Jak opravit poškrábané hry PS2

V jednom nebo jiném okamžiku dojde k bodu, kdy budeme muset opravit náš disk videohry. Důvodem může být naše hrubé používání, hrubé používání našeho přítele, cokoli. Poškrábaný herní disk bude při hraní docela dráždivý a PS2 jej možná ani nečte. Začněme tedy.

Metoda 1 ze 3: Použití zubní pasty

 1. Obrázek s názvem Opravit poškrábané hry PS2 Krok 1

  1 Vezměte malé množství zubní pasty a položte ji na preferovaný disk.
 2. Obrázek s názvem Opravit poškrábané hry PS2 Krok 2

  2 Pastu naneste na kotouč kruhovým vzorem. Pamatujte na to, protože tření, které kruhový pohyb vytváří, má za následek odstranění škrábanců.
 3. Obrázek s názvem Opravit poškrábané hry PS2 Krok 3

  3 Asi po 10 minutách disk důkladně omyjte studenou vodou. reklama

Metoda 2 ze 3: Pomocí banánu

 1. Obrázek s názvem Oprava poškrábaných her PS2 Krok 4

  1 Vezměte banán a naneste jej na disk krouživými pohyby.
 2. Obrázek s názvem Opravit poškrábané hry PS2 Krok 5

  2 Po 4-6 minutách disk omyjte studenou vodou. reklama

Metoda 3 ze 3: Použití deodorantu

 1. Obrázek s názvem Oprava poškrábaných her PS2, krok 6

  1 Naneste deodorant na celý disk. Buďte opatrní, protože příliš mnoho deodorantů může způsobit poškození vrstev disku a laser PS2 nebude schopen toto poškození unést.
 2. Obrázek s názvem Opravit poškrábané hry PS2 Krok 7

  2 Disk ihned pomalu otřete čistým měkkým hadříkem. Neotírejte příliš silně, protože by to mohlo způsobit zanechání skvrn na disku.
 3. Obrázek s názvem Oprava poškrábaných her PS2, krok 8

  3 V závislosti na tom, jaký deodorant používáte, může být disk zničen, mimo váš dosah nebo opraven. A voila! Tak odstraníte škrábance. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Funguje tato metoda u všech her PS2? Mělo by to fungovat na většině her PS2, ne -li na všech.
 • Otázka Mohu banán sníst poté, co si jej potřu ve hře? Pravděpodobně nebudete nemocní, ale může to být špinavé. Pokud to opravdu chcete sníst, odřízněte konec, kterým jste potřeli disk.
 • Otázka Bude se používat jakýkoli druh zubní pasty? Všechny negelové pasty, které nemají jedlou sodu, budou fungovat.
 • Otázka Jakou zubní pastu mohu použít? Jakákoli komerční zubní pasta bude fungovat.
 • Otázka Opraví zubní pasta poškrábanou hru PS2? Ano, podle článku to pomůže.
 • Otázka Jak pro banánovou metodu použiji banán? Podobně jako u zubní pasty, ale banán oloupete a rozetřete kolem disku.
 • Otázka Může bílá zubní pasta opravit disk? Ano, na to byste mohli použít bílou zubní pastu.
 • Otázka Bude Windex pracovat na opravě poškrábaných her? Ne, nebude. Windex je čistič více povrchů, takže vyčistí pouze disk, nikoli vyplní škrábance.
 • Otázka Moji zvukoví hrdinové mi nedovolí hrát Ztracený les. Zdá se, že disk není tak poškrábaný. Jak to opravím? Může to být chyba ve hře samotné. Zkuste se poradit s herními fóry, jako je GameFaqs, abyste zjistili, zda se to nestalo ještě někomu.
 • Otázka Mám k sušení disku použít měkký hadřík? Mohl bys. Pokud je měkký, disk dále nepoškrábe, takže se sušením by neměl být problém.


Populární Problémy

Dnes večer se vrací sezóna 3 MTV „Siesta Key“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody naživo online, i když nemáte kabel.

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

Jak používat Heelys. Máte nový pár Heelys, ale nevíte, jak je používat? Jakmile se naučíte, jak je používat, budete létat po chodnících a ulicích. Viz krok 1 a dále, abyste se dozvěděli, jak se vyklopit na paty, ...

Jak měřit kolenní ortézu. Správná kolenní ortéza je klíčem ke stabilizaci zraněného kolena. Abyste získali správnou velikost, musíte změřit koleno na správném místě a když je noha vzpřímená. Toho lze dosáhnout ...

Jak na Mountain Board. Už jste někdy cítili spěch sjíždění hory na snowboardu? Přáli jste si někdy, aby bylo celý rok sněhové, jen abyste mohli cítit ten nápor? Nyní s tímto jednoduchým průvodcem nebudete muset jezdit na snowboardu; Já jsem ...

Jak zastavit pocení nohou na nohou. Extrémní pocení - také známé jako hyperhidróza - může postihnout mnoho částí těla, ale jednou z nejčastějších jsou chodidla. Pokud trpíte nadměrně zpocenými nohami, možná budete muset nohy umýt a ...