Jak se dívat na Rogera Federera vs Taylor Fritz online v USA [Australian Open 2019]

Federer vs Fritz Australian Open

Getty

Světová trojka Roger Federer, která usiluje o 17. vítězství na Australian Open, nastoupí proti 21letému Američanovi Taylorovi Fritzovi, který se poprvé představí ve třetím kole v Melbourne.

Pro ty ve Spojených státech, kteří se chtějí dívat, je zápas naplánován na začátek ve čtvrtek kolem 21:00. ET (po uzavření Barty vs Sakkari). Odehrává se to ještě předtím, než na noc začne pravidelné vysílání ESPN2, takže to nebude v televizi, ale můžete sledujte celý zápas naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není nutné předplatné kabelu), že bude mít pokrytí všech netelevizních zápasů Australian Open 2019 .

Můžeš zaregistrujte se zdarma na sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos Federer vs Fritz na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Federer vs Fritz

Před začátkem turnaje měl Fritz v hlavním tahu Australian Open nulové vítězství v kariéře. Nyní, pouhých pět dní po turnaji, se utká s mužem, který má na kontě 96 vítězství v kariéře, 14 semifinálových účastí za posledních 15 let a šest titulů v Melbourne Parku.

Život k vám přichází rychle.

I když je to pro Federera, který se snaží stát se vůbec prvním mužským hráčem, který kdy vyhrál sedm titulů Australian Open (č. 1 Novak Djokovic také tuto příležitost má), v podstatě jen dalším zápasem, je to pravděpodobně největší okamžik Fritzovy mladé kariéry. Přesto zůstal klidný.

Po skončení turnaje mám celou dobu na oslavu, Řekl Fritz poté, co získal své první dvě kariéry, vyhrává Australian Open. Pro mě prostě budu muset hrát svoji hru, být agresivní, starat se o to, o co se můžu starat. Vím, že když dělám svou věc a budu hrát dobře, myslím si, že bych mohl mít dobrý zápas s (Federerem).

Stejně jako ostatní vysokí Američané, Fritzovy přednosti pocházejí z jeho podání a velkého forhendu. Při svých výhrách nad Cameronem Norrie a Gaelem Monfilsem sečetl 30 es, získal 69,9 procenta svých servisních bodů a rozbil 89 vítězů. Působivější však byla schopnost mladíka udržet si chladnou hlavu i v těch nejvypjatějších chvílích - zachránil si 17 z 19 brejkbolů a vyhrál tři ze čtyř tiebreaků.

Na druhou stranu Federer samozřejmě dělá všechno dobře, i když stojí za zmínku, že jeho návratová hra na začátku tohoto turnaje zcela nesplňovala jeho vznešené standardy. V každém zápase získal 37 procent bodů návratu, ale dokázal proměnit pouze 35,7 procenta (5 ze 14) svých příležitostí v brejku, což je hluboko pod jeho 2018 značka 41,9 procenta .

Servisní hru Federera je samozřejmě stále téměř nemožné zastavit - proti Denisovi Istominovi čelil nulovým bodům zlomu a skutečnost, že byl jednou poražen proti Danielovi Evansovi, bylo trochu překvapením - ale přinejmenším tam mohl být šance pro Fritze přinutit svým podáním nějaké tiebreakery.

V osamělém předchozím setkání mezi těmito dvěma ve Stuttgartu (tráva) v roce 2016 hrál Fritz s Federerem tvrdě a dokázal vzít set, než nakonec spadl, 6-4, 5-7, 6-4. V tom jednom Federer ve skutečnosti čelil více bodům brejku (9 až 4), ale dokázal zachránit všechny kromě jednoho, když dvakrát zlomil Fritze.Hrát si

Roger Federer vs Taylor Fritz zdůrazňuje Stuttgart 2016 2017-01-15T13: 58: 26.000Z

Dát to všechno dohromady, a přestože je tento zápas, pokud jde o zkušenosti a úspěchy, nahnutý, ve skutečnosti stojí jako potenciálně poutavý boj s tím, že jeden honí (více) historii a druhý hledá největší vítězství své kariéry.

„Fed,“ očividně celý svůj život, když jsem vyrůstal, byl vždy nejlepší, všechno vyhrál, Řekl Fritz . Je tedy skvělé, že s ním mohu znovu vstoupit na kurt.

Vítěz bude hrát ve čtvrtém kole buď Stefanos Tsitsipas nebo Nikoloz Basilashvili.


Populární Problémy

Jak dobře vypadat při sportu. Sportování je zábavný způsob, jak se udržet ve formě, ale mezi potem a volnými uniformami to není vždy nejatraktivnější činnost. Ale někdy chcete vypadat dobře, jako když se snažíte ...

Líbání chlapce poprvé může být děsivé, ale také nemusí. Pokud víte, co dělat, může to být zábava! Tento wikiHow vám poskytne spoustu tipů, jak poprvé políbit kluka, včetně rad ohledně techniky a jak ...

Zjistěte, kde jsou nejlepší indičtí vodáci umístěni v nejnovějších světových žebříčcích zveřejněných ITTF.

David Ferrer nedávno lyricky pojednal o schopnosti krajana Rafaela Nadala v jílovém kurtu a nazýval Mallorca „jasným favoritem“ pro každý zápas, který hraje na povrchu.

Georgia State usiluje o páté vítězství v řadě, když se v sobotu utká s UL Monroe. Zde je návod, jak sledovat hru online.