Jak na Dab

Dab je skvěle vypadající a snadný taneční pohyb, který se můžete naučit za pár minut. Je to skvělý krok vyrazit v klubu nebo ve školním tanci. Poté, co zvládnete dab, můžete také zkusit zasáhnout Quan nebo udělat shmoney. Tyto pohyby můžete kombinovat s dabem nebo je střídat a vytvořit si tak vlastní hybridní tanec!

Metoda 1 ze 3: Spuštění Dab

 1. Obrázek s názvem Dab Step 1

  1 Zvedněte ruce do stran. Zvedněte obě ruce tak, aby směřovaly přímo z vašich ramen. Poté ohněte jednu ruku směrem k tělu, jako byste se chystali kýchnout do ruky. Druhou paži držte rovně.
 2. 2 Skloňte hlavu. Dále strčte čelo dolů k paži, která je pokrčená, a dotkněte se čelo v oblasti loktů, jako byste kýchali do rukávu nebo si potili pot z čela. Druhou paži držte rovně.
  • Poté, co si na ni narazíte čelo, narovnejte ruku.


 3. 3 Udeřte hlavou do lokte. Poté, co přitáhnete hlavu směrem k lokti, můžete provést rychlý náraz hlavou (nebo dva), než narovnáte ruku a přepnete strany. Jen rychle nakloňte hlavu dopředu k lokti.
  • Bouchání do hlavy je obecně považováno za bezpečné, ale mějte na paměti, že pokud to děláte příliš tvrdě, může to způsobit zranění. Pokud máte obavy, můžete vždy přeskočit pohyb s nárazem do hlavy.
 4. 4 Přepněte strany. Dab můžete opakovat vícekrát na jedné straně nebo přepínat strany. Pokud přepnete strany, opakujte stejný pohyb na druhé straně s druhou paží. Pokud jste například začali tlouct na levou stranu, přepněte na pravou stranu.
  • Přepínejte tam a zpět společně s hudbou.
 5. 5 Pohybovat. Pohyb můžete provádět horní částí těla a dolní částí těla, jak chcete. Můžete poskakovat, procházet se nebo kroutit boky.
  • Mezi tahy můžete také provádět další pohyby, například mávat pěstmi ve vzduchu nebo pohybovat rukama ze strany na stranu před sebou. Přidejte svůj vlastní vkus a zkuste se bavit!
  reklama

Metoda 2 ze 3: Bít Quan

 1. 1 Dřepněte si. Zasažení Quan vyžaduje spoustu pohybu ve spodní části těla, takže si dřepněte trochu dolů, aby vaše nohy a boky měly více prostoru k pohybu. Pokrčte kolena tak, že si trochu dřepnete.
  • Mějte na paměti, že k tomuto tanečnímu pohybu se nemusíte dostat opravdu nízko nad zem. Stačí mírné ohnutí kolen.
 2. 2 Houpej rukama. Poté nechte ruce trochu kulhat po stranách a poté pomocí ramen přesuňte pravou paži před sebe a levou paži za sebou. Poté přepněte ruce tak, aby levá ruka byla před vámi a pravá za vámi.
  • Takto otáčejte rukama dopředu a dozadu.
  • Ruce můžete držet nahoru nebo dolů.
  • Můžete také mírně pokrčit paže v loktech nebo je mít natažené rovně.
 3. 3 Pohněte boky. Dále začněte pohybovat boky dopředu a dozadu pomalým pohybem. Pokračujte v převracení boků dopředu a dozadu. Zkuste pohybovat tělem jako červ.
  • Pokud jste dostatečně flexibilní, můžete také přesunout své břišní svaly.
  • Někteří lidé používají úderný pohyb, když zasáhnou quan. Dělejte, co vám připadá přirozené.
 4. 4 Pohybovat. Udělejte dětské kroky dopředu a dozadu nebo se pohybujte ze strany na stranu, zatímco budete mávat rukama dopředu a dozadu a hýbat boky. Můžete také udělat malý chmel nebo zůstat na jednom místě, pokud chcete. reklama

Metoda 3 ze 3: Vyzkoušejte Shmoney

 1. 1 Postavte se nohama na šířku ramen. Shmoney je opravdu jednoduchý tanec a je skvělý pro pomalejší písničky. Můžete to udělat ve stoje na jednom místě, sami nebo s partnerem. Budete muset začít tím, že stojíte s nohama na šířku ramen a mírně pokrčíte kolena.
  • K tomuto tanci se nemusíte dostat příliš nízko nad zem, ale můžete, pokud chcete. Je to na tobě.
 2. 2 Začněte kroutit boky. Abyste vytvořili pohyb při tanci shmoney, budete muset začít otáčet a kroutit boky dopředu a dozadu. Nechte kolena pohybovat se spolu s boky. Přesuňte se k hudbě a relaxujte.
  • Zkuste dvakrát přesunout jednu stranu a poté jednou přesunout druhou stranu, abyste přidali malou variaci. Nebo si vymyslete vlastní vzor, ​​kterým se budete řídit.
 3. 3 Pohybujte rukama v čase s boky. Můžete zvednout ruce nad hlavu nebo je jen mírně zvednout nad hrudník. Pohybujte rukama, jak chcete, stejně jako Shmoney.
  • Zkuste kývat rukama dopředu a dozadu nad hlavou nebo je kroutit dopředu a dozadu před sebou.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud rozbiju čtyřnásobné dabování, jak zabráním lidem, aby se nehýbali? Ty ne. Musíte s tím žít po zbytek svého života. Pokud se vám však podaří vytáhnout šestinásobný dab, budete si gratulovat.
 • Otázka Jak mohu otupit, aniž bych upustil svůj vrtulník? Cool️KID Buď si dejte fidget spinner do kapsy, nebo jej při otírání držte pevně v ruce.
 • Otázka Co když můj učitel zakáže dabing? Mám se na ni vrhnout? Zvažte rizika a přínosy, než se pokusíte namazat svého učitele zabraňujícího otřesům. Myslíte si, že budete potrestáni, nebo si myslíte, že by vaše protestní otupení mohlo způsobit, že změní svou pozici? Zamyslete se a postupujte opatrně.
 • Otázka Jak mohu makat, aniž bych zmeškal nějaké dobré scény z filmu „Včelí film“? Přehrajte si film na telefonu a přilepte si telefon k paži. Tímto způsobem můžete při sledování filmu makat.
 • Otázka, kterou jsem otupil tak silně, že jsem si zlomil loket. Co bych měl dělat? Mám se navždy vzdát dabingu? Zastavte tampón, dokud se vám loket nezhojí, a pak už tak tvrdě neukapávejte. Zjevně chcete zabránit zranění, ale nechcete se vzdát toho, co máte rádi.
 • Otázka Mohu si při pohlavním styku otírat? Můžete, ale váš partner by si mohl myslet, že je to trochu nenormální. Ujistěte se, že používáte ochranu.
 • Otázka Co když nenávistník otupí? Můžete mít soutěž o dabing.
 • Otázka Je možné si zlomit ruku? Pokud byste měli na něco dostatečně tvrdě udeřit paží, pak ano.
 • Otázka Je možné provést DAB ve vzduchu? Ano, je, i když to může vyžadovat praxi.
 • Otázka Jak moji rodiče přijmou můj fušerský koníček? Než jim to řeknete, zkuste se jich zeptat na jejich myšlenky na mazání. Měli byste se je pokusit informovat o fyzických a duchovních výhodách dabingu, aby se mohli informovaně rozhodnout o počasí, nebo není pro vás dabování.

Populární Problémy

Jak vytvořit uzavřený vodní ekosystém. Uzavřený vodní ekosystém je podobný akváriu, jen je uzavřen pro vnější svět, takže rostliny a zvířata v systému musí splnit všechny životní potřeby. Většina druhů ...

Roger Federer hovořil o životních lekcích, které získal od svých rodičů a které mu pomohly správně se rozhodnout. Švýcarská legenda také poskytla tipy na představení tenisu dětem, jeho oblíbené supervelmoci a toho, co mu ve Wimbledonu nejvíce chybí.

Stanford se v neděli setkává se Severní Karolínou v národním mistrovství žen NCAA ve fotbale žen 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Prožijte znovu zlaté okamžiky French Open. Seznam obsahuje zápas, který je považován za začátek rivality Nadal-Federer. .

Rafael Nadal se zapsal do historie v neděli zvednutím svého 10. titulu na Italian Open, když ve finále porazil Novaka Djokoviče 7-5, 1-6, 6-3.

Jak naplánovat oslavu narozenin na podzim. Možná plánujete narozeninovou oslavu na podzim, která se bude shodovat s vašimi podzimními narozeninami, nebo uspořádáte večírek pro někoho narozeného na podzim. Večírek na podzim může být skvělým způsobem, jak ...