Jak sledovat basketbal Nevada vs Nebraska online bez kabeluFred Hoiberg, hlavní trenér Nebrasky Cornhuskers.

Jak Nebraska, tak Nevada budou po čtvrtečních výhrách po úvodní sezóně pokračovat ve hře.

Hra začíná ve 14 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos Nevada vs Nebraska online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, alternativních kanálů BTN (pokud je v BTN více her) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Nevada vs Nebraska sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

který slouží v tenise

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete Nevada vs Nebraska sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Nevada vs Nebraska sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

live stream packers vs colts

Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Nevada vs Nebraska sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

dno tenisek

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Nevada vs Nebraska

Nebraska si nemohla přát lepší začátek sezóny, když vyhodila McNeese State 102-55. Na vítězství se podílelo šest Cornhuskers, přičemž 14 bodů zaznamenali Trey McGowens, Shamiel Stevenson, Teddy Allen a Dalano Banton.

Nebyl jsem překvapen. Věděl jsem, že vyjdeme a budeme soutěžit. Věci, ve kterou jsem byl naprosto přesvědčený, řekl trenér Nebrasky Fred Hoiberg pro HuskerExtra. Právě z toho tato skupina je.

Cornhuskers hodovali na mentalitě, že je to skupinové úsilí, které je přivede k prosperitě, což bylo zřejmé z krabicového skóre.

Trenér včera řekl doslova totéž - budou noci, kdy to někteří kluci nemusí natočit dobře a jiní to musí vyzvednout. A máme spoustu zbraní, které to dokážou, řekl strážný Kobe Webster. A máme lidi, myslím, že sedm nebo osm z nás, kteří mohou získat 20 (bodů), pokud to bude nutné, pokud se rozžhavíme.

Mezitím Nevada dokázala získat to nejlepší ze státu Severní Dakota 62-48 v jejich otvíráku. Vedl Grant Sherfield se 14 body, zatímco Tre Coleman přidal 13 a KJ Hymes byl také ve dvouciferném s 11.

Navzdory úspěchu byli Woldpack ohromeni tím, co Nebraska udělala ve své první soutěži.

Vyhráli o 40 a získali více než 100 bodů se šesti kluky ve dvouciferných číslech, takže jsou týmem se spoustou dobrých útočných zbraní. Nestrážíte jen zadní nebo přední hřiště, řekl o Cornhuskers hlavní trenér Nevady Steve Alford. Mají spoustu zbraní, tři střílejí, řídí to. Hodně se liší od týmu, který jsme hráli (ve středu) a který chce hrát pomaleji.

Nebraska chce hrát závratnou rychlost, takže to bude rychlejší tempo, takže se na to musíme připravit. Ale to je tým, který opravdu dokáže dát míč.

Nebraska je 3,5-bodovým favoritem na zápas s celkovým součtem 152 bodů na Bovadu. Cornhuskers budou muset překonat nevadskou obranu, která státu Severní Dakota umožnila střílet z otevíracího pole pouze 29,1 procenta.

Mezitím se o míč musí starat Nevada. Nebraska ve svém prvním zápase nasbírala 43 bodů z 27 obratů McNeese State.


Populární Problémy

Televizní show Zacha Galifianakise „Koše“ se ve čtvrtek vrací na 4. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové a staré epizody online bez kabelu.

Č. 2 Baylor staví v sobotu proti Texas Tech svůj neporažený rekord. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Toni Nadal ve své nejnovější rubrice pro El Pais zvážil porážku Rogera Federera s Hubertem Hurkaczem ve čtvrtfinále Wimbledonu a to, co budoucnost přinese Švýcarům.

Martina Navrátilová inspirovala celou generaci hráčů svým vyčerpávajícím fitness režimem a tréninkovými metodami.

Teenage sensation Coco Gauff se ve středu ve druhém kole Roland Garros setkává s kvalifikantkou Martinou Trevisanovou. Gauff předvedl vynikající debut v Paříži a hned v úvodním kole vyřadil nasazenou jedničku Johanna Konta.