Jak se dívat na Lions vs Browns Preseason online bez kabelu

Getty Baker Mayfield #6 z Cleveland Brown se účastní rozcvičení před utkáním proti Indianapolis Colts na stadionu Lucas Oil 17. srpna 2019 v Indianapolis, Indiana.Když se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, Detroit Lions se ve čtvrtek vydávají na cestu Clevelandu na stadion FirstEnergy.

proč jsou tenisové body 15 30 40

Začátek je v 19:30 hod. ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Lions vs Browns online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na Fox v Detroitu a ABC v Clevelandu , a to bude buď ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:

Fanoušci v Detroitu, Clevelandu a dalších vybraných trzích: Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, NBC, CBS, ABC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Browns na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.Fanoušci v Columbusu, Toledu a dalších vybraných trzích: Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu v Columbusu, Toledu, Saginawu a Daytonu) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Lions vs Browns na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Fanoušci z Detroitu a dalších vybraných trhů: FuboTV

Fox, NBC, CBS a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ABC není součástí, takže fanoušci v Clevelandu budou chtít použít jinou možnost.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Browns na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Fanoušci z Detroitu, Clevelandu a dalších vybraných trhů: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox, NBC, CBS, ABC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Browns na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Lions vs Browns sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postsezonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Browns a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Lvi vs. Browns Preview

Jak se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, většina týmů se dlouze a důkladně podívá na nejhlubší část svých hloubkových tabulek s 53člennými škrty v sestavě na obzoru. Málokdo, pokud vůbec nějaký startující, obvykle vidí pole ve finále předsezóny.

Většina týmů hraje pouze čtyři přípravné hry - výjimkou jsou dva týmy, které hrají výroční hru síně slávy - v naději, že najdou rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostří a vyhýbat se zraněním. Jak již bylo řečeno, v exhibičních hrách vždy dojde ke zranění, které zanechá týmy a fanoušky s hlavou v rukou.

Browns jsou nejzajímavějším týmem vstupujícím do sezóny, který v offseason udělal několik velkých tahů. Premiérem mezi těmito snímači byl široký přijímač Odell Beckham Jr., který se těší na nový start v Clevelandu po bouřlivých pěti letech v New Yorku.

disney plus na amazon fire stick

Jsem nadšený, že mohu být součástí vzrušení, řekl novinářům. Sledoval jsem z dálky, jakési boje. Jeden rok nevyhráli hru, pak vyhráli ... Mám pocit, že se to teprve blíží. Je právě ten čas. Chci jen dát úplně všechno, co mám, a podívat se, kde přistáváme. Počínaje tréninkovým kempem, přes preseason, až po první zápas sezóny.

Obránce Browns Baker Mayfield také čelí nebývalým očekáváním vstupu do své druhé sezóny, ale zklamaný ze svého nejdelšího působení v předsezóně minulý týden v Tampě Bay. Mayfield soutěžil pouhých 10 z 26 přihrávek na 72 yardů, přičemž jeden odposlech přišel těsně před polovinou. Jeho hodnocení QB bylo mizerných 30,6.

Lvi měli pravděpodobně nejhorší štěstí v preseason, když ztratili linebacker Jarrad Davis a center Frank Ragnow na zranění nohou. Hlavní trenér Matt Patricia řekl, že ani jedno zranění nekončí, ale rozhodně to nebylo něco, co by tým chtěl v předsezóně vidět.

V minulé sezóně skončili Lions 6: 10 a naposledy v NFC North v nováčkovské sezóně Patricie jako hlavní trenér. Od roku 1993 Detroit nevyhrál AFC North.

Quarterback Matt Stafford se bude snažit odrazit se od strastiplné kampaně v roce 2018, což byl jeho nejhorší rok jako profesionála, ve kterém začal všech 16 her. Stafford prošel na 3,777 yardů 21 přistání a 11 zachycení.

Lvi doufají, že druhý rok zpět Kerryon Johnson dokáže přinést větší rovnováhu do útoku a přidání zkušeného pasažéra Dannyho Amendoly pomůže Staffordu vzduchem.

Lvi začínají sezónu 8. září proti Arizoně Cardinals a celkově si vybírají Kylera Murraye. Browns zahájili svůj rok doma proti Tennessee Titans.


Populární Problémy

Pět nejlepších tenisových párů

Jak si nechat vlasy super dlouhé. Dlouhé vlasy jsou skvělý, klasický a všestranný vzhled. Získání super dlouhých vlasů není vždy možné a závisí na délce vašeho cyklu růstu vlasů, který má 3 fáze: růst, odpočinek a vypadávání. Li...

Hillary Clintonová a Donald Trump se v neděli večer shodli na druhé prezidentské debatě. Celé video si můžete přehrát zde.

Jak opravit zlomený závorkový drát. Už jste někdy jedli nebo sportovali a uvolnil se vám jeden z drátků? Nebo jste měli problémy s zarážkami, které se vám zarývají do tváře? Jedná se o běžné ortodontické problémy, které mohou být ...