Kerber se dostává do amerických otevřených čtvrtí a uzavírá číslo jedna

4. září 2016; New York, NY, USA; Německá Angelique Kerberová gestikulovala poté, co v sedmý den tenisového turnaje U.S. Open 2016 v Národním tenisovém centru USTA Billie Jean King vyhrála zápas proti Petře Kvitové z České republiky (bez obrázku). Kerberová zvítězila 6-3, 7-5. Povinný kredit: Geoff Burke-USA TODAY Sports

4. září 2016; New York, NY, USA; Německá Angelique Kerberová gestikulovala poté, co v sedmý den tenisového turnaje U.S. Open 2016 v Národním tenisovém centru USTA Billie Jean King vyhrála zápas proti Petře Kvitové z České republiky (bez obrázku). Kerberová zvítězila 6-3, 7-5. Povinný kredit: Geoff Burke-USA TODAY SportsSteve KeatingNEW YORK (Reuters)-Angelique Kerberová zvítězila v bitvě o grandslamové šampiony, když se druhé semeno v neděli probojovalo do čtvrtfinále US Open vítězstvím 6-3 7-5 nad Petrou Kvitovou.Dosažením posledních osmi se Kerberová dostala do pozice, kdy mohla ukončit dlouhé vládnutí Sereny Williamsové jako světové jedničky.

Williams, který bude usilovat o rekordní sedmý titul na US Open, bude nyní muset postoupit do finále, aby měl šanci udržet si přední místo.Zápas čtvrtého kola měl jednoznačný grandslamový rodokmen s Kerberovou, šampionkou Australian Open, proti dvakrát wimbledonské šampionce Kvitové, ale nedokázal přinést žádné větší vzrušení.Abychom byli spravedliví, Kerber a 14. nasazená Kvitova dostali náročný akt, který je třeba následovat, vzhledem k kapacitě davu stadionu Arthura Asheho, který zanechal bzučení nad rozrušenou výhrou Francouze Lucase Pouilla nad Rafou Nadalem v pětisetovém thrilleru, který měl o hodinu dříve uzavřený den. .

Kerberová vládla od začátku a na cestě k úvodní sadě získala všechny velké body.Kvitová, bronzová olympijská medailistka z Ria, nabídla ve druhém větší odpor, než se pokorně vzdala dvojchybou na mečbol, aby Kerberová získala místo ve čtvrtfinále.Vítězství Kerberové zapůsobilo na posledních osm zajímavých střetnutí s Italkou Robertou Vinciovou, která v loňském roce překvapivě postoupila vítězstvím 7: 6 (5) 6: 2 nad Ukrajinou Lesiou Tsurenkovou.

(Úpravy Andrew Both)

Populární Problémy

V pátek má premiéru streamování „One Night in Miami“ od Reginy King. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Jak nainstalovat umělý trávník. Při správné instalaci nevyžaduje umělý trávník pravidelnou údržbu kromě občasného postřiku, aby byl čistý. Samotná instalace může být intenzivní, zejména pro velký trávník, takže ...

Odrážedla jsou skvělá pro výuku dětí naučit se poprvé jezdit na kole. Na rozdíl od kol s tréninkovými koly nemají pedály ani brzdy. Protože nevyžadují šlapání ani brzdění, balanční kola umožňují ...

Váš průvodce streamováním Double Teamed online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Chcete -li si narovnat záda, nastavte si v telefonu budíky tak, aby vám často připomínaly, abyste se vzpřímeně posadili, takže své návyky změníte rychleji. Pokud sedíte u stolu, znamená to, že byste měli mít chodidla na zemi, rovná záda a krk v neutrální poloze. V noci se také můžete pokusit spát na boku s pokrčenými boky asi o 30 °, koleny pokrčenými dolů a krkem dopředu. To pomůže prodloužit vaši páteř a zmírnit bolest.

John Isner se domnívá, že absence koučování na hřišti je to, co tenis odlišuje od ostatních sportů a dělá ho „cool“.