Jak se dívat na Northwestern vs Minnesota online bez kabelu

Minnesota v Northwestern

Getty Minnesota Golden Gophers se utká s Northwestern Wildcats v prvním kole turnaje Big Ten.Minnesota Golden Gophers č. 12 (14-16 (8-12) se ve středu postaví na č. 13 Northwestern Wildcats (8-22 (3-17) v prvním kole turnaje Big Ten v Bankers Life Fieldhouse v Indianapolis ve středu. .Hra začíná v 18 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Northwestern vs Minnesota v přímém přenosu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Northwestern vs Minnesota (a všechny hry Big Ten Tournament) živě na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Síť Big Ten je jedním z Hulu With Live TV obsahuje více než 60 živých televizních kanálů , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů, filmů a exkluzivních produktů Hulu na vyžádání:Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Northwestern vs Minnesota (a všechny hry Big Ten Tournament) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku , Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují Big Ten Network a balíčky Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Northwestern vs Minnesota (a všechny hry Big Ten Tournament) na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku , Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled Northwestern vs Minnesota

The Divoké kočky prohráli 12 zápasů v řadě a poté vyhráli dva z posledních tří, aby uzavřeli základní část.

Severozápad je naposledy ve Velké desítce při bodování v průměru 65,2 bodu na zápas. Wildcats také nehráli nejlepší obranu, což umožňovalo 69,9 bodů na zápas, což je 12. místo na konferenci. Jsou také jedním z nejhorších týmů na konferenci, pokud jde o střelbu, přičemž 41,6 procenta jejich střel z podlahy, takže Northwestern má více než několik oblastí, které je třeba zlepšit.

Silnou stránkou Minnesoty byla v této sezóně střelba na dlouhé vzdálenosti. Golden Gophers jsou šestí na konferenci v tříbodovém procentu s 33,2 procenty a vytvořili týmový rekord pro většinu tříbodových střel provedených v zápase jejich finále proti Nebrasce Cornhuskers, což je 18 zpoza oblouku. Strážce Sofomoru Gabe Kalscheur byl toho hlavním důvodem, když vyrovnal basketbalový rekord v Minnesotě, když shodil osm trojek, aby uzavřel sezónu proti Huskers.

Gophersové mohli hodovat na obranu Wildcats, která se umístila naposledy ve Velké desítce při obraně trojice.

The Golden Gophers získávají 71 bodů za hru a mají tři hráče, kteří bodují ve dvouciferných číslech, včetně Kalscheura. Střed Daniel Oturu vede tým v bodování, v průměru 20 bodů na zápas, a strážný Marcus Carr má na kontě 15,5 bodu.

Gophers vedli v této sezoně proti Wildcats 2: 0, když 5. ledna vyhráli 77: 68 a 23. února opět více dominovali, přičemž dosáhli vítězství 83: 57.

Gophers jsou v této sezóně 1: 1 na neutrálních kurtech, stejně jako Wildcats.Populární Problémy

Prognóza US Open 2021 pro každého hráče losování dvouhry mužů, odvozená z jejich hodnocení Elo. Novak Djokovic začíná jako favorit z horní poloviny, následovaný Alexandrem Zverevem, zatímco Daniil Medvedev je favoritem ze spodní poloviny, následovaný Andrey Rublevem a Stefanosem Tsitsipasem.

Poté, co si Serena zajistila napínavé střetnutí s Halepovou v semifinále Miami Open, zahájila střet o titul proti Navarrovi.

Rok 2018 měl svůj spravedlivý podíl na epických grandslamových setkáních. Podívejme se na ty nejlepší, které v nás zanechaly absolutní úžas ze sportu.

Vévodský basketbal se v sobotu v předsezónní exhibici ujímá státu Northwest Missouri. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zkontrolovat nově zakoupené vozidlo před dodáním. Kupujete si nové auto, ale nevíte, na co si dát při nové jízdě pozor? Zde je několik tipů, které vám mohou ušetřit od přistání s vadným vozidlem. Ujistěte se, že máte k dispozici všechny ...

Andy Murray potvrzuje, že Amelie Mauresmo bude ve Wimbledonu.