Jak vypadat jako muž

Mnoho lidí rádo experimentuje se vzhledem. Někteří to dělají pro halloweenské kostýmy nebo pro divadlo a někteří transgender muži udělejte to, abyste předvedli své pohlaví navenek světu. Naštěstí existuje řada chytrých taktik, jak přizpůsobit své tělo tak, aby odpovídalo tomu, co se běžně považuje za mužský vzhled. Bez ohledu na to, jak vypadáte, je vaše genderové vyjádření platné a pokud nechcete, nemusíte se přizpůsobovat společenským standardům.

Metoda 1 ze 3: Oblečení

 1. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 1

  1 Jděte s krabicovým, strukturovaným oblečením. Když vybíráte oblečení na sebe, jděte do krabicových střihů, které nejsou super tvarové. Volná trička, strukturované bundy a úzké kalhoty nebo džíny jsou skvělými základními věcmi. Díky strukturovanějšímu uložení vašich předmětů budou vaše ramena vypadat větší a hrudník širší.
  • Pokud si kupujete oblek, můžete jít spíše po vypasovaném střihu, který obepíná postavu.


 2. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 2

  2 Držte se triček pro své běžné každodenní nošení. Zatímco od žen se očekává kombinace různých svršků, mnoho mužů sáhne spíše po tričku.
  • Mnoho mužů nosí trička svých oblíbených kapel nebo umělecká díla ze svých oblíbených televizních pořadů a filmů.
  • Pokud chcete vydávat sportovní vzhled, zvažte nákup obyčejných bílých, šedých nebo černých triček. Sportovní oblečení by bylo také dobrou volbou pro sportovní mužský vzhled.
 3. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 3

  3 Kupte si kalhoty volného střihu, které spárujete s košilemi. Většinu mužů lze vidět v modrých džínách, námořnických kalhotách a khaki. Udělejte si výlet do obchodního domu nebo dokonce do úsporného obchodu, abyste ušetřili peníze, a vezměte si pár párů kalhot, které jsou uvolněné nebo volné. Ty vám poskytnou pevný základ pro vybudování více chlapeckých nebo mužských outfitů.
  • Určitě si vyberte kalhoty, které se pohodlně vejdou.
  • V současné době, úzké džíny jsou mezi muži stále běžnější a mohly by být také vhodné pro váš nový vzhled. Mají však tendenci vytvářet ženštější siluetu.
 4. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 4

  4 Dostat oblek a kravata pro formální příležitosti. Pro formální, obchodní a dokonce i některé večírky je vhodné nosit oblek a kravatu. Ať už se jedná o jednoduchý sako a kabát, nebo osobně ušitý smoking, obleky představují snadný způsob, jak rozdávat mužský vzhled.
  • Proměna běžného ženského těla v mužský vzhled často znamená minimalizaci boků a zdůraznění ramen, takže se rozhodněte pro kabáty s ramenními vycpávkami, které zvýrazní vzhled mužské stavby.
  • Hlasité barvy, jako je zelená, růžová a modrozelená, jsou mezi mužskými formálními oděvy extrémně neobvyklé. Abyste mohli obstát jako muži, budete mít větší štěstí s obleky v odstínech námořnické nebo šedé.
  • Pokud si oblek nemůžete koupit hned, nedělejte si starosti. Opravdu potřebujete jen jeden, pokud se chystáte na luxusní párty nebo obchodní událost. Většina mužů nenosí obleky v každodenním životě, pokud nepracují pro velmi profesionální společnost.
 5. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 5

  5 Noste pohodlné tenisky, mokasíny nebo boty. Běžným zastoupením dámské obuvi jsou lodičky, podpatky a sandály. U mužů pravděpodobně uvidíte tenisky (vysoké, střední a nízké), lodní boty, boty, mokasíny a mokasíny. Chcete sportovní vzhled, nebo profesionálnější? Znalost odpovědi na tuto otázku vám může pomoci nasměrovat se ke správným botám.
  • Skateboardové obchody, obchodní domy a značkové obchody jsou dobrým místem k nalezení módní pánské obuvi.
  • Zkuste se podívat do pánské sekce obchodu s obuví a najít pár, který milujete.
  • Pokud nosíte společenské oblečení, nezapomeňte svůj outfit zkombinovat s elegantními společenskými botami. Nejlepší je nechat je vyleštit bez jakýchkoli kazů v materiálu.
 6. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 6

  6 Doplňte je čepicí nebo baseballovou čepicí, která váš outfit spojí. Pokud máte rozcuchané vlasy nebo je venku chladno, může být vaší spásnou milostí baseballová čepice nebo čepice. Díky těmto kloboukům bude každý outfit působit více cool a ležérně, takže jsou ideální pro váš průměrný každodenní život.
  • Pokud máte oblíbený sportovní tým nebo město, které milujete, zkuste najít klobouk s jejich logem.
  • Způsob, jakým klobouk nosíte (dopředu, dozadu, pod úhlem atd.), Může zprostředkovat různé věci o vaší osobnosti a umožní vám více vyjádřit váš nový mužský vzhled.
 7. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 7

  7 Vložte své další položky do batohu místo do kabelky. Přestože muži i ženy používají batohy, ženy mají také kabelky, které mohou nosit. Pokud se chystáte pro záměrně mužský vzhled, raději si vezměte své doplňky do batohu.
  • Batohy jsou velmi pohodlné, protože se do nich vejde tolik věcí. Lahve s vodou, notebooky, další převlékání - hoďte ho do batohu!
  • V dnešní době existuje mnoho různých stylů a tvarů batohů. Zkuste si prohlédnout několik různých značek a vybrat si tu, která se vám líbí.
 8. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 8

  8 Noste brašnu nebo aktovku, abyste vypadali profesionálněji. Pokud jste starší nebo se chcete vydat zralejším vzhledem, jsou vhodné brašny a aktovky. Kožené tašky jsou ideální pro profesionály, ale stále oblíbenější jsou také ramenní popruhy a tašky na kola.
  • Je to skvělá volba, pokud nejste fanouškem batohů (nebo si myslíte, že vypadáte příliš mladý).
  reklama

Metoda 2 ze 3: Fyzický vzhled

 1. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 9

  1 Ostříhejte si vlasy do krátkého pánského stylu, abyste vypadali mužněji. Pokud jsou vaše vlasy dlouhé, je pravděpodobné, že vás lidé budou vnímat jako ženštější. Vydejte se do holičství a požádejte o střih posádky, hřeben, fade, faux hawk, tvar nebo vlny, aby vypadal mužně od hlavy až k patě.
  • Podívejte se do profesionálních fotogalerií kadeřnických salonů a vyberte si styl, který vás osloví.
  • Často je snazší podívat se na mužské celebrity a určit, jaký druh účesu vám připadá vhodný nebo pohodlný.
 2. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 10

  2 Použijte paruku a čepici paruky pokud se nechcete ostříhat. Holení nebo dokonce stříhání vlasů není nezbytně nutné, zvláště pokud chcete, abyste je mohli nosit i jindy. Zaplétejte si vlasy a pomocí bobby pinů si je připněte k hlavě a poté si na vlasy nasuňte čepici paruky. Použijte více bobby kolíků k připevnění čepice paruky k vlasům a poté si natáhněte libovolnou paruku, kterou chcete.
  • Paruky s krátkými účesy najdete ve většině obchodů s parukami. Hledejte ty, kteří mají typické mužské účesy, jako střihy a vyblednutí posádky.
 3. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 11

  3 Svázat si hruď zploštit prsa. Najděte vysoce kvalitní pojivo od důvěryhodné společnosti, které udrží vaše prsa a žebra v bezpečí. Nasaďte si pořadač, který vám vyrovná prsa, a navrch si navlékněte běžné oblečení. Můžete bezpečně nosit pořadač po dobu 8 až 12 hodin, aniž byste si poranili svaly nebo plíce.
  • Nepoužívejte Ace Bandage nebo lepicí pásku jako pojivo, protože to může kromě jiných možných zranění způsobit zjizvení, omezení dýchání a vytváření tekutin v plicích.
  • Nenoste pojivo po dobu 24 hodin. 8-12 hodin je bezpečný maximální rozsah pro použití pojiva.
  • Najděte si pořadač ve své velikosti změřením hrudníku. Pokud je vaše pojivo příliš malé, může omezit dýchání a poranit žebra.
  • Pokud jsou pořadače příliš intenzivní nebo je právě nemůžete sehnat, noste místo toho silnou sportovní podprsenku.
 4. Obrázek s názvem Look Like a Man Krok 12

  4 Zabalte si spodní prádlo a vytvořte bouli. Packer je něco, co se používá k vytvoření realistické boule v kalhotách; je to zcela volitelné, ale díky tomu se můžete cítit trochu mužněji. Předmět si můžete dát do spodního prádla a nechat ho tam celý den, nebo když jste venku. Existuje mnoho způsobů balení, včetně:
  • Srolované ponožky. Stačí si je dát do kalhot nebo boxerek poblíž rozkroku. Pokud se obáváte, že se pohne z pozice, může být dobrou volbou boxerky vyrobené pro trans muže.
  • Balírny. Packers jsou obvykle dlouhé předměty vyrobené ze silikonu nebo plastu, které lze snadno vložit do spodního prádla. Pokud právě pořizujete první balírnu, nejlepší možností je pravděpodobně malá velikost, protože médium vám může zpočátku připadat nepříjemné.
  • STP balírny. STP znamená stand to pee, takže to znamená, že budete moci používat koupelnu ve stoje. Tyto balírny mají obvykle na jednom konci šálek a na druhém malý otvor, takže budete moci močit ve stoje.
 5. Obrázek s názvem Vypadej jako muž Krok 13

  5 Zvažte pokračování léčby hormonální léčbou. Pokud uvažujete o vážném fyzickém přechodu, může být dalším krokem hormonální terapie. Pokud chcete tento proces zahájit, můžete navštívit lékaře primární péče a získat další informace.
  • Pokud nechcete dělat hormonální terapii, nemusíte. Ujistěte se, že znáte všechny vedlejší účinky, které by se mohly stát, a zvažte ty s výhodami užívání hormonů.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Chování

 1. Obrázek s názvem Vypadej jako muž Krok 14

  1 Nechte svůj hlas znít nižší a mužnější. Pokud máte vyšší hlas, nezatěžujte se tím, že jdete super nízko. Místo toho se snažte o monotónnější verzi svého přirozeného hlasu. Můžete se také pokusit zvýraznit zvuky svých s a vyhnout se vokálnímu smažení na konci vět.
  • Vokální potěr označuje vrzavé, prohloubené prodloužení samohlásek na konci vaší věty (trochu to zní, jako byste se ptali, i když ne). Pokuste se, aby se vaše věty tečkovaly, místo aby se na konci zužovaly.
 2. Obrázek s názvem Vypadej jako muž Krok 15

  2 Když sedíte, stojíte a procházíte se, použijte mužskou řeč těla. Když se posadíte, opřete se a nechte nohy jen mírně otevřít. Pokud stojíte, dejte ruce do kapes, abyste vypadali ležérně a nonšalantně. Když kráčíte, postavte se vysoko a tlačte hrudník dopředu, abyste vypadali chladně a sebevědomě.
  • Křížení nohou, když sedíte a hrajete si s vlasy, jsou považovány za ženské rysy. Tyto věci můžete stále dělat, ale můžete být vnímáni jako ženštější.
 3. Obrázek s názvem Look Like a Man Step 16

  3 Pozdravte lidi potřesením rukou a vysokými pětkami. Stále můžete obejmout své přátele, ale když se setkáte s novými lidmi, je lepší jít na pevné stisknutí ruky nebo na příležitostnou pětku. Pokud někomu podáváte ruku, pevně ji uchopte a udržujte oční kontakt. Pokud se chystáte na vysokou pětku, sledujte loket druhé osoby, abyste přistáli na vašem cíli.
  • Pro příležitostnější nastavení můžete také zkusit pěstní náraz.
  • Pokud se chystáte někoho obejmout, zkuste „objetí brácho“. Nakloňte se a jednou rukou poplácejte přítele po zádech, když ho obejmete, pak rychle odtáhněte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se oblékáte mužně? Chloée Ohayon-Crosby
  Specialista na šatníky Chloée Ohayon-Crosby je kostýmní výtvarnice a specialista na šatníky v Los Angeles, Kalifornie. S více než osmiletými zkušenostmi z módního poradenství se Chloée specializuje na osobní, filmový, divadelní a komerční styl, stejně jako na image poradenství a kostýmy. Chloée pracovala jako asistent návrháře významného módního domu Chloée a jako nezávislý stylista v Glamour Italia. Chloée studovala výtvarné/ateliérové ​​umění na Ecole Nationale Supérieure des Beaux-Arts a módní návrhářství a merchandising na světově proslulém ESMOD École Supérieure des Arts v Paříži ve Francii. Chloée Ohayon-Crosby Specialista na šatní skříň Expertní odpověď Chcete -li mužnější vzhled, podívejte se na strukturované oblečení, jako jsou bundy s vycpávkami přes rameno nebo silné riflové džíny. Pokud jde o ležérní topy, držte se triček. Trička jsou dobrou volbou pro sebeprezentaci jako muž a je zábavné vybírat košile, které odpovídají vašim zájmům.
 • Otázka Jak se mohu oblékat více jako muž? Chloée Ohayon-Crosby
  Specialista na šatníky Chloée Ohayon-Crosby je kostýmní výtvarnice a specialista na šatníky v Los Angeles, Kalifornie. S více než osmiletými zkušenostmi z módního poradenství se Chloée specializuje na osobní, filmový, divadelní a komerční styl, stejně jako na image poradenství a kostýmy. Chloée pracovala jako asistent návrháře významného módního domu Chloée a jako nezávislý stylista v Glamour Italia. Chloée studovala výtvarné/ateliérové ​​umění na Ecole Nationale Supérieure des Beaux-Arts a módní návrhářství a merchandising na světově proslulém ESMOD École Supérieure des Arts v Paříži ve Francii. Chloée Ohayon-Crosby Specialista na šatní skříně Odpověď odborníka Chtěl bych více tíhnout k hranatému, strukturovanému oblečení, jako jsou trička, bundy s vycpávkami přes rameno a silné riflové džíny. Zkombinujte svůj outfit s objemnými botami, jako jsou kozačky nebo tenisky.
 • Otázka Existuje bezpečnější/přirozenější alternativa k hormonální léčbě? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Odpověď Rozhodně nemusíte dělat hormonální terapii, pokud nechcete, protože to může mít některé intenzivní vedlejší účinky. Pokud byste se chtěli vyhnout hormonální terapii, můžete se soustředit na změnu oblečení, vzhledu a chování, aniž byste své tělo hormonálně změnili.
 • Otázka Mám na sobě 2 sportovní podprsenky a ukazuje se trochu prsa. Co můžu dělat? Zkuste ji přikrýt pytlovitou košilí nebo oblečením, které odtahuje pozornost od hrudníku, jako jsou šály, vesty nebo mikiny.
 • Otázka Jaké jsou další bezpečné alternativy vazeb prsou? Podívejte se na článek wikiHow o svazování hrudníku zde: Jak vázat hrudník . Některé z běžnějších webových stránek, které prodávají hrudní vazby, jsou Underworks, gc2b a Design Veronique.
 • Otázka Pokud budu pohár B a nebudu svazovat, budu stále vypadat jako chlapec? Stále můžeš vypadat víc jako kluk, i když nevážeš! Zaměřte se na převlečení a vlasy a používejte oblečení, které odvede pozornost od hrudníku jako šály, mikiny a vesty.
 • Otázka Jak zhubnu na bocích a rozšířím ramena? Vždy můžete dělat více cviků na břicho a vzpírání. Vyhněte se tréninku, který se zaměřuje na vaše stehna a hýždě. Závaží dodá vašim bicepsům a předloktím svaly, což zvýší šíři vašich ramen.
 • Otázka Chci vypadat jako kluk, ale mám bob účes a nemyslím si, že jsem nahlas, abych se nechala ostříhat, prosím pomozte Můžete vypadat jako chlapec i jinak. Zkuste změnit způsob oblékání a více oblečení v „mužském“ stylu. Můžete se také pokusit setkat s chlapci a zaujmout „mužnější“ postoj.
 • Otázka Jak přimím rodiče, aby mi zavolali zájmena? Zkuste požádat rodiče, aby si s vámi sedli a popovídali si. Ujistěte se, že se jich zeptáte, když nejsou ve stresu a zcela se na vás soustředí. Potom klidně vysvětlete, že byste místo jeho zájmena chtěli použít zájmena. Můžete je požádat, aby to udělali jen u vás doma nebo na veřejnosti.
 • Otázka Jak zajistím, aby moje nohy vypadaly hubenější? Nejlépe uděláte, když se vyhnete těsnějším kalhotám (takové úzké džíny) a přejdete na něco pytlovějšího. Černá je také užitečná, pokud jde o skrývání věcí o vašem vzhledu. Černé kalhoty jsou pro muže velmi běžné (například volné černé džíny, šortky a tepláky). Možná dokonce najdete to, co hledáte u žen, pokud máte obavy z nakupování v pánské sekci.

Populární Problémy

Weber State a James Madison se v sobotu střetnou ve fotbalovém semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud sázíte na sportovní události, musíte být schopni přečíst kurzy a pochopit, co znamenají. Kromě toho musíte rychle vypočítat potenciální výhry pro různé sázky, zvláště pokud se v průběhu události mění šance ....

Šedé vesty jsou dokonalým základem každého šatníku. S tolika stylovými možnostmi může být těžké vybrat si, jaké oblečení si obléknout! Když si vyberete zábavné, doplňkové barvy a kousky, můžete svůj šedý svetr nosit s jistotou ...

Všechno, co potřebujete vědět o dnešním zápase čtvrtého kola Nadal vs Cilic!

Jak hrát operaci. V klasické deskové hře Operace můžete provádět operace u svého pacienta Cavity Sama, který trpí spoustou zvláštních onemocnění. Cílem hry je opravit co nejvíce nemocí, aniž byste se dotkli ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online seriál „Brat Loves Judy“ streamovaný online.