Jak získat magické brnění v Zelda Twilight Princess

Získat Magic Armor, také známé jako 'neviditelné brnění' v Legend of Zelda: Twilight Princess, není snadné. Je to komplikovaný vedlejší úkol, který začíná v chrámu Lakebed a končí v Malo Mart. Začněte podle kroku 1.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Získejte magické brnění v Zelda Twilight Princess Krok 1

  1 Nejlepší místo je začít po Lakebed Temple. Jděte do Malo Mart ve vesnici Kakariko a zaplaťte starému Goronovi, který drží ceduli 1000 rupií. Pokud nemáte 1000 rupií, můžete mu částečně zaplatit.
 2. Obrázek s názvem Get Magic Armor in Zelda Twilight Princess Krok 2

  2 Až bude most postaven, promluvte si s goronským starším. Dá vám barel Vřídelní vody. Zatímco uhýbáte různým nepřátelům, běžte k mostu a házejte vodu na Gorona. Rozbije skálu a dá vám kus srdce. Pokud vám chybí, vraťte se k Goron Elder pro další sud Vřídelní vody.
 3. Obrázek s názvem Get Magic Armor in Zelda Twilight Princess Krok 3

  3 Nyní musíte za obchod zaplatit pouze 200 rupií (Pokud jste nepomohli Goronovi jako v předchozím kroku, musíte zaplatit 2 000 rupií). Darujte 200 rupií starému Goronovi v Malo Martu. V Castle Town se tak otevře nová pobočka.
 4. Obrázek s názvem Získejte magické brnění v Zelda Twilight Princess Krok 4

  4 Nyní můžete vyrazit na zlevněný Malo Mart. Přejděte do centra Castle Town, poté přejděte do nového obchodu a kupte si Magic Armor za 598 rupií. Můžete si také koupit další věci za zlevněné ceny. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud si nemůžete dovolit získat nejprve Magic Armor, měli byste pro Agithu sbírat zlaté brouky. Jedna zlatá chyba vám může dát 50 rupií, a když jí dáte pár, dá vám 100 rupií. To se doporučuje, pokud jste se ještě nedostali do Castle Town.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Noste jej pouze v zoufalých situacích (např. Při boji s bossy), protože při zásahu ztratíte místo srdcí rupie. Když vám dojdou rupie, zbroj zčerná a budete se pohybovat pomalu, stejně jako když máte na sobě železné boty.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Wii nebo GameCube
 • The Legend of Zelda: Twilight Princess
 • Dálkový ovladač Nintendo Wii a nunchuck nebo ovladač GameCube, podle toho, jakou hru hrajete

Populární Problémy

ATP Tour míří do Monaka na 114. ročník Masters v Monte Carlu, který začne 11. dubna.

Miloš Raonic se ve středu ve druhém kole Rolex Paris Masters 2020 utká s Pierrem-Huguesem Herbertem. Raonic ve svém úvodním zápase předvedl dominantní postavení, zatímco Herbert vykročil v těsném souboji proti Sandgrenovi.

Jak vizuálně zmenšit velká prsa. Existuje mnoho způsobů, jak vizuálně zmenšit svůj velký hrudník. Můžete používat chytré módní triky, ale můžete být překvapeni množstvím nechirurgických metod, které mohou fyzicky vládnout vaší hrudi. Ne ...

Jak žít jako Evropan. Evropané mají vlastnosti, které je odlišují od Američanů. Ať už jde o jídlo, přístup nebo aktivity, Evropané mají jedinečný a plný způsob života, který mnoho lidí obdivuje. Pokud jste...

Monica Seles bude oceněna na US Open

Zde je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 236 na ESPN Plus. Obsahuje informace o cenách a způsob sledování na televizoru nebo jiném zařízení.