Jak na Dab

Dab je skvěle vypadající a snadný taneční pohyb, který se můžete naučit za pár minut. Je to skvělý krok vyrazit v klubu nebo ve školním tanci. Poté, co zvládnete dab, můžete také zkusit zasáhnout Quan nebo udělat shmoney. Tyto pohyby můžete kombinovat s dabem nebo je střídat a vytvořit si tak vlastní hybridní tanec!

Metoda 1 ze 3: Spuštění Dab

 1. Obrázek s názvem Dab Step 1

  1 Zvedněte ruce do stran. Zvedněte obě ruce tak, aby směřovaly přímo z vašich ramen. Poté ohněte jednu ruku směrem k tělu, jako byste se chystali kýchnout do ruky. Druhou paži držte rovně.
 2. 2 Skloňte hlavu. Dále strčte čelo dolů k paži, která je pokrčená, a dotkněte se čelo v oblasti loktů, jako byste kýchali do rukávu nebo si potili pot z čela. Druhou paži držte rovně.
  • Poté, co si na ni narazíte čelo, narovnejte ruku.


 3. 3 Udeřte hlavou do lokte. Poté, co přitáhnete hlavu směrem k lokti, můžete provést rychlý náraz hlavou (nebo dva), než narovnáte ruku a přepnete strany. Jen rychle nakloňte hlavu dopředu k lokti.
  • Bouchání do hlavy je obecně považováno za bezpečné, ale mějte na paměti, že pokud to děláte příliš tvrdě, může to způsobit zranění. Pokud máte obavy, můžete vždy přeskočit pohyb s nárazem do hlavy.
 4. 4 Přepněte strany. Dab můžete opakovat vícekrát na jedné straně nebo přepínat strany. Pokud přepnete strany, opakujte stejný pohyb na druhé straně s druhou paží. Pokud jste například začali tlouct na levou stranu, přepněte na pravou stranu.
  • Přepínejte tam a zpět společně s hudbou.
 5. 5 Pohybovat. Pohyb můžete provádět horní částí těla a dolní částí těla, jak chcete. Můžete poskakovat, procházet se nebo kroutit boky.
  • Mezi tahy můžete také provádět další pohyby, například mávat pěstmi ve vzduchu nebo pohybovat rukama ze strany na stranu před sebou. Přidejte svůj vlastní vkus a zkuste se bavit!
  reklama

Metoda 2 ze 3: Bít Quan

 1. 1 Dřepněte si. Zasažení Quan vyžaduje spoustu pohybu ve spodní části těla, takže si dřepněte trochu dolů, aby vaše nohy a boky měly více prostoru k pohybu. Pokrčte kolena tak, že si trochu dřepnete.
  • Mějte na paměti, že k tomuto tanečnímu pohybu se nemusíte dostat opravdu nízko nad zem. Stačí mírné ohnutí kolen.
 2. 2 Houpej rukama. Poté nechte ruce trochu kulhat po stranách a poté pomocí ramen přesuňte pravou paži před sebe a levou paži za sebou. Poté přepněte ruce tak, aby levá ruka byla před vámi a pravá za vámi.
  • Takto otáčejte rukama dopředu a dozadu.
  • Ruce můžete držet nahoru nebo dolů.
  • Můžete také mírně pokrčit paže v loktech nebo je mít natažené rovně.
 3. 3 Pohněte boky. Dále začněte pohybovat boky dopředu a dozadu pomalým pohybem. Pokračujte v převracení boků dopředu a dozadu. Zkuste pohybovat tělem jako červ.
  • Pokud jste dostatečně flexibilní, můžete také přesunout své břišní svaly.
  • Někteří lidé používají úderný pohyb, když zasáhnou quan. Dělejte, co vám připadá přirozené.
 4. 4 Pohybovat. Udělejte dětské kroky dopředu a dozadu nebo se pohybujte ze strany na stranu, zatímco budete mávat rukama dopředu a dozadu a hýbat boky. Můžete také udělat malý chmel nebo zůstat na jednom místě, pokud chcete. reklama

Metoda 3 ze 3: Vyzkoušejte Shmoney

 1. 1 Postavte se nohama na šířku ramen. Shmoney je opravdu jednoduchý tanec a je skvělý pro pomalejší písničky. Můžete to udělat ve stoje na jednom místě, sami nebo s partnerem. Budete muset začít tím, že stojíte s nohama na šířku ramen a mírně pokrčíte kolena.
  • K tomuto tanci se nemusíte dostat příliš nízko nad zem, ale můžete, pokud chcete. Je to na tobě.
 2. 2 Začněte kroutit boky. Abyste vytvořili pohyb při tanci shmoney, budete muset začít otáčet a kroutit boky dopředu a dozadu. Nechte kolena pohybovat se spolu s boky. Přesuňte se k hudbě a relaxujte.
  • Zkuste dvakrát přesunout jednu stranu a poté jednou přesunout druhou stranu, abyste přidali malou variaci. Nebo si vymyslete vlastní vzor, ​​kterým se budete řídit.
 3. 3 Pohybujte rukama v čase s boky. Můžete zvednout ruce nad hlavu nebo je jen mírně zvednout nad hrudník. Pohybujte rukama, jak chcete, stejně jako Shmoney.
  • Zkuste kývat rukama dopředu a dozadu nad hlavou nebo je kroutit dopředu a dozadu před sebou.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud rozbiju čtyřnásobné dabování, jak zabráním lidem, aby se nehýbali? Ty ne. Musíte s tím žít po zbytek svého života. Pokud se vám však podaří vytáhnout šestinásobný dab, budete si gratulovat.
 • Otázka Jak mohu otupit, aniž bych upustil svůj vrtulník? Cool️KID Buď si dejte fidget spinner do kapsy, nebo jej při otírání držte pevně v ruce.
 • Otázka Co když můj učitel zakáže dabing? Mám se na ni vrhnout? Zvažte rizika a přínosy, než se pokusíte namazat svého učitele zabraňujícího otřesům. Myslíte si, že budete potrestáni, nebo si myslíte, že by vaše protestní otupení mohlo způsobit, že změní svou pozici? Zamyslete se a postupujte opatrně.
 • Otázka Jak mohu makat, aniž bych zmeškal nějaké dobré scény z filmu „Včelí film“? Přehrajte si film na telefonu a přilepte si telefon k paži. Tímto způsobem můžete při sledování filmu makat.
 • Otázka, kterou jsem otupil tak silně, že jsem si zlomil loket. Co bych měl dělat? Mám se navždy vzdát dabingu? Zastavte tampón, dokud se vám loket nezhojí, a pak už tak tvrdě neukapávejte. Zjevně chcete zabránit zranění, ale nechcete se vzdát toho, co máte rádi.
 • Otázka Mohu si při pohlavním styku otírat? Můžete, ale váš partner by si mohl myslet, že je to trochu nenormální. Ujistěte se, že používáte ochranu.
 • Otázka Co když nenávistník otupí? Můžete mít soutěž o dabing.
 • Otázka Je možné si zlomit ruku? Pokud byste měli na něco dostatečně tvrdě udeřit paží, pak ano.
 • Otázka Je možné provést DAB ve vzduchu? Ano, je, i když to může vyžadovat praxi.
 • Otázka Jak moji rodiče přijmou můj fušerský koníček? Než jim to řeknete, zkuste se jich zeptat na jejich myšlenky na mazání. Měli byste se je pokusit informovat o fyzických a duchovních výhodách dabingu, aby se mohli informovaně rozhodnout o počasí, nebo není pro vás dabování.

Populární Problémy

Je zřejmé, že hovězí maso je maso skotu, ale jak se dostane ke stolu? Aby se hovězí maso podávalo v době večeře například ve formě steak z porterhouse, musí se obětovat, aby se ten steak dostal. V...

Roger Federer zasáhl perfektní tweener proti Felicianu Lopezovi v semifinále Roger Cupu den po jeho 33. narozeninách.

Po několika bouřlivých týdnech - které zahrnovaly povinné izolační období, pozitivní testy na COVID, kontroverze na výstavách a přerušení zahřívacích akcí - je 2021 Australian Open fi

Zadržování vody může nastat z různých důvodů. Je to běžný fyzický symptom premenstruačního syndromu a může se zhoršit dehydratací nebo dietou s vysokým obsahem soli. Pokud se chcete vyhnout zadržování vody, začněte tím, že si uděláte ...

Seahawks cestují na východ, aby se v neděli utkali s Panthers. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Georgia a Arkansas otevírají své fotbalové sezóny 2020 zápasovou sobotou ve Fayetteville. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.