V pondělí před radnicí CNN Harris oznámil že jmenovala Deidra DeJeara jejím předsedou kampaně v Iowě. Řekla také, že jmenuje Willa Dubbse, veterána prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016, za jejího státního ředitele v Iowě. V říjnu Harris vedl kampaň jménem DeJear, který vedl nakonec neúspěšnou kampaň pro ministra zahraničí Iowy proti republikánskému úřadujícímu Paulovi Pateovi. DeJear, první afroamerický kandidát, kterého hlavní politická strana nominovala na celostátní úřad v Iowě, byl údajně dvořil se dalšími nadějemi do roku 2020, kteří chtěli její pomoc v Iowě. Nedávno se objevila na jevišti s Elizabeth Warrenovou, když senátor z Massachusetts navštívil Iowu. Ale v pondělí DeJear vydal následující prohlášení vysvětlit, proč se rozhodla pracovat s Kamalou Harris:

Věřím v její vizi země, která má ekonomiku fungující pro pracující lidi, a ukázala, že je nejlepším kandidátem, který povede naši zemi k silnější budoucnosti. Osobně věřím v myšlenku naostření železa, ženy pomáhají ženám tím, že podporují jejich cestu. Kamala Harris pro mě byla jednou z těch žen.


Populární Problémy

Jak napsat pozvánku k narozeninám. Oslavy narozenin jsou zábava pro děti i dospělé všech věkových kategorií a vytvoření pozvánky je důležitým krokem v procesu plánování večírku, protože pozvánky zajišťují, že se lidé zúčastní. Ale pokud ...

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu finále Hry o trůny Season 8 Episode 6 finále v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.

Jak se vykolejit. Rolfing nebo self-myofasciální uvolnění je proces převalování napjatých a bolavých svalů a pojivové tkáně ke zmírnění bolesti svalů a zlepšení regenerace. Zatímco vědecký přínos rolfingu je stále ve vzduchu, ...

Jak získat univerzitní dopis. Univerzitní dopis je čest, kterou na střední škole rozdávají studenti, kteří uspějí v určitém oboru. Zatímco se tradičně rozdává pro atletiku, můžete také získat univerzitní dopisy za dobrovolnickou práci a ...

Pokud nemá Djokovič volno, což se v poslední době stává příliš často, neměl by mít s likvidací Cilice velké potíže.

Tento detail nikdy nezachytíte v obsahu autobiografie Rafaela Nadala.