Rome 2020: Yulia Putintseva vs Petra Martic náhled, head-to-head & prediction | Italian Open

Julia Putintseva čelí ve čtvrtek Petře Marticové v Římě

Julia Putintseva čelí ve čtvrtek Petře Marticové v Římě

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Yulia Putintseva vs Petra Martic

Datum: 17. září 2020

Turnaj: Italian Open 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 32)

jaké je nejlepší pádlo na stolní tenis

Místo: Řím, Itálie

jak dlouhý je tenisový kurt

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: červený jíl

Odměna : 1 771 082 EUR

Načasování zápasu: 12:45 EDT, 16:15 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Yulia Putintseva vs Petra Martic

Chorvatka Petra Martičová se ve čtvrtek ve druhém kole Italian Open 2020 utká s kazašskou hvězdou Julií Putintsevovou.

tenisové termíny láska

Pro Martic to bude druhý zápas o odrazu, kde se utká s Putintsevou. Dvojice se setkala minulý týden ve čtvrtém kole US Open, kde kazašská hráčka kralovala ve třech setech.

Martic získala úvodní kolo na shledanou v Římě díky tomu, že se umístila v top 8, a odehraje svůj první zápas od opuštění New Yorku v 32. kole na Foro Italico.

Petra Marticová

Poslední zápas Petry Marticové byl také proti Julii Putintsevové

Julia Putintseva zažila nejlepší kariéru na US Open, kde se dostala do čtvrtfinále. Ve svém otvíráku v Římě 25letá žena pohodlně vyhrála nad Rebeccou Petersonovou, kde během zápasu vynechala pouhých šest her.

Putintseva nikdy nedosáhla třetího kola v italské metropoli, přestože na antuce dosáhla dobrých výsledků. Ale v Marticovi čelí soupeřce, která hraje v hlavním tahu Říma teprve podruhé v kariéře a která má na svém místě pouze jedno vítězství v zápase.

jak zjistit, zda je diamantový tenisový náramek skutečný

Souboj Julie Putincevové a Petry Marticové

Julia Putintseva prožila na US Open čtrnáct dní

Julia Putintseva prožila na US Open čtrnáct dní

Vzájemný souboj mezi Julií Putintsevovou a Petrou Marticovou momentálně stojí 1: 0 ve prospěch Putintsevy.

Setkání z minulého týdne na US Open bylo vůbec první mezi touto dvojicí. Ruská kazašská hvězda se prosadila v napjatém rozhodujícím setu navzdory tomu, že Chorvat v zápase získal o bod více.

Predikce Yulia Putintseva vs Petra Martic

Yulia Putintseva ve svém čtvrtém zápase na US Open minulý týden kontrovala svými hlubokými, topspinovými těžkými údery hru All-Court Petry Martic. Pětadvacetiletý mladík také příležitostně obtěžoval Martica tím, že použil výhodnou pozici v rally.

Putintseva je ve své době skvělá hráčka, schopná se vyrovnat komukoli od základní linie. Může také libovolně měnit tempo rally se svými neuvěřitelně dobře maskovanými plátky a výstřely.

Marticina síla naopak spočívá v její pestrosti a soudní chytrosti. Devětadvacetiletý hráč má téměř kompletní repertoár střel, ale postrádá jednu impozantní zbraň, která by neustále obtěžovala špičkové hráče.

Problém Chorvatky vždy byl v tom, že je tak trochu zvedačkou všech oborů a není pánem žádného.

jak hrát tenisová videa

Na základě jejich nedávných setkání a rodokmenu antukového kurtu půjde jako oblíbená Yulia Putintseva. Pokud se ale Kazach dostane do jednoho ze svých neslavných zhroucení, klidná Petra Martic bude více než ráda, že bude moci vydělat.

Předpověď: Julia Putintseva vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

LeBron James a Dwyane Wade se potkávají pravděpodobně naposledy, když v pondělí bojují Lakers a Heat. Zde je návod, jak sledovat hru online.

5 důvodů, proč soupeření Novak Djokovič vs Rafael Nadal překonalo v mužském tenise soupeření Roger Federer vs Rafael Nadal.

Pokud chcete hrát hokej, určitě budete potřebovat dobře padnoucí rukavice. Správnou velikost rukavic snadno najdete měřením paže od lokte k základně prostředníčku. Poté vyzkoušejte několik různých párů a ...

Jak uvázat espadrilky. Espadrille je typ měkké obuvi, která je obvykle vyrobena z přírodních materiálů, jako je tkanina, lano a guma. Moderní espadrilles často obsahují tkaničky, které jdou různě dlouhé po noze. Jakmile si obujete boty, můžete ...

Stát UNC a NC se setkávají na nejnovější kapitole své rivality v sobotu v Raleighu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak roztočit bowlingovou kouli. Ať už jste doma sledovali profesionální bowlingovou akci nebo jste příležitostní nadšenci, kteří věnovali pozornost uličce, pravděpodobně jste si všimli, že nejúspěšnější nadhazovači vědí, jak důsledně ...