Jak sledovat „nejnebezpečnější zvíře ze všech“ online bez kabelu

Nejnebezpečnější zvíře ze všech FX

FX

FX uvádí 6. března novou minisérii, která zaznamenává pátrání muže po nepřítomném otci, což ho přivede k úvaze, zda je jeho otec notoricky známým sériovým vrahem zvěrokruhu. Nejnebezpečnější zvíře ze všech debutuje v pátek ve 20 hodin ET/PT na FX a všechny čtyři epizody seriálu se budou vysílat zády k sobě.

hra s raketovým míčem

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Nejnebezpečnější zvíře ze všech na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně FX. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s FX, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Nejnebezpečnější zvíře ze všech živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling přichází s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

FX je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Nejnebezpečnější zvíře ze všech na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat všechny Nejnebezpečnější zvíře ze všech epizody po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují FX. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Nejnebezpečnější zvíře ze všech na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

tenisová masáž chodidel

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled „Nejnebezpečnější zvíře ze všech“Hrát si

Nejnebezpečnější zvíře ze všech | Oficiální trailer [HD] | FX Povede ho pravda o jeho otci k Zodiac Killer? Podívejte se na OFICIÁLNÍ TRAILER k filmu Nejnebezpečnější zvíře ze všech, vůbec první sérii FX dokumentárních filmů. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Nejnebezpečnější zvíře všech: bit.ly/SubscribeFX Na základě stejnojmenné nejprodávanější knihy New York Times Nejnebezpečnější… 2020-02-24T19: 34: 23.000Z

Tato čtyřdílná dokumentární série vychází z nejprodávanější knihy New York Times Nejnebezpečnější zvíře ze všech: Hledání mého otce ... A nalezení vraha zvěrokruhu od Gary L. Stewarta. Stewart byl viceprezidentem Delta Tech Service v Louisianě, když začal zaznamenávat své pátrání po svém otci Earlovi Van Bestovi Jr. Z tohoto deníku se nakonec stala kniha a kniha je nyní upravována pro televizi společností FX.

Čtyři epizody se jmenují My Identity, The Search, The Discovery a The Truth a diváky provedou krok za krokem Stewartovou cestou, kde dospěl k přesvědčení, že jeho otec, který ho v dětství opustil, byl jedním z největších v Americe. nechvalně proslulých sériových vrahů.

Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 spolutvůrci dokumentu Kief Davidson a Ross Dinerstein řekli publiku TCA, že Nejnebezpečnější zvíře ze všech není váš tradiční skutečný kriminální příběh.

Toto je příběh o hledání muže za jeho identitou, aby zjistil, kdo je, odkud přišel. Je to také film hodně o posedlosti, řekl Davidson a dodal: Jako pro režiséra to bylo jádro toho. Nevěděli jsme, že do toho půjdeme, vyřešíme případ zvěrokruhu, nebo ne? Pro mě to bylo více o - bez toho, že by to byla část zvěrokruhu, byl by to poutavý příběh a odpověď by byla ano.

Také řekli, že jako kultura se Amerika nezdá mít dost skutečných zločinů a sériových vrahů, takže to tento žánr rámuje novým způsobem.Hrát si

Nejnebezpečnější zvíře ze všech | Náhled syna | FX Mohl by být klíč k jeho vlastní identitě ukryt v zabijácké šifře? Nejnebezpečnější zvíře ze všech, série FX dokumentárních filmů, má premiéru 6. března na FX. Všechny epizody streamované další den #FXonHulu. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Nejnebezpečnější zvíře všech: bit.ly/SubscribeFX podle nejprodávanější knihy New York Times… 2020-02-28T18: 29: 52 000Z

Lidé se rádi bojí. [Skutečný zločin je] forma úniku, a myslím si, že je to téměř tak, že ďábel, kterého znáte, je lepší než ďábel, kterého neznáte, řekl Dinerstein a dodal: A co je na skutečném zločinu zajímavé, je skutečné a má své základy realita, protože toto je skutečná osoba. A jistě, každý má jinou výchovu než Gary, ale může se k němu vztahovat. Mohou pochopit, kde byl ve svém životě, a je to hodně „dávejte si pozor, co si přejete“ a „tráva není vždy zelenější“, a myslím si, že lidé se k tomu mohou vyjádřit a budou na to reagovat.

Nakonec chtěli tvůrci také ujistit diváky, že se jedná o vyšetřování, nikoli pouze o převyprávění Stewartovy knihy.

Když jsem se setkal s Garym, vše, co jsem udělal, bylo přečíst si knihu a několikrát jsem s ním mluvil. Jeho úhel pohledu byl jediný, který jsem měl, řekl Dinerstein. To, co jsem řekl Garymu, bylo: „Prozkoumáme všechny strany a vykopeme díry.“

Pokračoval: Jakmile nastoupil Kief, jedna z prvních konverzací, které Kief s Garym vedl, bylo: „Najdeme soukromého detektiva, aby vás vyšetřil, předmět dokumentu.“ Takže pro ty, kteří knihu četli a viděli série, série je opravdu pokračováním knihy a kniha je velmi jednostranná, zatímco docuseries je do značné míry jeho úhel pohledu, ano, ale také více podložený skutečný úhel pohledu.

Nejnebezpečnější zvíře ze všech vysílá v pátek ve 20 hodin ET/PT na FX.


Populární Problémy

Texas Tech se poprvé představí ve Final Four, když v sobotu večer nastoupí na Michigan State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Andrey Rublev se v neděli v Petrohradě utká v zápase o titul s Bornou Coric. Ve třech předchozích setkáních proti Coricu Rublev neopustil ani set.

Jak si vyrobit vlastní cvičební podložku pro bicí. Pokud se chcete naučit hrát na bicí, není třeba kupovat drahou bicí soupravu. Začátečník se může naučit ze základního cvičebního bloku. Bicí podložky jsou tiché a místo toho vám pomohou soustředit se na techniku ​​...

Světová desítka David Goffin se ujímá Jihoafričana Lloyda Harrise o místo ve třetím kole na US Open 2020. Goffin, který ve svých posledních dvou vystoupeních ve Flushing Meadows dosáhl 16. kola, by měl mít dost na to, aby zvládl výzvu Harrise.

Zde je návod, jak sledovat Daytona NextEra Energy 250 online bez kabelu. Závod je začátkem série NASCAR Truck 2020.

Jak udělat zítra nejlepší den svého života. Život je krátký, a tak si všichni přejeme vytěžit maximum z každého dne, který máme. Ale to může být někdy obtížné, když jste zaneprázdněni prací, školou a dalšími povinnostmi. Jestli chceš...