Jak se dívat na Ravens vs Panthers bez kabelu (2021)

Getty Zadák Baltimore Ravens Lamar Jackson startuje s míčem proti Buffalo Bills v lednu.Baltimore Ravens se snaží udržet svůj hvězdný rekord v předsezóně, když v sobotu v předsezonním náklonu nastoupí proti Carolina Panthers.

Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Ravens vs Panthers, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ravens vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Amazon Prime

Poznámka : Toto je možnost pro diváky ve Spartanburgu, Charlestonu, Roanoke a na dalších místních trzích, kde je hra na CBSvýztuhy na tenisový loket

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Ravens vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Ravens vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a více než 60 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Ravens vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

Poznámka : Toto je možnost pro diváky ve Spartanburgu, Charlestonu, Roanoke a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Ravens vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


Pokud je hra mimo váš trh

NFL Game Pass

Živě můžete sledovat každou předsezónní hru NFL mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Ravens vs Panthers naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Ravens vs Panthers , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Ravens vs Panthers Preseason Preview

Baltimore Ravens vyhráli 17 po sobě jdoucích přípravných zápasů a v sobotu se budou snažit v tomto trendu pokračovat. Během čtyř sezón - od roku 2016 do roku 2019 - Ravens zůstali během předsezóny neporaženi.

Znamená to hodně, řekl minulý týden hlavní trenér Ravens John Harbaugh. Ať už jde o vítěznou sérii, nebo jen o představu, jak ke hrám přistupujete.

Jen si myslím, že je to zásluha hráčů, pokud jde o přípravu, a trenérů za ty roky, co se týče toho, že pořádáme dobré soustředění, program mimo sezónu a kluci jsou připraveni hrát dobrý základní fotbal. To je to, co vyhrává, ať už je to předsezóna nebo co to může být.

Havrani porazili Svaté minulý týden 17-14 v jejich předsezonním debutu a nyní se utkali s Pantherovým týmem, který těsně shodil svůj předsezónní otvírač proti Colts, 21-18.

Harbaugh odcházel šťastný z předsezónních postupů svého týmu proti Panthers.

Myslel jsem, že to bylo vynikající. Je to dobrá, tvrdá práce. Vždy, když jdete proti jinému týmu, je to prostě jiné - hráči se navzájem neznají. Určitě existuje určitá úroveň emocí, která se zvedne. Jsou to skutečný tým s vysokými emocemi [a] s vysokou energií, což je dobře. Bylo dobré, že jsme se s tím vyrovnali. Jsem rád, že jsme měli šanci to udělat. Mělo by nás to zlepšit a odsud se posuneme dál. Je to jen pozitivní.

Panthers se pokoušejí zapracovat Sama Darnolda do svého systému a očekává se, že bude debutovat proti Ravens poté, co odseděl první preseason hru.

Chtěli bychom hrát (Darnold), jen se ujistit, že máme kolem sebe plný počet kluků, kteří mu mohou pomoci, řekl trenér Panthers Matt Rhule. … To je to, k čemu se přikláníme (doufáme) a doufejme, že budeme mít dostatek zdravých chlapů, abychom to dokázali.

Spousta trenérů se jako naladění obrací ke třetí a nyní poslední předsezónní hře. Zní to, jako by se Rhule mohl po určitých intenzivních společných praktikách naklonit i tímto způsobem.

Mýtné dvou společných praktik - docela fyzických společných praktik - vím, že se mě někteří chlapi zeptali: „Hej, bylo tam trochu méně energie (při včerejším cvičení)?“ Sledujete film, byl mnohem fyzičtější, než byl Řekl Rhule. Opravdu dobrá práce včera i dnes.

Havrani jsou 3bodovými oblíbenci zápasu.


Populární Problémy

Jak bojovat s depresí. Deprese se někdy může zdát jako konec světa, ale nejste sami - je to devastačně běžné onemocnění, které postihuje odhadem 10% Američanů. Deprese je vážná nemoc. Pokud se neléčí, ...

Jak se přípravek Hydroxycut užívá. Produkty Hydroxycut tvrdí, že vám pomohou zhubnout tím, že podpoří váš metabolismus. K tomu se spoléhá hlavně na kofein, který vám pomůže zhubnout jen krátkodobě. Neexistuje žádný důkaz, že Hydroxycut ...

Jak vybrat nejlepší narozeninové párty hry pro děti. Plánujete uspořádat oslavu narozenin pro své dítě. Proč nebýt trochu kreativnější a přemýšlet nad balónky, streamery a odpovídajícími talíři. Aby byla narozeninová oslava pro děti velkým hitem, co ...

Video: Federer - Samprasův epický střet ve Wimbledonu 2001