Jak se dívat na superhvězdy gymnastiky s Simone BilesovouGetty Simone Biles je hlavní událostí této události.

Simone Biles a Max Whitlock si v sobotu zahrají v Superstars of Gymnastics v The O2,

Obě show začnou v 8:30 a 14:30 ET.

kdy přepínáte servery v tenise?

Jak se dívat

Událost můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN .

Náhled superhvězd gymnastiky

Na předváděcí akci se představí řada gymnastických hvězd, jejichž hlavní hvězdou bude americká čtyřnásobná olympijská vítězka Simone Bilesová a britský dvojnásobný zlatý medailista Max Whitlock.

wii tenisová hra

Superstars gymnastiky bude něco velmi zvláštního a něco velmi velkého pro gymnastický sport, řekl předseda Matchroom Sport Barry Hearn podle Sky Sports .

Do Londýna přivezeme superhvězdy z celého světa na prvotřídní přehlídku tohoto brilantního sportu.

Když už jsou na palubě Simone a Max a přijdou další zvučná jména, bude to něco, co si prostě nebudete chtít nechat ujít.

Po svém běhu na pět medailí na olympiádě v Riu se Biles ke sportu dostala v roce 2017. Je spoluautorkou nejprodávanější autobiografie Courage to Soar: A body in Motion, A Life in Balance a soutěžila v Dancing with the Stars. Biles se pak v roce 2018 vrátil do soutěže, na mistrovství světa v katarské Dauhá získal čtyři zlaté a stříbrné.

Dvaadvacetiletý hráč nadále zastupuje značky jako Nike, Beats by Dr. Dre a Mattress Firm. V neděli brala zlato z celého světa na mistrovství světa ve Stuttgartu.

Mám pocit, že teď mám ve sportu více cílů než venku, jen proto, že můj život je v tomto okamžiku tak pohlcen gymnastikou, řekl Biles podle TeamUSA.org . Pokud dostanu úkol, je to spíše služební cesta. Každý si myslí: „Ach, odejdeš ze země, užiješ si tolik zábavy!“ Ale pokaždé, když řekli: „Co děláš?“, Říkám: „Viděl jsem jen arénu, cvičení tělocvična a můj hotel. “Bavím se, zvláště pokud jsou tu se mnou dívky, ale je to spíše služební cesta.

Na akci se představí také dvojnásobný olympijský stříbrný medailista Marcel Nguyen a zlatý medailista z Ria Fabian Hambuchen z Německa, trojnásobná mistryně světa Oksana Chusovitina z Uzbekistánu, trojnásobná zlatá medailistka Hry Commonwealthu Ellie Blacková z Kanady, zlatá medailistka Hry Commonwealthu Courtney Tullochová a zlatý medailista her Commonwealthu James Hall z Anglie a šestinásobný holandský národní šampion Casimir Schmidt.

Jsem rád, že mohu oznámit, že jsem součástí Superstars of Gymnastics, řekl Schmidt Sky Sports . Jsem tak nadšená, že mohu vystupovat v The O2 mezi některými z nejlepších gymnastek na světě. Jsem tak nadšená.

raketové střely

V obou relacích vystoupí Biles a Whitlock a na panelu se také připojí k bronzové medailistce z Ria Amy Tinklerové z Velké Británie a francouzsko-americkému trenérovi Laurentovi Landimu.


Populární Problémy

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Jak přestat stříhat (pro dívky). Pokud jste se řezali, musíte vyhledat pomoc. Řezání je vážným problémem duševního zdraví a může být způsobeno problémy, jako je úzkost a deprese. Je dobře, že chceš přestat stříhat, ale ...

Zde je návod, jak streamovat hudební epizodu Riverdale v sezóně 4 „Hedvika a rozzlobený palec“ online bez kabelu.

Zatímco byl Cilic vyloučen, Murray, Federer a Wawrinka postupovali.

Keds jsou pohodlné a stylové, ale pokud se nosí delší dobu, plátno se může znečistit a ušpinit. Keds by se neměly dávat do pračky, ale naštěstí je ruční čištění Keds poměrně jednoduchý proces. Můžete buď použít ...

Fotbal (fotbal) je zábavná, soutěžní hra a nejrozšířenější sport na světě. Někdy se mu říká „krásná hra“ kvůli oslnivé směsi technických dovedností, týmové hry a individuálního přínosu. Pokud jsi...