Roland Garros 2021: Serena Williams vs Danielle Collins náhled, souboj a předpověď

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Serena Williamsová vs Danielle CollinsováDatum: 4. června 2021Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jílOdměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Cca. 17:00 místního času, 15:00 GMT, 11:00 EST, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Serena Williams vs Danielle Collins náhled

Serena Williamsová se v pátek utká s Danielle Collinsovou v celoamerickém střetu třetího kola na Roland Garros.

tenisky s kalhotami

Honí se za historickým titulem 24. Major Světová č. 8 Serena Williamsová byla testována v obou svých dosavadních zápasech v Paříži. Američanka ve svém druhém kole proti Mihaele Buzarnescu upustila set, ale rychle se přeskupila, aby proletěla rozhodujícím a vyhnula se časnému rozrušení.

levné tenisové míčky

Williamsová, které je letos 40, nevyhrála Grand Slam od roku 2017, ale zůstává nejlepší soutěžící v Paříži, kde naposledy triumfovala v roce 2015.

V ostrém kontrastu s Williamsem měla Danielle Collinsová hladký průchod do třetího kola. Když se Collins vrátil k soutěžnímu tenisu po osmitýdenní přestávce v březnu na Miami Open, byl v neděli testován v úvodním kole.

Sedmadvacetiletý mladík se ve středu ve druhém kole sotva zapotil a prohrál pouze dva zápasy s ukrajinskou Anhelinou Kalininiou, aby zaznamenal velkolepou výhru 6: 0 6: 2.

Serena Williamsová proti Danielle Collinsové proti sobě

Danielle Collins

Danielle Collins

Jediné předchozí setkání mezi Serenou Williamsovou a Danielle Collinsovou proběhlo začátkem tohoto roku na Yarra Valley Classic v Melbourne. Zápas byl urputně sporný, protože obě ženy si odnesly set, než Williams vyhrál tiebreak break 10-6. Williams tak vede Collins 1: 0 v jejich vzájemném souboji.

Předpověď Serena Williamsová vs. Danielle Collinsová

I když se rychle blíží 40 let, celková hra Sereny Williamsové vypadá stejně silná a impozantní jako nikdy předtím.

Pokud je v zóně, může Američanka svými silnými údery stále ovládat jakéhokoli protivníka. Ale Williams se snažil zůstat soustředěný v zápasech a umožnil soupeřům získat oporu.

Danielle Collins je typ hráče, který dokáže plně využít jakýkoli pokles Williamsovy úrovně a potrestat ji svými údery. Ale Collins je velmi náchylná k chybám a sama je náchylná k poklesu koncentrace.

To má všechny předpoklady pro potenciální klasiku. Navzdory pravděpodobnosti předpovídáme Collinsovi, že se rozčilí a přinese brzký konec pobytu Sereny Williamsové v Paříži.

Předpověď: Danielle Collinsová vyhraje ve třech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní.

Populární Problémy

Jak odstranit matice a pneumatiky. Ať už potřebujete sundat pneumatiku auta, vyměnit ji, otočit ji nebo provést nějaké opravy, budete muset nejprve odstranit matice. Je důležité, abyste bezpečně odstranili matice a pneumatiku, abyste ...

Prezident ITF David Haggerty uvedl, že je životně důležité, aby profesionální tenis měl strukturu, která je „vhodná pro daný účel“.

ATP tour tento týden cestuje do Eastbourne na jednu z finálových akcí před Wimbledonem. Viking International 2021, která začíná 21. června, bude hlavní hvězdou světové jedničky.

Dva nejlepší týmy Ivy League, Harvard a Yale, se střetnou v neděli v obrovském zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Jak natáhnout předloktí. Při cvičení nemusíte nutně mířit na předloktí. Silná a pružná předloktí však mohou pomoci zlepšit pohyblivost a funkci vašich zápěstí, což může pomoci zmírnit bolest a ztuhlost. Tento...

Jak získat přítelkyni v páté třídě, pokud jste plachý člověk. Takže se to stalo. Chodíš do 5. třídy a najednou jsi cítil potřebu získat přítelkyni. Jak ho ale získáte? Pokud to chcete vědět, pokračujte ve čtení. Najdi si holku ...