Jak se dívat na sezónu 2 „Mr Inbetween“ online bez kabelu

FX sítě Scott Ryan hraje nájemného nájemného vraha v „Mr Inbetween“, australské show, kterou vytvořil a napsal.Inspirováno filmem z roku 2005 Kouzelník , Scott Ryan Pane Inbetween , australská černá komedie-drama, se dnes večer vrací na premiéru v 2. sezóně ve 22 hodin. ET/PT na FX. Sezóna bude zahrnovat 10 epizod.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Pane Inbetween živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:co trefíš v badmintonu

FuboTV

FX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

FX+ je navíc k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku FuboTV. FX+ je prémiová aktualizace FX, která vám umožní sledovat každou epizodu aktuálních FX show (stejně jako starší FX show) na vyžádání a bez komerce, jakmile budou vysílána živě.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně FX.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jak čistit tenisky ručně

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


[ZOBRAZIT X nebo UDÁLOST X] Náhled

[POZNÁMKA AUTOROVI: Zobrazte si pořad, epizodu nebo událost jakýmkoli způsobem. Více než 400 slov]

Ukážka premiéry 2. série „Pan Inbetween“

v Pane Inbetween Scott Ryan hraje Ray Shoesmitha, muže, který žongluje jako otec, bývalý manžel, přítel a nejlepší přítel. K jeho již tak komplikovanému životu se přidává jeho zaměstnání jako kriminálka na nájem, což komplikuje jeho úsilí v rodičovství Bretaně (Chika Yasumura), jeho dcery s bývalou manželkou a jeho role milujícího přítele Ally (Brook Satchwell). Je také správcem svého nemocného bratra Bruce (Nicholas Cassim) a kryje svého přítele Garyho (Justin Rosniak), a přitom beze otázky plní rozkazy svého šéfa Freddyho (Damon Herriman). V seriálu dále hrají Justin Rosniak, Jackson Tozer, Nicholas Cassim a Matt Nable.

Obuvník se stará o lidi - sbírá dluhy, zbavuje je drog a zbraní a často se o ně stará trvaleji. Vyžaduje respekt a netoleruje ho, když někdo ignoruje jeho velmi jasný etický kodex. V sezóně 2 se Rayův pracovní a osobní život začíná ještě více střetávat a on se snaží bojovat, aby se obě strany jeho života nezhroutily.Hrát si

Pane Inbetween | Season 2: Official Trailer [HD] | FX Svět bere. Ray vrací. Pan Inbetween se vrací na zcela novou sezónu 9/12 na FX. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Mr Inbetween: bit.ly/SubscribeFX Pan Inbetween je originální komediální seriál FX, který vytvořil Scott Ryan jako Ray Shoesmith-otec, bývalý manžel, přítel a nejlepší přítel. Těžké role k žonglování v ... 2019-08-06T23: 12: 02.000Z

Šestidílná první sezóna, kterou vytvořil a napsal Ryan a režíroval Nash Edgerton, byla dobře přijato za kombinaci černé komedie a dramatu. Graeme Blundell z Australan nazvala to ponurá, ale velmi zábavná komedie postavená na jasných hranicích, které existují mezi kriminalitou a úctyhodností, a tím, jak jsou transgresivní energie života na okraji tak odděleny od běžné australské společnosti.

Robert Lloyd z LA Times napsal: Udržováním akce na nízké teplotě, dokonce i v kritických okamžicích, Pane Inbetween funguje méně jako thriller než studie postav, často dost jako komedie a občas jako kritika toxické maskulinity.

Síť vydala první čtyři epizodní tituly počínaje dnešním filmem Shoulda Tapped, po němž následuje skladba Don’t Be A Dickhkead, I Came From Your Balls? a Monstra.

Bylo to fantastické vidět Pane Inbetween v objetí fanoušků a kritiků. Vzrušující, nekonvenční a rychle se pohybující první sezóna je definována magnetickým výkonem a kreativní vizí Scotta Ryana a režiséra Nashe Edgertona, řekl Eric Schrier, prezident původního programování pro FX Networks a FX Productions. Nemůžeme se dočkat, až se v druhé sezóně vrátíme do Rayova světa Pane Inbetween .

Ačkoli Shoesmith tvrdí, že ho opravdu nebaví bít lidi, budete ho rádi sledovat ne užijte si to, když se snaží vyrovnat svémorální centruma vážný problém zvládání hněvu.


Populární Problémy

Britský hráč Marcus Willis překonal dluh, obezitu a kritickou kariéru, aby se kvalifikoval do hlavní remízy ve Wimbledonu.

Slovenka Dominika Cibulková potěší Singapur nečekaným vítězstvím ve finále WTA.

Jak vyrobit kouřovou bombu z vajec. Chcete -li použít kouřovou bombu, nemusíte bojovat se zločinem ani unikat z neplechy. Vaječné kouřové bomby jsou bezpečné, zábavné a snadno se vyrábějí. Vaječná kouřová bomba má stejný design, jaký používají Teenage Mutant Turtles. Https: // tm ...

Světová jednička Novak Djokovič se v pátek setká s Robertem Bautistou Agutem v semifinále Western & Southern Open. Toto je zatím nejlepší výkon Bautisty Aguta v Cincinnati a bude si představovat své šance porazit Djokoviče.