Novak Djokovic oslaví rekord světové jedničky party v Bělehradě - zprávy

Novák Djokovic

Novák Djokovic

V pondělí Novak Djokovič překonal rekord Rogera Federera ve většině týdnů strávených jako světová jednička v oficiálním žebříčku ATP. Federer strávil 310 týdnů jako hráč č. 1, ale Djokovič nyní zahájil svůj 311. týden na předním místě, čímž zanechal švýcarskou značku v prachu.

tenisové švihadlo

To je historický význam záznamu, který se Djokovič podle zpráv ze Srbska rozhodl uspořádat oslavu ve svém rodném Bělehradě.

Novak Djokovic, který před několika týdny získal 18. grandslamový titul na Australian Open, nedávno odletěl do Bělehradu na lékařské vyšetření břišní slzy, kterou utrpěl během kampaně v Melbourne. Očekává se, že třiatřicetiletý muž bude v srbském hlavním městě ještě několik dní.

Djokovič nyní údajně plánuje speciální večírek v restauraci „Novak 1“, kterou otevřel v Bělehradě v roce 2009. Srb na tuto zvláštní událost pozval svou rodinu a přátele, což představuje další krok v jeho pochodu k nesmrtelnosti.

Novak Djokovič v současné době vede žebříček ATP s obrovským součtem 12 030 bodů, což je o 2 180 bodů více než další nejlépe hodnocený hráč Rafael Nadal. Očekává se, že v blízkosti nebude žádný ze svých soupeřů, a bude se jednat o 33 let.

jak získat Disney Plus na chytré televizi LG

Novak Djokovic vlastní tři restaurace v Monte Carlu a Srbsku

Novak Djokovic a jeho manželka Jelena ve své restauraci v monackém Monte Carlu

Novak Djokovic a jeho manželka Jelena ve své restauraci v monackém Monte Carlu

Restaurace Novaka Djokoviče, kam se chystá na večírek, se nachází poblíž bělehradské arény v srbském hlavním městě. World No.1 je docela nadšenec, pokud jde o jídlo, a vlastní restaurace v různých částech Evropy.

V roce 2016 Djokovič otevřel veganskou restauraci s názvem Monte Carlo s názvem „Eqvita“. Srb a jeho rodina žili v Monte Carlu 15 let, než se začátkem tohoto roku přestěhovali do Marbelly.

Djokovič otevřel v roce 2017 třetí restauraci ve své domovské zemi, ale s jiným cílem - nabídnout jídlo zdarma pro bezdomovce a lidi v nouzi.

Mnozí věří, že je to Srbova dlouho nahromaděná dobrá vůle, která mu dala motivaci překonat jeden rekord za druhým. A s bouřlivou podporou svých fanoušků - nejen ze Srbska, ale i ze zbytku světa - se Novak Djokovic bude snažit po zbytek sezony 2021 získat ještě více rekordů.

Populární Problémy

Oregon a Oregon State se setkávají v nejnovějším vydání Občanské války v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Oklahoma State a Missouri se setkávají v Liberty Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Ať už jste začátečník nebo sníte o tom, že se stanete příštím tenisovým šampionem, nákup tenisové rakety bude pro vaši hru velkým přínosem. Všechny tenisové rakety nejsou vytvořeny stejně a všechny mají svá pro a proti. Li...

Stříbrné šperky jsou jedním z nejkrásnějších a nejvšestrannějších v kolekci. Může však celkem snadno oxidovat, kalit a špinit se. Jakmile je špinavý, může být snadno zapomenut ve spodní části šperkovnice. Pokud hledáte jednoduchý ...

Seahawks a Eagles se setkají v neděli v play-off o divokou kartu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.