Jak se dívat na sérii 11 „Swamp People“ online

Swamp People Season 11

Youtube přes HISTORII 11. sezóna seriálu „Swamp People“ má premiéru na kanálu History Channel ve čtvrtek 23. ledna.

Lidé z bažin se vrací do kanálu History Channel pro sezónu 11 ve čtvrtek 23. ledna 2020. V očekávání nové sezóny vysílá síť speciální 4hodinové odpočítávání v neděli 19. ledna od 8/7c.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu History na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

History Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete kanál historie sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím serveru Philo aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos kanálu History na vašem počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sérii 11 „Swamp People“Hrát si

Swamp People: WILLIE'S TOP 7 GATOR BATTLES | Dějiny Sledujte všechny nové epizody Swamp People, vracejte se ve čtvrtek 23. ledna v 9/8c a zůstaňte v obraze o všech svých oblíbených pořadech History Channel na history.com/schedule Willie Edwards je známý tím, že nechytá nic jiného než velké sám. v této sbírce scén od Swamp People. Přihlaste se k odběru dalších od Swamp People… 2020-01-18T16: 59: 54 000Z

Když Lidé z bažin sezóna 11 má premiéru na Channel History 23. ledna, ve čtvrtek večer bude mít hlavní vysílací čas v 9/8c. Před premiérou v této sezóně však bude odpočítávání kanálu History Channel do sezóny 11 trvat 4 hodiny sítě programování v neděli 19. ledna od 8/7c.

Oficiální synopse History Channel ke 4hodinovému odpočítávacímu speciálu čte Troye a jeho armádu, aby se přes noc vydali na legendární loviště, Cow Island. Joey a Zak se vydávají na speciální misi na ochranu Edgarova rodného města, zatímco Daniel vezme věci do svých rukou a vypořádá se s pytlákem. Špatné „zabití ryby“ znamená pro gátory snadné jídlo, což donutí RJ a Jaye Paula odstřelovat je z velké dálky.

Oficiální synopse k premiérové ​​epizodě z 23. ledna, nazvaná Raging Bulls, zní: Zoufale porazit populaci explodujících gatorů, bažiny se zaměřují na plemenné býky; Joey a Zak vytvářejí krmné šílenství pomocí divokých prasat jako chum; aligátor kousne Ashley a Ronnieho; Troy a Terral se vydávají na nebezpečnou misi.

Následující týden, ve čtvrtek 30. ledna, bude odvysílána epizoda 2 (Návrat do Froggy Bayou). Popis této epizody škádlí, že Joey a Zak vytyčují herní stopy, aby nabili gátory; poté, co je sabotován rozzlobenými místními, Ronnie rekrutuje Terrala, aby mu pomohl dostat se zpět do jeho medové díry; Troy zkouší trpělivost nového palubního hráče; Daniel a Big Tee jsou se svou návnadou kreativní.

Letošní sezóna obsazení hvězdy Troy, Jacob, Chase a Holden Landry, Terral Evans, Dusty Crum, Big Tee, Daniel, Joey a Dwaine Edgar, R.J. a Jay Paul Molinere, Willie Edwards, Robert Frenchy Crochet, Gerard Gee Singleton, Ronnie Adams, Ashley Jones a Zak Catchem. Na základě synopse premiérového dílu se zdá, že většina, ne -li všechny hvězdy a jejich dějové linie 11. série, se objeví v první epizodě sezóny.

V rámci přípravy na premiéru 11. série bude History Channel vysílat reprízy minulých epizod seriálu reality. V neděli 19. ledna, než začne odpočítávání, se ve 12:00 ET začnou vysílat reprízy. 23. ledna, před premiérou nové sezóny, je naplánováno hraní starých epizod na Channel History od 16:00 ET. Pokud tyto reprízy nemůžete sledovat na kanálu historie, kanálu historie Účet YouTube má řadu nezapomenutelných scén a klíčových okamžiků nahraných pro fanoušky ke sledování, stejně jako několik celých epizod.


Populární Problémy

Jak si vyrobit čokoládový dort. Tento recept na čokoládový koláč, který zalévá, je ideální pro letní dezert podávaný se šlehačkou nebo zmrzlinou. Postupujte podle jednoduchých kroků a připravte si nebeský dezert, díky kterému se vaši hosté budou ptát, který kuchař ...

Méně jíst během jídla může být náročné. Je snadné se přejíst během pravidelného jídla, zvláště pokud nevěnujete pozornost signálům z vašeho těla. Abyste omezili jídlo, sestavujte jídla pomocí správných porcí a správných typů ...

Murray včera prohrál ve čtvrtfinále s Američanem Samem Querreyem.

Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show MTV VMA 2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů a navíc sledovat předvádění na červeném koberci.

Jak poskytnout první pomoc koni. Byl váš kůň zraněn? Potřebuje první pomoc? Přestože jsou nehody s koňmi neobvyklé, může nastat chvíle, kdy se budete muset ponořit a poskytnout první pomoc, když to nejméně čekáte. Vědět ...