Jak se dívat na „Manifest“ 2. sérii online bez kabelu

Zjevná sezóna 2

NBCToto odpočinkové přenosové drama sezóny 2018-2019 je zpět na svou druhou sezónu v pondělí 6. ledna ve 22 hodin. ET/PT na NBC, po premiéře America’s Got Talent: The Champions série 2.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nový Manifest epizody žijí ve vzduchu nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Manifest na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody Manifest až tři dny po odvysílání, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje 1. sezónu Manifest a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody 2. řady) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Manifest na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Manifest Season 2 PreviewHrát si

Manifest Season 2 Trailer - Tajemství se vrací Ben a Michaela Stone se ocitli zpět na Letu 828 a na misi zachránit cestující, než vyprší čas v 2. sezóně Manifestu, která měla premiéru v pondělí 6. ledna v 10/9c na NBC. A stihněte streamovat 1. sezónu. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCManifest Manifest se vrací v pondělí 6. ledna 10/9c na NBC!… 2019-12-09T16: 59: 46 000Z

V první sezóně zažilo letadlo plné lidí na letu 828 z Jamajky do New Yorku silné turbulence a bylo odkloněno na menší letiště mimo Manhattan. Když přistáli, zjistili, že to bylo o pět a půl roku později, než vzlétli. Jejich rodiny nakonec předpokládaly, že cestující jsou mrtví a pokračovali ve svém životě.

Když jsme je naposledy viděli, Olive (Luna Blaise), Ben (Josh Dallas) a Cal (Jack Messina) přišli na to, že všichni cestující v budoucnosti zemřou stejně dlouho, jako byli pryč, počínaje dnem, kdy byli vrátil. To znamená, že 2. června 2024 zemřou všichni, takže nejnovějším problémem je, jak tomu zabránit. Ale něčí smrt se může stát o něco dříve, protože v ubývajících chvílích finále sezóny se Jared (J.R. Ramirez) a Zeke (Matt Long) pohádali a mimo obrazovku byl slyšet výstřel.

Popis premiéry ve druhé sezóně s názvem Upevněte si bezpečnostní pásy ujišťuje diváky, že seriál bude pokračovat tam, kde skončil: Jak se rodina Stoneových po ničivém natáčení potácí, je zasažena dosud nejtrápnějším voláním a vysílá Ben dál mise lokalizovat dva cestující z letu 828, kteří zmizeli. Také se tam píše, že Grace (Athena Karkanis) bude s těhotenstvím bojovat - pokud si vzpomenete, v prvním finále odhalila, že je těhotná, ale že její manžel Ben pravděpodobně není otcem. Je to s největší pravděpodobností Danny (Daniel Sunjata), muž, se kterým začala chodit poté, co se konečně odstěhovala od Bena v domnění, že je mrtvý. Nebo je to?Hrát si

Každý okamžik OMG od 1. sezóny - manifest Co se stalo s letem 828? Prožijte každý bláznivý, tajemný a důležitý okamžik z 1. sezóny Manifestu. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCManifest Manifest se vrací v pondělí 6. ledna 10/9c na NBC! Streamujte kdykoli: nbc.com/manifest/episodes MANIFEST NA SOCIÁLU: Like Manifest na Facebooku: facebook.com/NBCManifest/ Sledujte Manifest na Twitteru: twitter.com/NBCManifest/ Sledujte Manifest na Instagramu: instagram.com/NBCManifest/ Najděte Manifest… 2020-01-02T14: 00: 03.000Z

Druhá epizoda druhé série má název Grounded a její popis říká, že Grace dělá překvapivé zjištění o svém těhotenství, takže možná je Ben nakonec otcem. Ale také v epizodě dvě se Saanvi (Parveen Kaur) snaží rozšířit svůj výzkum o datu smrti a Ben se spřátelí se studentem z letu 828, jehož povolání mu buď pomáhá odhalit násilný zločin, nebo mu jej pomohl spáchat, což rozhodně odpovídá showrunnerovi Jeffovi Rake slibuje temnější sezónu dva.

Budou tam mýdlové tahy, budou procedurální obraty, budou tam mytologické obraty, řekl Rake novinářům na New York Comic Con ( přes UPI ). Uprostřed 2. série nabereme opravdu temný obrat, a to je něco, co se od premiéry v sezóně přes Episode 7 pomalu vypaluje. S tím je spojeno několik nových postav.

Manifest vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Apple Watch mohou vylepšit nespočet činností, ale stejně jako cokoli, co nosíte, pravidelné používání bude vyžadovat čištění. Výrobky Apple jsou známé svým elegantním vzhledem a designem a rutinní čištění pomůže vašim hodinkám zachovat ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Packers vs Giants online bez kabelu.

Ovocné stromy ve snech mohou znamenat různé věci. Pokud se vám zdají sny o ovocných stromech, musíte si do nich nejprve zapsat všechny podrobnosti, jakmile je budete mít. Poté byste měli použít tyto údaje k rozhodnutí, jaké jsou vaše ...