Jak sledovat semifinále Monterrey vs Necaxa v USAGettyC.F. Monterrey bude ve středu hostit Club Necaxa na Estadio BBVA Bancomer v prvním zápase semifinále Ligy MX Apertura 2019.Ve Spojených státech zápas, který má 22:06 ET začátek času, bude vysílán na Fox Soccer Plus. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:hodnocení pádla na stolní tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Soccer Plus je součástí doplňku International Sports Plus , který lze přidat do hlavního balíčku kanálů FuboTV jako součást vaší bezplatné zkušební verze.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Monterrey vs Necaxa na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

YouTube TV

Fox Soccer Plus je k dispozici jako individuální doplněk k hlavnímu balíčku televizních kanálů YouTube.Získejte YouTube TVJakmile se zaregistrujete, můžete Monterrey vs Necaxa sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Monterrey vs Necaxa

Monterrey, který vstoupil do play-off jako osivo č. 8, ve čtvrtfinále naštval nejlépe nasazeného Santose Lagunu 6: 3, přičemž dvojzápasovou sadu ukončil dominujícím domácím vítězstvím 5: 2 v úvodní části.

Nikdo si to nepředstavoval, řekl manažer Monterrey Antonio Mohamed po první etapě Fotbalová branka . Doufali jsme, že zápas vyhrajeme, ale vše proběhlo tak, jak jsme plánovali.

Rayados neprohráli v 10 po sobě jdoucích zápasech napříč všemi soutěžemi. Série začala 11. října, den poté, co tým oznámil nábor Mohameda. Argentinec, který předtím řídil tým v letech 2015-18, nahradil Diega Alonsa, který byl vyhozen 30. září.

Útočník Monterrey Rogelio Funes Mori zmeškal obě nohy ve čtvrtfinále a není jasné, zda bude fit hrát proti Necaxě. Vincent Janssen získal oba starty na útočníka, v každé soutěži skóroval jednou.

Jsem evidentně šťastný, že jsme tam, kde jsme teď, řekl Janssen Fox Sports MX . Je dobré, když se ohlédnete za pár měsíci nebo týdny, bojovali jsme, abychom se dostali do play -off, ale teď jsme tady a myslím, že jsme uchazeči.

14. září Monterrey doma prohrál s Necaxou 2: 0 a v tabulce klesl na 11. místo. Poklesli na čtrnácté místo, než se pozdě dostali do play -off.

To nebyla naše nejlepší hra, řekl Janssen, podle Fox Sports MX. Ale nemyslím si, že bychom teď museli hledat jiné týmy. Myslím si, že důvěra v náš tým je tak velká, že musíme jít jen z vlastních kvalit. Víme, že pokud hrajeme dobrou hru, můžeme ji zvládnout. Pokud budeme posledních pár týdnů hrát tak, jak hrajeme, dokážeme se dostat do finále a o to jde.

Nakonec nad námi skončila Necaxa, takže nechci říkat, že jsme oblíbení nebo oni oblíbení. Myslím, že jsme teď v play -off viděli, že tam vlastně nejsou oblíbené týmy. Je to jen hra sama o sobě a v sobotu je tu další hra. Stát se může všechno.

Po 15 zápasech základní části se Necaxa posadil na vrchol tabulky Liga MX. Poslední tři ligové zápasy ale prohráli, aby sklouzli na páté místo, v tomto rozpětí skórovali jen jednou.

Los Rayos odskočil v první části čtvrtfinále a vyhrál 3: 0 nad Querétarem, který je porazil ve finále základní části každé strany. Los Gallos Blancos na začátku druhé etapy snížilo deficit série na 3: 2, ale Necaxa dostal pozdní góly od Cristiana Calderóna, Felipe Gallegose a Maxi Salase k celkovému vítězství 6: 2.

Teď jdeme za těžkým soupeřem, řekl Calderón TUDN ve španělštině, ale chceme pokračovat.


Populární Problémy

Analýza šancí Šarapovové dostat očkování do Indian Wells Open.

Chcete streamovat díry právě teď? Máme pro vás průvodce, který obsahuje informace o tom, kam streamovat díry, obsazení, kritický příjem a další!

Jeho vrstevníci o přátelské osobnosti Rogera Federera a přízemní povaze hovořili několikrát.

Pokud jste nikdy neviděli herní show s názvem Press Your Luck, nevíte, o co přicházíte. Tento článek vysvětlí, jak se stát fanouškem této show. Sledujte několik epizod Press Your Luck a sledujte, jak se během ...