Jak se dívat na Ravens vs Steelers online bez kabeluGetty Ravens QB Lamar Jackson

Baltimore Ravens se budou připravovat na své druhé soupeření v AFC North za tolik týdnů, kolikrát zamíří do Heinz Field, kde se v neděli utkají s Pittsburgh Steelers.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Ravens vs Steelers na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

hodinky vdané na první pohled Austrálie

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Ravens vs Steelers prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Baltimoru a Pittsburghu) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Ravens vs Steelers na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Baltimoru a Pittsburghu) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Ravens vs Steelers na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete na svém počítači sledovat web Ravens vs Steelers prostřednictvím webu CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

rozměry kurtu pro kyvadlovou dopravu

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Ravens vs Steelers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Ravens vs Steelers Preview

Po silném začátku 2: 0 se Lamar Jackson a Havrani vrátili na Zemi v postupných ztrátách s Browns a Chiefs.

Jackson je pátý v AFC v projíždějících yardech (1110) a 11. ve spěchajících yardech (238) a připsal si 11 přistání. Velká část těchto čísel však přišla v úvodních dvou zápasech proti Cardinals a Dolphins - týmům, které se pyšní obranou v dolní polovině NFL.

Trenér Steelers Mike Tomlin však zaznamenal od Jacksona ve 2. ročníku velký růst.

Viděli jsme některé z Lamara Jacksona, ale neviděli jsme to celé tak, jak to má mnoho lidí, řekl Tomlin. Při pohledu na kazetu je očividně narostlá a on zažívá přirozený proces zrání, který očekáváte od kluků od roku 1 do roku 2. Odvádění přestupku dělá skvělou práci. Útok je opravdu náročný, upřímně řečeno, protože vás stresuje mnoha způsoby.

Jackson loni ochutnal Heinze Fielda, ale neviděl ani tunu pole, protože stále zálohoval Joe Flacca.

Hrají tu malou písničku, mávají svými vlajkami a podobně, s malými ručníky kolem, řekl Jackson. Byla to docela droga. Užila jsem si to. Opravdu jsem to udělal.

Havrani byli minulý týden poraženi Browns, nejvíce pozoruhodně běžel zpět Nick Chubb, který skákal na 165 yardů a tři přistání-včetně touchdownu 88 yardů ve druhé polovině.

Vyhráváme hru přistáním a vzdáme se přistání na 88 yardů? To není fotbal Ravens, řekl Harbaugh. Ten běh jsme viděli už dříve ve hře. Stejná přesná hra třikrát nebo čtyřikrát. Jsme lepší než to.

Oceláři minulý týden zvládli své první vítězství v sezóně proti nešťastným Bengálcům ve fotbale Monday Night. Vítězství proti Havranům by znamenalo dlouhou cestu k udržení závodu v AFC North, který naposledy vyhráli v roce 2017.

Konkurenceschopnost hry je vždy tam, řekl široký přijímač Pittsburghu Ryan Switzer. Obvykle to není jednostranné. A když tyto dva týmy hrají, obvykle je něco na řadě. Je to pro přímé rozdělení nebo divokou kartu, ať už je důvod jakýkoli, tyto týmy obvykle hrají s něčím na řadě.

Baltimore je 3,5-bodová silniční oblíbená hra, celkem 44.Populární Problémy

Khabib vs Poirier má potenciál boje roku, což z UFC 242 činí událost, kterou je třeba sledovat. Zde je návod, jak koupit UFC 242 PPV právě teď.

Kei Nishikori reaguje po zápase na Gael Monfils během čtvrtfinále dvouhry mužů na Miami Open v Crandon Park Tennis Cente.

Jak přejít na Comic Con. V San Diegu Comic Con se každoročně scházejí fanoušci z celého světa, aby oslavili svou lásku ke komiksům, filmům, videohrám a všemu geekovskému. Ale být jedním z těchto šťastných účastníků není tak snadné jako ...

Peterson vítězí ve svém úvodním kole v New Yorku druhým rokem za sebou.

„Ringside“, dokumentární film Showtime o boxerech Destyne Butler a Kenneth Sims, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak sledovat film online.